Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Burganbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu

Hayatımızın her noktasında kullanımına ihtiyaç duyduğumuz ürünlerden birisi de bankacılık sektörü ürünlerinden olan kredi kartlarıdır. Kredi kartları anlık ihtiyaçlarımız için ya da planlı oluşan ihtiyaçlarımız için gerekli olan finansal desteği sağlamakla birlikte vade süreleri ile taksitlendirme imkanı da bulundurmaktadır. Kredi kartları ile nakit akışlarımız doğrultusunda ihtiyaçlarımızı planlayıp ödemelerini belirli periyotlar eşliğinde ödememiz mümkün. Böylelikle ihtiyaçlarımızı finanse ederken aynı zamanda finansal açıdan dar boğaza düşme riskinden kurtulmuş oluyoruz.

Bankalar arasında bir rekabet unsuru olan kredi kartları,işlem hacmi olarak çok üst sıralarda olan bankaların müşteri portföyünü oluşturmada oldukça etkili olduğunu görmekteyiz. Bankalar müşterilerine en avantajlı ürünleri sunup en yüksek işlem hacmine ulaşmayı hedeflemektedir. Burganbank bankacılık sektörü oyuncularından olan bankalardan birisi konumundadır. Burganbank kredi kartları bonus özellikli olarak banka müşterilerine sunulmaktadır. Bonus özelliği harcadıkça puan kazandıran bir sistem olarak karşımıza çıkmaktadır.

Tüketim harcamalarınızı Burganbank kredi kartınız ile finanse ettiğiniz zamanlarda yapmış olduğunuz harcamalar doğrultusunda bir takım para puanlar kazanabilir ve bunları bir sonraki alışverişinizde kullana bilmektesiniz. Kredi kartlarının tüketiciler açısından taşıdığı en önemli risklerden biriside taksitlendirme sayılarının tüketici ödeme planına uygun olmayan nitelikte düzenlenmesidir. Bu tür durumlar tüketici tercihi olarak belirlenmektedir. Tüketiciler bu duruma dikkat etmedikleri zamanlarda gelecek döneme ilişkin olarak finansal dar boğaz durumu yaşamaktadırlar.

Kredi kartı ödemeleri sekteye uğrar ve gün geçtikte tüketiciye faiz ile birlikte yapılan borçtan çok daha büyük bir borç olarak geri döner. Ödeme planı dışında oluşan bu borç tüketici bütçesini gelecek zamanlı olmak üzere zedelemektedir. Yazımızın devamında Burganbank kredi kartları hakkında bilgilendirme, başvuru aşamaları ve BurganBank kredi kartı başvuru sonucu sorgulama hakkında daha detaylı bilgilendirme yapacağız.

Burganbank Kredi Kartı Özellikleri

Burganbank kredi kartları bonus özellikli kredi kartı olarak karşımıza çıkmaktadır. Bonus kart özelliği tüketim harcamalarınızı kredi kartı ile finanse ettiğiniz zamanlarda size para puan kazandıran kredi kartı özelliği olarak karşımıza çıkmaktadır. Burganbank kredi kartları bonus plus, bonus premium, bonus platinum ve hesaplı kart olarak karşımıza çıkmaktadır. Burganbank’ın sunmuş olduğu bu kredi kartı tiplerinden finansal durumunuza uygun olan özellikte olan kredi kartı ürünü başvuru talebinde bulunan tüketici için banka tarafından kullanımına sunulmaktadır. Burganbank kredi kartı başvurusunu size en yakın Burganbank şubesinden gerçekleştire bildiğiniz gibi web tabanlı internet sayfası üzerinden de gerçekleştire bilmektesiniz. Burganbank web sayfasında kredi kartı başvuru formu aşağıda sizlerle görselini paylaştığımız sayfa üzerinden yapılmaktadır.

burganbank-basvuru

Görselde de görüldüğü üzere başvuru yapmak istediğiniz ürünü seçmekle başlayan süreç  çalışmak istediğiniz şubenin belirlenmesi ile son bulmaktadır. Kredi kartı başvuru talebinizi oluştururken forma girmiş olduğunuz bilgiler önem arz etmektedir. Bankanın sizlerle iletişime geçebilmesi için önemli olan bu bilgiler yanlış girildiği zamanlarda başvuru süresini uzatacaktır.

Burganbank kredi kartı başvuru sonucu sorgulaması için web tabanlı herhangi bir sisteme bünyesinde yer vermemiş. Size en yakın Burganbank şubesine Burganbank kredi kartı başvuru sonucu sorgulama hakkında başvurabileceğiniz gibi 0850 222 8 222 numaralı hattı arayıp müşteri temsilciniz ile bağlantı kurarak da Burganbank kredi kartı başvuru sonucu sorgulama işlemini yapabilirsiniz. Burganbank kredi kartı başvuru sonucu sorgulama işlemleri belirtilen yöntemlerle yapılabilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.