Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Burgan Bank Taşıt Kredisi

Birçok kişi belirli maaşlarla belirli işlerde çalışmaktalar. Hayatımızda çalışmamızın başlıca sebebi ne kadar hayatımızı sürdürebilmek olsa da kişisel bir şeylerin sahibi olmak hepimizin amacı. Araba, ev gibi klasikleşmiş ve neredeyse olmazsa olmaz haline gelen bu eşyalara sahip olabilmek için yüklü meblağlarda maddi desteğe ihtiyaç duyulmaktadır. Hele ki otomotiv sanayinin gelişmesi ile birlikte her yeni gün farklı bir modelde çıkan araçlar için bu meblağlar git gide belli bir fiyat sınırını geçmekte. Hal böyle olunca kişiler bir anda bu kadar yüklü meblağları bulamayabiliyor. Bu tür durumlarda bankalar kişilerin maddi desteğini sağlamak amacıyla bireysel kredi imkanları sunarak kişilerin bu ihtiyaçlarına yardımcı oluyorlar. Taşıt kredisi veren birçok banka mevcut halde ve bu bankalardan birisi de Burgan Bank. Bu yazımızda ise sizlere Burgan Bank taşıt kredisi hakkında sorularınıza yanıt olabilecek konulara değineceğiz.

Burgan Bank Taşıt Kredisi Nedir?

Burgan Bank müşterilerine birçok alanda kredi imkanı sunmaktadır. Burgan Bank taşıt kredisi olarak ise, 0 km veya 2. el taşıt alımları için maddi desteğe ihtiyaç duyan bireylerin, bu ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla sunduğu kredi tipidir. Burgan Bank 0 km ve 2. el taşıtlar için verilen kredi miktarları ve vadelerini farklı tutabilmektedir.

0 km araçlar için taşıt kredisi;

Satın alınacak 0 km aracın proforma fatura tutarının % 75’ine kadar verilen kredilerdir. 48 aya kadar vade imkanı sunulmaktadır.

2. el araçlar için taşıt kredisi;

3 yaşını geçmemesi gereklidir ve verilecek kredi tutarı söz konusu olan aracın kasko değerinin % 60 kadardır. 48 aya kadar vade imkanı sunulmaktadır.

Burgan Bank Taşıt Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Burgan Bank taşıt kredisini herhangi bir Burgan Bank şubesine giderek gerçekleştirebileceğiniz gibi Burgan Bank internet sayfasını kullanarak internet aracılığı ile de bu işleminizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yazımızın devamında sizlere internet aracılığı ile bu işlemin nasıl yapılacağına dair bilgiler vereceğiz, lakin bunun öncesinde Burgan Bank taşıt kredisi başvurusu için gerekli olan bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir.

Tıklamış olduğunuz bağlantı adresi Burgan Bank resmi internet sayfası olup aşağıdaki gibi bir görüntüden oluşacaktır.

burgan

Bu sayfada yapmanız gerekenler ise şu şekildedir;

  1. 11 Haneli T.C kimlik numaranızı ilgili alana giriniz.
  2. Talep ettiğiniz kredi miktarını veya alacağınız aracın proforma fatura değeri ya da 2. el ise kasko değerini giriniz.
  3. Vade süresini ilgili alana giriniz yani ne kadar süre taksit yapmak istiyorsanız giriniz.
  4. Güncel ve ulaşılabilir cep telefonu numaranızı ilgili alana giriniz.
  5. E-posta adresinizi ilgili alana giriniz.
  6. Hangi şubeden kredinizi almak istiyorsanız gerekli kutucuktan o şubeyi seçiniz.
  7. “Ben Robot Değilim” adı ile geçen güvenlik önlemini kutucuk ile gösterdiğimiz alana tıklayarak onaylayınız.
  8. Son olarak “Gönder” butonuna tıklayarak kredi başvuru işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

Bu işlemleri yaptıktan sonra Burgan Bank taşıt kredisi için sizlerle telefon aracılığı ile iletişime geçilecektir.

Burgan Bank Taşıt Kredisi Başvuru İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.