Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Burgan Bank Konut Kredisi

Bireylerin yaşamlarını sürdürebilmeleri için başlıca olması gerekenler arasında bir barınak sahibi olma gereksinimi mevcuttur. İnşaat sektörünün gelişmesi ile birlikte artık evler hem daha gelişmiş ve fiyat olarak da yüksek meblağlarda oluşmakta. Çalıştığınız işlerinizde bir anda bu kadar yüksek meblağı toparlayabilmek mümkün olmayabiliyor veyahut yeni alacağınız bir konut için finansman ihtiyacı duyuyor olabilirsiniz. Bu durumda bankalar müşterilerine bireysel alanda konut sahibi olabilmek için kredi imkanları sunmaktalar. Bankaların sağladığı finansman desteği ile kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz. Bu imkanı sunan bankalardan bir tanesi ise Burgan Bank’tır. Bu yazımızı Burgan Bank konut kredisi hakkında bilgi sağlayabilmesi ve merak ettiğiniz konulara yardımcı olabilmesi amacıyla yazacağız.

Burgan Bank Konut Kredisi Nedir?

Burgan Bank’ın müşterilerine yeni alacakları bir konut için finansman desteği sağladığı kredi tipidir. Burgan Bank bu kredi içeriğince 120 aya kadar vade imkanı sağlamaktadır ve alacağınız konutun % 100’e kadar finansman desteği sağlayabilmektedir.

Burgan Bank Konut Kredisi Avantajı Nelerdir?

Konut kredileri bireylere maddi anlamda birçok avantaj sağlayabilmektedir. Burgan Bank ev kredisinin avantajlarını ise şu şekilde sıralayabiliriz;

 1. Sahip olmak istediğiniz konuta kira öder gibi sahip olabilirsiniz.
 2. Sizlere uygun geri ödeme seçenekleri sunulmaktadır.
 3. Düşük faizler ile uygun kredi imkanı sağlamaktadır.

Burgan Bank Konut Kredisi Faiz Oranları Nedir?

Burgan Bank ev kredisi faiz oranları kredinin vade süresine göre değişiklik göstermektedir ve bu kredi kullanımı için her bankada olduğu gibi kredi masraf ücreti alınmaktadır. Kredi masraf ücreti % 0.5 olarak belirlenmiştir ve kredi faizi ise 72 aya kadar % 1.17 iken 84 aydan sonra % 1.19 olarak belirlenmiştir. Bunun dışında Burgan Bank konut kredisi faiz oranlarını aşağıdaki bağlantı adresinden detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Tıkladığınız bağlantı adresinde biraz aşağıya indiğinizde tablo halinde Burgan Bank ev kredisi faiz oranlarına ulaşabilirsiniz.

Burgan Bank Konut Kredisi Faiz Oranları İçin TIKLAYINIZ!

Burgan Bank Konut Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Burgan Bank konut kredisi başvuru işlemini herhangi bir Burgan Bank şubesinden yapabilir veyahut internet aracılığı ile de bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Burgan Bank internet aracılığı ile başvuru yapma işlemini yazımızın devamında sizlere anlatacağız lakin bunun öncesinde aşağıda vermiş olduğumuz ve başvuru işleminin yapılacağı bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir.

Tıklamış olduğunuz bağlantı adresi Burgan Bank resmi internet sayfası olup aşağıdaki gibi bir sayfadan oluşmaktadır.

burgan

Ve bu sayfada yapmanız gerekenler şu şekildedir;

 1. T.C kimlik numaranızı ilgili alana giriniz.
 2. Kredi tutarını ilgili alana giriniz.
 3. Vade süresini ilgili alana giriniz.
 4. Güncel ve ulaşılabilir telefon numaranızı ilgili alana giriniz.
 5. E-posta adresinizi ilgili alana giriniz.
 6. Krediyi almak istediğiniz Burgan Bank şubesini seçiniz.
 7. “Ben robot değilim” güvenlik kodunu doğrulayınız.
 8. “Gönder” butonuna tıklayınız.

Tüm bu işlemlerin ardından Burgan Bank ev kredisi başvuru işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

Burgan Bank Konut Kredisi Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.