Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Burgan Bonus

Burgan Bank ülkemiz genelinde birçok faaliyetleri bulunan bankalardan birisidir. Bunların başında insanlara sunmuş olduğu avantajlı kredi imkânları gelmektedir. Bu kredi olanaklarının arasında müşterilerin çoğunlukla tercih ettiği bonus kredi kartları gelmektedir. Bu bonus kredi kartları Burgan Bank tarafından birçok fırsatlarla donatılmıştır. Bonus kartlar bir kart grubu olup birbirinden farklı kredi kartlarından meydana gelmektedir. Her müşteri bu kartlardan istediğine başvurarak Burgan Bonus kredi kartına sahip olabilmektedir. Aşağıdaki kısımda Burgan Bonus kredi kartları detaylı bir şekilde anlatılmaktadır.

Burgan Bonus Kredi Kartları 4 tanedir. Bunlar sırasıyla aşağıdaki gibidir.

  • Burgan Bonus Plus/Gold
  • Burgan Bonus Premium
  • Burgan Bonus Platinum
  • Burgan Bonus Hesaplı Kart

Burgan Bonus kredi kartları bonus dünyasının avantajlarına sahip kredi kartlarıdır. Bu sebeple her bir bonus kredi kartı ile bonus dünyasında gerçekleşen bütün avantajlardan yararlanılabilmektedir. Bonus kartlıların yararlanabileceği 200.000’i geçen Bonus ortağı programlar bulunmaktadır. Buralardan yapılan alışverişlerde %20’ye varan ekstra bonus kazanma imkânı bulunmaktadır. Ayrıca bonus programlarında bonus kartlıları ekstra taksitlendirme imkânları bulunmaktadır. Yaptığınız harcamaların ödemelerini daha sonrasında Burgan Bank İnternet Şubesi üzerinden veya 0850 222 8 22 Burgan Bank Telefon Bankacılığı üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bunu için herhangi bir Burgan Bank şubesine gitmenize gerek yoktur.

Burgan Bonus Plus/Gold

Burgan Bonus Plus bonus dünyasının bütün avantajlarından yararlanmanızı sağlayacaktır. Bilindiği gibi bonus kartları ile yaptığınız alışverişlerde ekstra bonus puan kazanırsınız. Ancak bu puanları kazanabilmeniz için alışverişlerinizi bonus üye anlaşması olan iş yerlerinden yapmanız gerekmektedir. Kazandığınız puanları daha sonrasında yaptığınız alışverişlerinizde harcayabilirsiniz. Böylelikle para harcamadan puanlarınız karşılığında dilediğiniz şeyi alabilirsiniz. Burgan bonus plus kredi ile yapacağınız alışverişlerde de normal bonus kartlarında olduğu gibi bonus puan kazanırsınız. Yurt dışı ve yurt içinde yapacağınız alışverişlerde daha çok bonus puan kazanabilirsiniz.

Burgan Bonus Premium

Burgan Bonus Premium kredi kartları normal Bonus kredi kartlarının bütün özelliklerini taşımaktadır. Üstelik Burgan Bonus Premium kredi kartları yapacağınız alışverişlerde normal bonus kredi kartlarının kazandırdığı bonus puanlardan çok daha fazla bonus puan kazanabilirsiniz. Ayrıca Burgan Bonus Premium kredi kartlarına özel oluşturulmuş birçok avantajlı fırsatlardan rahatlıkla faydalanabilirsiniz.

Burgan Bonus Platinum

Burgan Bank Bonus Platinum kredi kartı diğer kartlarda olduğu gibi kendine özgü birçok avantajı barındırmaktadır. Ayrıca Burgan Bank Bonus Platinum kredi kartı bir bonus kredi kartı olduğu için bütün bonus dünyasının avantajlarından yararlanabilirsiniz. Böylelikle hesabınıza ait bir bonus puan bakiyesi olacak ve bu puanları ilerideki alışverişlerinizde kullanabileceksiniz. Burgan Bank Bonus Platinum kredi kartı diğer kartlara göre bonus puanları en fazla kazandıran kredi kartıdır. Böylelikle diğer bonus kredi kartları ile yapacağınız alışverişlerinizde alacağınız puanların çok daha fazlasını Burgan Bank Bonus Platinum kredi kartı ile kazanabilirsiniz.

Burgan Bank Hesaplı Kart

Bu kredi kartı Burgan Bank tarafından hesaplı harcamalar yapmak isteyenlere yönelik çıkarılmış olan bir kredi kartıdır. Bu kartın önemli özelliklerinden birisi ise sizden yıllık olarak talep edilen yıllık kart ücreti Burgan Bank Hesaplı kredi kartında istenilmemesidir. Ayrıca bu kredi kartı sadece yurt içinde değil yurt dışında da alışveriş imkânı sağlamaktadır. Bunlara ek olarak Burgan Bank herhangi bir kazanın ölüm ile gerçekleşmesi durumunda 5,000 TL ve herhangi bir kazanın sonucunda kalıcı bir sakatlanmanın yaşanması durumunda 5,000 TL teminat vermektedir. Bu karta başvuru yapmak için yapmanız gereken sizlere en yakın bir Burgan Bank şubesine gitmeniz.

Bu kartlar ile yapılacak olan Ferdi Kaza Sigortası, Axa Sigorta şirketince yapılmaktadır. Herhangi bir kazanın gerçekleşmesi durumunda yapılacak olan Ferdi Kaza Teminatı, T.C. Ferdi Kaza Genel Şartları çerçevesinde geçerlidir.

Burgan Bonus kredi kartları hakkında detaylı bilgi almak için aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıya tıklayarak Burgan Bank resmi internet sayfasına ulaşabilirsiniz. Başvurular için ise sizlere en yakın Burgan Bank şubesine gitmeniz gerekmektedir.

Burgan Bonus Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.