Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Citi Mobile

Citibank, Türkiye’de 40 yılı aşkın hizmet veren, uluslararası da 200 yılı aşkın 6 kıtada 100’den fazla ülkede, yaklaşık 200 milyon müşteri hesabı ile sizlere kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Bildiğiniz üzere birçok banka mobil uygulamalarla da hizmet vermektedir. Bunlardan biri de Citibank’ ın uygulaması olan Citi Mobile‘ dir. Sizlere bu uygulamayı nasıl bulacağınızı, nasıl indirebileceğinizi, nasıl kullanacağınızı anlatacağız.

Uygulamayı indirip kullanmaya başladıktan sonra birçok işleminizi bu uygulama üzerinden yapabilecek ve merak ettiğiniz konular hakkında bilgi alma imkanınız olacak.

Citi Mobile Uygulaması Nasıl İndirilir?

Uygulamayı telefonunuzun işletim sistemine göre Android veya IOS olmak üzere iki şekilde indirebilirsiniz. Fakat IOS seçeneği için hala Türkiye kayıtlı App Store’ larda  Citi Mobile uygulaması bulunmamaktadır. Sadece App Store ABD seçeğine kayıtlı IOS cihazlar için App Store’ da uygulama mevcuttur. Yine de IOS işletim sistemine sahip telefonlar için nasıl indirebileceğinizi anlatalım.

Telefonunuzun iCloud hesabı ABD seçeneğine kayıtlı ise, cihazınızdan App Store’a girdikten sonra, arama kısmına Citi Mobile yazarak uygulamayı kolay bir şekilde indirebilirsiniz.

Android için ise Citi Mobile Google Play Store mağazasında kolaylıkla erişebileceğiniz şekilde mevcuttur. Cihazınızdan Google Play Store’ a girdikten sonra, arama kısmına Citi Mobile yazarak uygulamayı kolaylıkla bulup indirebilirsinizAyrıca uygulamanın Google Play Store’ da 5 üzerinden 4,1 oy ortalaması vardır. Citi Mobile uygulamasının boyutu ise 19 MB’ dır.

Tabii ki de bu uygulama telefon dışında da indirip kullanabileceğimiz cihazlar var. Aynı şekilde Android ya da Mac işletim sistemine sahip tabletlerde de kullanabilirsiniz. Fakat yukarıda da yazdığımız gibi IOS için sadece ABD seçeneğine kayıtlı cihazlar da indirilebilir.

Bunların dışında masaüstü ya da laptoplarınız için cihazlarınıza BlueStacks adlı programı kurarak bilgisayarınıza Android işletim sistemini getirmiş olursunuz ve Google Play Store mağazasından uygulamayı kolaylıkla indirebilirsiniz.

Citi Mobile Uygulamasını Android’e İndirmek için TIKLAYINIZ!

Citi Mobile Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Uygulamayı cihazınıza indirdikten sonra uygulamayı açıp kullanıcı adınızı girin bir sonraki adımda ise internet üzerinden aldığınız şifreyi giriniz. Şifreyi girdikten sonra uygulamaya giriş yapmış oluyorsunuz, artık bankacılık işlemlerinizi buradan kolay ve güvenilir bir şekilde yapabiliyorsunuz ve merak ettiğiniz konular hakkında bu uygulama sayesinde bilgi alabiliyorsunuz. Yolda giderken, Citi Mobile uygulaması ile faturanızı ödeyebilir, paranız yattığında ya da farklı herhangi bir işlem olduğunda anlık bildirimler alabilirsiniz. Bunun yanı sıra, bir hesaba para aktarabilir ve size en yakın şube ya da ATM’ yi bulabilirsiniz.

Citi Mobile Uygulama Şifresi Nasıl Alınır?

Citi Mobile uygulamasına giriş yapabilmek için herhangi bir Citibank şubesinden kimlik almanız gerekiyor. Bir Citibank şubesine gidip kimlik aldıktan sonra buraya tıklayarak bankanın giriş sayfasına yönlendirilirsiniz. Bundan sonra da çıkan ilgili alana bankadan aldığınız giriş kimliğinizi ve e-posta adresinizi ilgili alanlara girerek devam seçeneğine tıklayınız. Giriş kimliğinizi ve e-posta adresinizi girdikten sonra karşınıza çıkan güvenlik sorusunu doğru bir şekilde yanıtladığınızda e-posta adresinize bir mail gelecektir. Gelen mail de Citi Mobile uygulamasına girerken kullanacağınız bir şifre gelecektir. Bu şifre ile artık sizde Citi Mobile uygulamasından işlemlerinizi kolaylıkla, güvenli bir şekilde yapabileceksiniz.

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.