Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

CepteTEB

Birçoğumuz üzerimizde biriken iş yükünden, her gün artan yoğun trafikten, birçok koşuşturmadan şikayet ederiz. Hal böyleyken kendimize ayırabildiğimiz kısacık bir zaman dilimi bile çok değerli olabiliyor. Bunca koşuşturma ve hengame arasında bir de banka ya da ATM kuyruklarında vakit öldürmemek için geliştirilmiş, bankayı elimizin altına getiren bir uygulama olan CepteTEB ile kolay ve hızlı bankacılığın tüm ayrıntılarından sizlere bahsedeceğiz.

CepteTEB mobil uygulaması kullanıcılara, internet erişimi bulunan her yerden akıllı telefonları aracılığı ile hızlı ve güvenilir bir şekilde bankacılık hizmeti sunuyor. CepteTEB ile hesap açabilir, ücretsiz para transferi yapabilir, kredi başvurusunda bulunabilir ve daha birçok bankacılık işlemini hızlı ve güvenilir bir şekilde halledebilirsiniz.

CepteTEB Mobil Uygulama Nasıl Kullanılır?

CepteTEB mobil uygulamasından yararlanmak için online başvuru yapmanız, herhangi bir şubeden hesap açtırmanız ya da 0850 200 0 666 TEB telefon şubesini aramanız gerekmekte. Daha sonra, CepteTEB mobil uygulamasını, yazımızın sonunda paylaştığımız linklerden telefonunuza indirmeniz gerekmekte. İndirme işlemi tamamlandığında kimlik numaranız ve güncel kullandığınız telefon numaranız ile beraber şifre alıp cepteTEB mobil bankacılık uygulamasını güvenle kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulama ana ekranına ulaştığınız zaman sizi görseldeki ekran karşılayacak.

Kimlik numaranız ve parolanızı ilgili yerlere girdikten sonra görseldeki ekran ile karşılaşacaksınız.


İşte bu noktadan sonra CepteTEB’in hızlı ve güvenli bankacılığına adım atmış olacak, adeta yalnızca sizin adınıza açılmış olan bir banka şubesinde işlemlerinizi kolayca gerçekleştiriyor olacaksınız.

CepTEB Mobil Uygulamada Hangi İşlemler Yapılır?

CepteTEB’in birinci önceliği müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktır. Aynı zamanda tüm bankacılık işlemlerini gerçekleştirirken şube masrafı da ödemezsiniz. CepteTEB mobil uygulaması ile gerçekleştirebileceğiniz işlemlerden bazıları şunlardır;

 • Kolayca hesap açıp kapatabilirsiniz.
 • USD, EUR, GBP veya altın alıp, satabilirsiniz.
 • İstediğiniz bir banka hesabına ya da kendi hesaplarınız arasında para transferi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Para transferleriniz ve ödemeleriniz ile ilgili talimat verebilirsiniz.
 • Fatura ve vergi ödemelerini gerçekleştirebilirsiniz.
 • Faturasız telefon hatlarına TL yükleyebilirsiniz.
 • Tüm banka kredi borçlarını ödeyebilirsiniz.

Yukarıda sıraladığımız işlemlerin yanı sıra online destek hattı ile tüm soru şikayet ve yardımlar için karşınızda, size otomatik cevaplar veren robotları değil, yüz yüze görüşmeler yapabileceğiniz müşteri danışmanlarını bulabilirsiniz .

CepteTEB Mobil Cüzdan

Hız ve kolaylığa en çok ihtiyaç duyduğumuz bu yoğun iş hayatımızda, cüzdanımızdaki onca kart arasında kaybolmamak için CepteTEB Mobil Cüzdan yardımı ile;

 • Temassız ödeme yöntemiyle cep telefonu kredi kartı anlamında kullanabilirsiniz; ödemelerinizi CEPTETEB ile kolayca yapabilirsiniz.
 • Hızlı geçiş kapsamında TAV Havaalanlarının, TAV Passport noktalarından sırada durmadan kolayca geçebilirsiniz.
 • İDO’da, CEPTETEB turnikelerinden hızlı ödeme özelliği sayesinde sıra beklemeden geçiş yapabilirsiniz.
 • QR kod ile sayesinde kart olmasa da anında para çekebilir ve akıllı telefonunu rahatça kullanıp ödeme yapabilirsiniz.
 • E-Devlet şifrenizi unutmuş ya da hiç almamış olmanızı önemsemeden ve sizden herhangi bir ücret talep etmeden e-Devlet şifrenizi uygulamadan kolayca edinebilirsiniz

CepteTEB Şifresi Nasıl Alınır?

TEB kredi kartı veya TEB banka kartını bilgilerinizi girerek CepteTEB İnternet Şubesi kullanıcı kodu, parola ve şifrenizi alabilirsiniz.

Henüz CEPTETEB müşterisi değilseniz, mobil uygulamayı indirdikten sonra müşteri ol formunu doldurduğunuz takdirde istediğiniz zaman istediğiniz yerde sizi ziyaret edip CepteTEB’li olabilirsiniz.

CepteTEB uygulamasını iPhone, iPod touch, Blackberry Q5, Q10, Z10 ve Android tabanlı akıllı cep telefonu ve tabletlerde kullanabilirsiniz. (Uygulama iOS 6, Android 2.3.3 ve sonrası sürümler tarafından desteklenmektedir).

CepteTEB Android uygulamasını indirmek için TIKLAYINIZ!

CepteTEB iOS uygulamasını indirmek için TIKLAYINIZ!

CepteTEB uygulamasını internetten indirmek için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.