Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Burgan Bank Tüketici Kredisi

Günümüzün aktif ve hizmet alanı olarak büyük hizmet veren sektörlerinden bir tanesi bankacılık sektörüdür. Bankacılık sektöründe birçok banka kredi kartı ve kredi hizmetleri ile müşterilerine geçici bir süre maddi sıkışlığı veyahut toplu finansman desteğini sağlayarak rahat edebilmelerini sağlamaktalar. Kredi türleri açısından ise birçok kredi tipi mevcuttur ve bunlardan bir tanesi ise tüketici kredisidir. Tüketici kredisinin sunulmasındaki amaç ise bireylerin tüketim olarak görüldüğü eşyaların maddi desteğinin sağlanması amaçlanmaktadır. Tüketici kredisi veren bankalardan bir tanesi de Burgan Bank’tır. Bu yazımızı ise Burgan Bank tüketici kredisi hakkında detaylı bilgi sağlaması ve Burgan Bank tüketici kredisi hakkında merak ettiğiniz konulara yardımcı olabilmesi amacıyla yazacağız.

Burgan Bank Tüketici Kredisi Nedir?

Burgan Bank tüketici kredisi başka bir deyişle ihtiyaç kredisi olarak adlandırılabilmektedir. Bu kredi içeriğinde birçok kredi tipi yani finansman desteği tipi mevcuttur. Bunlar şu şekildedir; Süper Net Kredi, Değerinizi Bilen Kredi, Borç Transfer Kredisi, Birikimli Kredi ve Finansal Destek Kredisinden oluşmaktadır.

Süper Net Kredi

Sigorta hariç diğer tüm tüketim olarak geçen masraflarda kredi olarak verilen ve faiz oranı % 1.56 olan 36 ay vade imkanı sunulan bir tüketici kredisi tipidir.

Değerinizi Bilen Kredi

Burgan Bank müşterisi olan ve daha önce kredi geri ödemelerini düzgün bir şekilde gerçekleştiren bireyler için 36 aya kadar 100.000 TL’ye kadar limiti bulunan ve en düşük faiz oranı bulunan tüketici kredisi tipidir.

Borç Transfer Kredisi

Kredi borçlarınızı tek bir banka altında toplamanız için tahsis edilebilen tüketici kredisi tipidir. % 1.64’den başlayan faiz oranları ve 36 aya kadar varan vade imkanı sunulmaktadır.

Finansal Destek Kredisi

Nakit sıkışlığı nedeni ile konutunu nakit para amacıyla değerinden düşük bedele satmak istemeyen Burgan Bank müşterilerine yönelik olarak verilen kredidir. 36 aya kadar vade imkanı sunulmaktadır ve ipotek edilecek konutun % 50 oranında kredi imkanı sağlanmaktadır.

Birikimli Kredi

Bireysel emeklilik sistemini Burgan Bank aracılığı ile kullanan bireylere düşük faiz oranları ile verilen Burgan Bank tüketici kredisi tipidir. 1 yıl içerisinde hesap işletim ücreti ve 100 havale/EFT ücreti ödemeden işlem yapabilme istisnası sağlayan bir kredidir.

Burgan Bank Tüketici Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.