Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Burganbank Kredi Kartı Borcu Sorgulama

Türkiye’de nakit sıkıntıları hızlı bir şekilde gidere bilmek için bir çok kişi farklı bankalardan kredi kartlarına sahip olmaktadır. Bu kredi kartları ile ihtiyacımız olan nakit parayı karşılayabilmenin yanı sıra her bankaya göre değişen kredi kartına özel olan bazı avantajlardan yararlana bilmekteyiz.   Güzel hizmetlerine göre bireylerin sık-sık tercih ettiği kredi kartlarından biride Burganbank kredi kartıdır. Bu yazımızın konusu Burganbank kredi kartı ve Burganbank kredi kartı borcu sorgulama işlemi ile ilgili olacaktır. Yazımızın sonunda Burganbank kredi kartı ile gerekli bilgilere sahip olacak ve Burganbank kredi kartı borcu sorgulama işleminin nasıl yapıldığını öğrenmiş olacaksınız.

Burgan Bonus Nedir?

Burgan Bonus ile Türkiye’de ve yurt dışında milyonlarca iş yerlerinde istediğiniz gibi kolay bir şekilde alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Yapacağınız alış-verişler zamanı bonus kazanmış olursunuz ve kazandığınız bonus’ları isterseniz anında bedava olarak harcayabilir, isterseniz de biriktirerek diğer harcamalarınız için kullanabilirsiniz. Kazanacağınız bonus’lar yapacağınız alış-verişlerin 20%’ine kadar olacaktır. Aynı zamanda Burgan Bonus kredi kartınızdan dilediğiniz zaman önceden belirlediğiniz limite kadar nakit avans çekebilirsiniz. Geir ödemelerinizi Burganbank şubelerinden, ATM’lerinden ve internet bankacılığından yapabilirsiniz. Eğer isterseniz kredi kartınıza otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz ve böylece siz ödeme işlemlerine hiç vakit harcamamış olursunuz. Bundan başka isterseniz kartınıza bağlı birden fazla ek kart çıkarta bilir ve bu ek kartları sevdiklerinize hediye ederek onlarında Bırgan Bonus avantajlarından faydalanabilmesini sağlayabilirsiniz. Burgan Bonus kredi kartına nasıl başvuru yapabileceğinizi aşağıda sizlere sunmaktayız.

burganBanktarihce

Burganbank Kredi Kartı Başvrusu

Yukarıda gördüğünüz tüm avantajlardan sizde yararlanabilmek istiyorsanız tek yapmanız gereken şey Burganbank kredi kartı başvurusunda bulunmanızdır. Burganbank kredi kartı başvurusunu Burganbank şubelerinden ve internet üzerinden online olarak yapabilirsiniz. Eğer internet üzerinden başvuruda bulunmak istiyorsanız aşağıda görmüş olduğunuz butonun üzerine tıklayınız. Açılan sayfada resimde gördüğünüz üzere gerekli tüm alanları doğru bir şekilde doldurarak gönder butonuna tıklayınız. Böylece başvuru işleminizi tamamlamış olacaksınız ve başvurunuzun onaylanması durumunda size en yakın olan Burganbank şubesine giderek kredi kartınıza sahip olabilirsiniz. Burganbank kredi kartı borcu sorgulama işleminin nasıl yapıldığını aşağıda sizlere sunmaktayız.

Adsız-9

 

Burganbank Kredi Kartı İçin TIKLAYINIZ!

Burganbank Kredi Kartı Borcu Sorgulama

Kredi kartı borcunuzu, Burganbank kredi kartı borcu sorgulama işlemi üzerinden öğrenebilirsiniz. Burrganbank kredi kartı borcu sorgulama işlemi Burganbank internet bankacılığı üzerinden yapılmaktadır. İşlemi yapabilmeniz için Burganbank internet bankacılığı müşterisi olmanız gerekmekte, müşteri ola bilmeniz içinse şifre sahibi olmanız gerekmektedir. Şifre sahibi ola bilmeniz için aşağıda gördüğünüz şifre butonunun üzerine tıklayınız. Açılan sayfada resimde gördüğünüz gibi kart numaranızı ve kart şifrenizi doğum tarihiniz ile birlikte yazarak giriş butonunun üzerine tıklayınız. Birkaç adımdan sonra şifrenizi almış olacaksınız başvuru işlemlerinizi tamamlamış olacaksınız. Şifrenizi aldıktan sonra aşağıda gördüğünüz giriş butonunun üzerine tıklayarak internet bankacılığına giriş yapınız.

Giriş yaptıktan sonra Burganbank kredi kartı borcu sorgulama işlemini yaparak borcunuzu öğrenebileceksiniz. isterseniz ödemelerinizi anında internet bankacılığı üzerinden kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Burganbank kredi kartı veya Burganbank kredi kartı borcu sorgulama işlemi ile ilgili her hangi bir sorunuz için, 0 850 222 8 222 Burganbank çağrı merkezini arayabilirsiniz.

  • 1)

burgan-bank-internet-subesi-sifre-alma

  • 2)

birey

İnternet Bankacılığı Şifresi İçin TIKLAYINIZ!

İnternet Bankacılığına Giriş İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.