Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Burganbank Kredileri

Burganbank Kredileri Nedir?

Günlük yaşamda çeşitli nakit sıkıntılarını gidermek amacıyla sık-sık tercih edilen kredilerden biride Burganbank kredileridir. Burganbank kredileri ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi, konut kredisi, süper hesap kredisi ve süper banka kredisi olarak bilinmektedir. Sizlere sunduğumuz bu yazımızın konusu Burganbank kredileri ile ilgili olmaktadır. Yazımızın sonunda Burganbank kredileri hakkında gerekli tüm bilgilere sahip olabileceksiniz.

Burganbank İhtiyaç Kredisi

Burganbank ihtiyaç kredisi kendiliğinde Bayram kredisi, Süpet Net kredisi, Değerinizi Bilen kredi, Borç Transfer kredisi, Birikimli kredi ve Finansal Destek kredisi gibi çeşitlere bölünmektedir. Bu kredilerle ilgili detaylı bilgiler aşağıdaki gibidir;

  • Bayram kredisi ile kredinize şimdi sahip olabilir, ödemeye 24 aya kadar varan vade ile eylül ayında başlayabilirsiniz. En fazla kredi tutarı 20000 TL olmaktadır.
  • Süper Net kredisi ile her türlü nakit ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz. Düşük faiz oranı ve masraflarla ödemelerinizi kredi tutarının 0,5% tahsis ücreti yapabilirsiniz. Süpet Net kredisi 31 aralık 2016 tarihine kadar geçerli olmaktadır.
  • Değerinizi Bilen kredi ile borcuna sadik olan müşterilere özel indirimli faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Kredi tutarı 100000 TL’ye kadar olup, ödemeyi 36 ay kadar vade ile aylık 1,21% oranından başlayarak yapabilirsiniz. Kampanya süresi 31 aralık 2016’ya kadar olacaktır.
  • Borç Transfer kredisi ile zorlandığınız tüm ödemelerinizi Burganbank ile aracılığı ile yapabilir, geri ödemenizi 36 aya kadar olan vade ile 1,57% oranından başlayarak yapabilirsiniz. Kampanya süresi 31 aralık 2016’ya kadar olacaktır.
  • Birikimli kredi’ye sahip olan kişiler, ödemelerini 1,14% oranından başlayarak yapacaklardır ve bir çok hesap işlemlerinde avantaj sahibi olacaklardır. Bununla beraber 25% devlet katkısıyla bireysel emeklilik işlemine katılacak ve geleceği için garanti oluşturmuş olacaktır. En az iki ay bireysel emeklilik işleminde kaldığınızı zaman, 450 TL civarında olan paket ücreti sizlere iade edilecektir.
  • Nakit Sıkıntısı kredisine sahip olarak, ihtiyacınızdan dolayı evinizi değerinden aşağı fiyata satmanıza gerek kalmaz. Ekspertiz değerinin 50%’ne kadar kredi sahibi olabilirsiniz ve kredi vadesi 36 aya kadardır.

Burganbank Taşıt Kredisi

Burganbank taşıt kredisine sahip olarak hayalinizdeki araca hemen ulaşabilirsiniz. 48 aya kadar olan vade süresi ile ödemelerinizi aylık eşit taksit ile yapabilirsiniz. Satın alacağınız sıfır km aracın ekspertiz değerinin 75%’ine kadarını, ikinci el aracın 60%’ine kadarını kredi olarak kullana bilirsiniz. İkinci el araçların en fazla üç yaşına kadarını kredilendirebilirsiniz.

Burganbank Konut Kredisi

Burganbank konut kredisine sahip olarak arzu ettiğiniz evi kolayca ulaşabilirsiniz. Ödemelerinizi 120 aya kadar varan uzun vade ile aylık 1,09% oranından başlayarak ödeyebilirsiniz. Tahsis ücreti kredi tutarının 0,5% oranında olmaktadır.

Burganbank Süper Hesap Kredisi

Bu kredi türü vadesiz mevduat hesabınıza tanımlanacaktır. Hesabınızda olan paranız işlem zamanı ihtiyacınızı karşılamaya yetmediği yada tamamen bittiğinde, süper hesap anında devreye girecektir. Aynı zamanda Süper hesap ile otomatik ödeme talimatı vererek her türlü fatura ödemelerinizi, kira ödemelerinizi, eğitim yada başka düzenli olarak yaptığınız ödemelere hiç vakit harcamamış olursunuz.

Burganbank Süper Banka Kredisi

Süper banka hesabınızı Burganbank ATM kartınıza tanıtarak, kartınızda paranız olamasa bile istediğiniz harcamaları anında yapabilirsiniz. Bu kredi türü yalnızca Burganbank banka kartıyla harcamalar yaptığınız zaman kartınızda para bittiğinde devreye girecektir.

Burganbank Keredi Başvurusu

Sizde Burganbank kredilerine başvuruda bulunarak her türlü nakit ihtiyaçlarınızı anında giderebilirsiniz. Başvuryu TC kimlik numaranız, gelir belgeniz ve ikamet belgeniz ile birlikte size en yakın Burganbank şubesine giderek, yada aşağıda görmüş olduğunuz linkin üzerine tıklayıp, resimde gördüğünüz üzere gerekli alanları doldurup gönder butonuna basarak hemen yapabilirsiniz.

burganbank1

Burganbank Kredileri İçin TIKLAYINIZ!

Burganbank Kredi Hesaplama

Burganbank kredilerine başvuruda bulunmadan önce, hesaplama işleminizi yaparak aylık, yıllık ve toplamda ödeyeceğiniz miktarı önceden belirleyebilirsiniz. Böylece ödeme planınızı bütçenize göre kendiniz düzenleyebilecek ve gelecekte olası ödeme sıkıntılarınızın karşısını şimdiden almış olacaksınız. Hesaplama işlemini yapa bilmeniz için aşağıdaki gördüğünüz linkin üzerine tıklayınız. Açılan sayfada kredi tutarını ve kredi vadesini seçerek hesapla işleminizi yapabilirsiniz.

  • Burganbank kredileri hakkında herhangi bir sorunuz için, 0 850 222 8 222 Burganbank çağrı merkezini arayabilirsiniz.

burganbank2

Burganbank Kredileri Hesaplama İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.