Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

DENİZBANK AESOB ANTALYA KARTDenizBank, 1938 yılında, gelişmekte olan denizcilik sektörüne finansman sağlamak üzere bir devlet bankası olarak kurulmuştur.. Yani kuruluş amacı; Türk denizcilik sektörüne finansman sağlamaktır. Zorlu Holding tarafından 1997 yılında, Özelleştirme İdaresi’nden satıl alınmıştır. DenizBank,  uluslararası alanda da kendini ön plana çıkarabilen Avrupa’nın önce gelen finans gruplarından Dexia Ekim 2006’da bünyesine katmıştır. Finans sektöründeki öncü kimliğiyle 6 sene boyunca bu şekilde devam eden DenizBank, 28 Eylül 2012 itibarıyla Rusya’nın en büyük bankası Sberbank çatısı altında hizmet vermeye devam etmektedir. 1 Temmuz 2013 itibarıyla ise, Citi’nin Türkiye’deki bireysel bankacılık bölümünü, 600 binden fazla müşteri ve 1.400’e yakın çalışanı ile devralmıştır. DenizBank, Finansal Hizmetler Grubu’nda yedi yerli, üç uluslararası finansal ortak ve finansal olmayan beş yerli ortak ve Bahreyn’de bir şube bulundurmaktadır. DenizBank kurumunun finansal alanlar, bankacılık sektöründe üzerinde yoğunlaştığı alanlar; operasyon, mali kontrol, muhasebe fonksiyonları… Bunların dışında perakende müşteriler, küçük ve orta ölçekli işletmeler, ihracatçılar, kamu ve proje finansmanı ile ticari ve kurumsal müşterilerdir. Tarım, enerji, turizm, eğitim, sağlık, altyapı ve denizcilik grubun faaliyetlerinde öncelikli olarak belirlediği pazarlardır.
DenizBank, toplumun tüm kesimlere aynı kalitede finansal hizmet sunmayı hedefler. Geniş bir finans ağına sahip olan DenizBank, Bahreyn’de ve yurtiçinde toplam 689 adet şubenin yanında AG’de toplam 43 adet şubeye sahiptir.

DenizBank Bankacılık Hizmetleri

DenizBank, bireysel bankacılık, özel bankacılık, KOBİ bankacılığı, tarım bankacılığı, kurumsal bankacılık, ticari bankacılık, kamu bankacılığı alanlarında uzun yıllar elde ettiği deneyimler ve uzman finans kadrosu sayesinde kaliteli bankacılık hizmetleri sunmaktadır. Türkiye finans sektörünün hızlı ve güven bankası DenizBank, hayatınızı yolunda tutmanız için tüm fırsat ve kampanyalarından yararlanmanızı bekliyor.

DenizBank, geniş hizmet ağının içinde sunduğu bankacılık hizmetleriyle de finans sektörü içinde kendini belli ediyor. Bankacılık alanında; bireysel bankacılık, emekli bankacılığı, afili bankacılık, özel bankacılık, KOBİ bankacılığı, altın bankacılık, tarım bankacılığı, kurumsal bankacılık, ticari bankacılık ve kamu finansmanı alt başlıklarında hizmetler, fırsatlar, kampanyalar sunmaktadır. Toplumun her kesiminden insanın, hayatın her alanındaki çeşitli ihtiyaçlarına yönelik geniş hizmet ağına sahiptir.

Bunun yanında kart hizmetleri konusunda da yetkin bir bankacılık hizmeti verir. Ticari kartlar alanında; İzmir esnafına özel İESOB Esnaf Kart, İşletme Kart, Antalya Esnafına Özel AESOB Antalya Kart, Çiftçi Kart, Bonus Business Card, ESESOB Eskişehir Kart, İSTESOB Akıllı Kart, Üretici Kart, Business Card, Nakit Kart, Üye İşyerlerine Özel kart hizmetleri sunmaktadır.

