Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Denizbank Business Card

Her geçen gün işletme piyasasında yeni işletmeler ve yeni yöneticiler faaliyet göstererek, bu piyasa da yerlerini almaktadır. Yenileşen iş anlayışı ile yeniden düzenlenen bankacılık işlemlerinde işletme sahipleri içinde yeni düzenlemeler bulunmaktadır. Bankacılık anlayışında, yenilikler de öncü olan Denizbank, bu konuda da müşterilerini yalnız bırakmayıp; Denizbank Business Card ve Bonus Business Card‘ı geliştirmiştir. Bankacılık alanındaki işlemlerinizi en pratik yol ile yapmanızı hedefleyen Denizbank, banka hesabınız için işletme kartı olarak Denizbank Bonus Card’ı, harcamalarınız için ise Denizbank Bonus Business Card’ı kullanıma sunmuştur. Bu kartlar sayesinde şirket/işletme yöneticileri ve çalışanları yurt içinde ve yurt dışında işleri ile ilgili tüm parasal işlemleri, harcamaları, şirketin/işletmenin para girdi ve çıktılarını tek bir kart ile kontrol edebilecek. Şirket harcamalarını ise başka kartlara gerek kalmadan tek bir kredi kartı ile gerçekleştirip daha hızlı ve güvenli bir işlem yapabilecekler.

Denizbank Business Card Özellikleri

İşletme sahibi iseniz; işlerinizin parasal işlemlerinizin kontrolünü yapabileceğiniz Denizbank Business Card; Denizbank’ın işyeri sahipleri için kullanıma sunduğu banka hesap kartıdır. İşyeri sahibi ya da yöneticisinin yetkileri dahilinde uygun görülen sayıda personele çıkartabileceğiniz Denizbank Business Card ile tüm kartlardan yapılan harcamaları sistematik bir şekilde pratik olarak kontrol edebilme imkanı sunmaktadır. Yönetici ya da işletme sahibi tarafından bankaya verilen direktifler ile de kartların limitleri ve ya günlük, aylık limitleri belirlenebilmektedir. İşyerinde çalışan personellerin maaş ödemelerinin de yapılabileceği bu kart bir işletmedeki tüm parasal işlemleri güvenli ve hızlı bir şekilde tek bir elden yapmanıza olanak verir. Yüklü miktarda nakit para taşıma riskinden de kurtulmuş olursunuz.

Denizbank Bonus Business Card Özellikleri

Denizbank Business Card’ın yanında bir de Denizbank Bonus Business Card bulunmaktadır. İşyeri sahipleri için özel olarak geliştirilen Denizbank Business Card ile aynı özellikleri taşıyan Bonus Business Card; işletmenizin masrafları için, işyeri personellerinin parasal harcamaları için kullanılabilen kredi kartıdır. İlk yıl kredi kartı aidatı ödemeden kullanabilmenizi sağlayan Denizbank bu süreçte işletmenin çıkarlarını da gözetmektedir. Denizbank Bonus Business Card ile yapacağınız alışverişlerinizde bonus puan kazanabilir ve kazandığınız bonus puanlar ile Denizbank’ın Bonus için anlaştığı üye iş yerlerinde kullanabilirsiniz ve yaptığınız harcamalarınız da yine bonus puan kazanabilirsiniz. Bonus Business Card diğer tüm bonus kartlarının özelliklerini de taşımaktadır. Harcarken de kazanmanızı sağlayan bonus paralar ile keyifli bir alışveriş yapmanızı sağlar, hesabınız ile kredi kartınızı birleştirerek tek bir kart ile hem hesabınızı hemde kredi kartınızı, Denizbank ATMlerinden ve ya Denizbank cep şubesinden kontrol etmenize imkan sağlar. Bonus Business kartınızın yıllık kart ücreti ilk yıl için 0 TL, ek kartlar için ise yıllık 5 TL olarak belirlenmiştir. Kart limitine göre asgari ödeme oranı ise:

  • 1 TL ile 14.999 TL arası limitlerde: %25
  • 15.000 TL ile – 19.999 TL arası limitlerde: %30
  • 20.000 ve üzeri limitlerde: %40 ödenmesi gereken ücretin yüzdeleri olarak belirlenmiştir.

Size iletilen Denizbank Business Card ve Bonus Business Master Card’ınız; kredi kartı güvenliği prosedüründen dolayı kapalı olarak teslim edilir ve teslimattan 1 gün sonra otomatik olarak kullanıma açılır. Bu durum size banka tarafından gönderilen bilgilendirme SMS’i ile iletilir. Kartınızın kullanıma açıldığı anda şifrenizi hemen belirleyerek kartınızı aynı gün kullanmaya başlayabilirsiniz. Denizbank Business Card veya diğer kartlarınızın kaybolması, çalınması ve ya şifrenizin başka kişiler tarafından bilinmesi durumunda ve kartınızın kontrolünüz dışında gerçekleşmiş olan herhangi bir işlemde kullanıldığını fark etmeniz halinde hemen 444 0 800 Açık Deniz Telefon Bankacılığı’nı arayarak haber vermeniz gerekmektedir. Denizbank Business Card ile ilgili daha geniş bilgiyi Denizbank’ın resmi web sitesinde bulabilirsiniz.

Denizbank resmi internet sitesi için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.