Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Denizbank Banka Kartları

Türkiye’nin bankacılık sektöründe hızla ilerleyebilen bankalardan biri olarak Denizbank müşterilerinin her türlü gerekli ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak kredi kartının yanı sıra banka kartları ile de büyük hizmetler sunmaktadır. Bu yazımızın konusu Denizbank banka kartları ile ilgili olacaktır. Konuya ilişkin olarak gerekli detaylı bilgileri aşağıdaki bölümlerde sizlere anlatmaktayız.

Denizbank Banka Kartları

Denizbank’ın sunduğu banka kartları Paracard ve 4 farklı kampüs kartları olarak bilinmektedir. Bu kartlara ilişkin detaylı bilgiler aşağıdaki gibidir.

Paracard Nedir?

Vadesiz hesabınıza bağlı olacak olan Paracard üzerinden hesabınızdaki para ile Türkiye’de ve dünyanın dört bir yanında VISA ve MasterCard amblemi bulunan milyonlarca iş yerlerinde alışverişlerinizi güvenli bir şekilde yapabilir ve yaptığınız alışverişler neticesinde bonus kazanmış olursunuz.

Bankacılık sektöründe bir ilke imza atan Denizbank’ın sunmuş olduğu sadece Paracard’a özel olan arar bulur özelliği ile, yaptığınız alışverişlerde ödeme işlemi zamanı ve ATM’lerden para çektiğiniz zaman yetersiz bakiye durumu ile karşılaşmayacaksınız. Bu özellik sayesinde kartınızdan para çekildiği zaman kartınıza ait olan tüm hesaplar taranarak eksik kalan tutar bulunacaktır ve bu eksik tutara göre gerekli ihtiyaç miktarı otomatik olarak karşılanacaktır. Kartınızın bağlı olduğu hesaplarda da işlemi sonuçlandırmak için yeterli para miktarı bulunmasa eğer, seçeceğiniz hesaplardaki bakiye büyükten küçüğe taranacak ve gerekli para miktarı bulunarak ödeme işleminizin başarılı bir şekilde sonlandırılmasını sağlayacaktır. Ailenizin ve sevdiklerinizin de bu fırsatlardan faydalanmasını isterseniz, kartınıza bağlı olarak birden fazla ek kart çıkartarak onlara hediye edebilirsiniz.

Bunların yanı sıra Paracard kendiliğinde Paracard Depozit ve Private Paracard olarak iki kısıma bölünmektedir. Firma çalışanlarına özel olarak tasarlanmakta olan Paracard Depozit, hesap sahibi olan kişilerin asıl kartlarına bağlı olarak ek kart şeklinde verilebilmektedir. Bu nedenle bu karta sahip olan kişiler sadece para yatırma işlemini yapabilmekte olup diğer bankacılık işlemlerini gerçekleştirememektedir. Private Paracard ile yapacağınız alışverişler zamanı Paracard da olduğu gibi bonus kazanmış olursunuz ve Paracad’a özel olan diğer avantajlarda faydalanmış olursunuz. Anlaşmalı iş yerlerinde POS PARA hizmetinden yararlanarak ihtiyacınız olduğu durumlarda ATM’lere gitmeye gerek kalmadan 10-100 TL’lik arası yapacağınız alışverişler için nakit ihtiyacınızı anında karşılayabilirsiniz. Bundan başka ATM’ler üzerinden para çekme, para transferi, para yatırma, havale, kredi kartı borcu ödeme, diğer ödeme işlemleri ve başka bankacılık işlemlerini de yapabilirsiniz.

Kampüs Kartları Nedir?

Denizbank Kampüs kartları Marmara Kampüs Kartı, Uludağ Kampüs Kartı, Ankara Kampüs Kartı ve TED Kampüs Kartı olarak dört kısıma bölünmektedir. Bu kartlar üniversite öğrencileri ve akademik personel için tasarlanmıştır. Kartların özellikleri aşağıdaki gibidir.

  • Bilinen tüm banka kartı özelliklerinin haricinde üniversite kimlik kartı olarak da kullanılabilir
  • Yemekhane, kütüphane ve bu gibi diğer kampüs içi mekanlarda ödeme kartı olarak kullanılabilir
  • Üniversitelere özel olarak tasarlanmış olan bazı kampanyalardan sadece bu kartlara sahip olan kişiler faydalanabilir.
  • Üniversite içinde de istediğiniz zaman internet bankacılığı aracıyla kartınıza para yükleyebilirsiniz.

Denizbank Banka Kartlarına Nasıl Başvuru Yapılır?

Yukarıda gördüğünüz avantajlarından Denizbank Banka kartlarına sahip olarak sizde faydalanabilirsiniz. Bunun için başvuru işleminde bulunmanız yeterlidir. Başvuru işlemini size en yakın olan Denizbank şubelerine giderek veya 444 0 800 ve 0850 222 0 800 Denizbank çağrı merkezini arayarak yapabilirsiniz. Üstelik başvuru zamanı Denizbank Banka kartları için her hangi bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Banka kartı borcunuzu Denizbank’ın tüm şube ve ATM’lerinden ödeyerek yapabilirsiniz. Aşağıda görmüş olduğunuz butonun üzerine tıklayarak Denizbank’ın şube ve ATM’leri ile ilgili daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Denizbank’ın Şube ve ATM’leri İçin TIKLAYINIZ!

 

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.