Bünyesinde bulundurduğu kredi seçenekleri ise ihtiyaçları hızla karşılamaya yönelik: Bireysel krediler kapsamında, ihtiyaç kredileri, mortgage kredileri, taşıt krediler, kredili mevduat hesabı hizmetleri vardır. KOBİ kredileri, “taksitli ticari krediler, kredili mevduat hesabı, işyeri ve mortgage krediler, iskonto/iştira kredileri, gayrinakit krediler, proje destek kredileri, esnafımıza en hızlı kredi, rotatif ve spot krediler, taşıt kredileri, altın kredileri, dış ticaret kredileri” altbaşlıklarına sahiptir. Tarımsal krediler, hasat vadeli mevduat hesabı, tarımsal yatırım kredileri, makbuz senedi karşılığı kredi, tarımsal işletme krediler, proje yatırım kredileri, Bağ-Kur kredisi seçenekleriyle müşteriye sunulur. Kurumsal krediler, nakit krediler, dış ticaretin finansmanı, gayri nakdi krediler, Eximbank kredileri seçeneklerine sahiptir. Ticari Krediler, TL nakdi krediler, dış ticaretin finansmanı, gayri nakdi krediler, Post-Pre finansmanı, YP nakdi krediler, Business Card, ülke kredileri, Eximbank kredileri şeklinde isimlendirilerek ayrılmışlardır. Son olarak; kamu finansman kredileri, nakit krediler ve gayri nakit krediler olarak ikiye ayrılır.

Bunların yanı sıra yatırımlar, kampanyalar, bes ve sigorta ve dijital deniz alanlarında hizmet verir. Tüm bu hizmetlerden ister internet/mobil bankacılık yoluyla ister şubeye giderek yararlanabilirsiniz.

DENİZBANK AESOB ANTALYA KART

aesob
DenizBank, Antalya esnafına özel olarak hazırladığı, çeşitli avantaj ve fırsatlarla dolu DenizBank AESOB Antalya Kart’a ulaşmak çok kolay.
AESOB ve DENİZBANK işbirliğiyle Antalya esnafının her türlü finansman ihtiyacına cevap verebilecek, esnafın alışveriş yaptığı birçok noktada indirim ve avantajlar sağlayacak AESOB Antalya Kart esnafın hizmetine sunuldu. Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ne bağlı 90.000′ e yakın esnaf, DenizBank AESOB Antalya Kart sayesinde çeşitli hizmet, indirim ve fırsatlardan faydalanabilecek:

6 ay boyunca (Mart 2012 – Ağustos 2012) AESOB Antalya Kart sahibi müşterilerin yapacakları harcamaların 50 TL’ye kadarı DenizBank tarafından iade ediliyor; detay için tıklayınız

12 ay boyunca her ay 1.000 TL harcama taahhüdü veren AESOB üyelerinin AESOB üyelik aidatlarının tamamını; 750 TL harcama taahhüdü verenlerin ise AESOB üyelik aidatlarının yarısını DenizBank karşılıyor.

Kısa vadeli nakit ihtiyaçlarınız için tüm DenizBank Şubeleri’nden ve ATM’lerinden Kurtaran Hesabınızı (kredili mevduat hesabı)ayrıca 36 aya varan vadelerde Eşit taksitli Kredi kullanma imkanı.

Sizin ve çalışanlarınızın, yurtiçi ve yurtdışında şirket adına yapılan tüm harcamalarını, DenizBank AESOB Antalya Kart’ınızın Business Card özelliği sayesinde ayrı bir ticari kredi kartı taşımadan yapma avantajı.

Çalışmakta olduğunuz sektöre özel, ödemesiz dönemli, taksitli ticari kredi kullanımlarınızı gerçekleştirme imkanı.

Çalışanlarınıza verdiğiniz ek kartların limitlerini belirleme rahatlığı.

Yıl boyunca anlaşmalı marka ortaklarımızda indirim, taksit ve vade erteleme fırsatları.

DenizBank Shuttle Hizmeti’nden %30 indirimli faydalanma imkanı.

MasterKOBİ fırsatlarına erişim.

AçıkDeniz üzerinden kredi kullanımı yapma kolaylığı.

AESOB Antalya Kartlar ve bağlı tüm ek kartlar ücretsizdir. Başvurularınızı şubelerimizden ya da AçıkDeniz Telefon Bankacılığı 444 0 804’ten yapabilirsiniz.

DenizBank AESOB Antalya Kart hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için TIKLAYINIZ

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.