Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Denizbank Çiftçi Kart

Denizbank çiftçiler için özel olarak uyguladığı Denizbank çiftçi kredisi ile diğer bankalara oranla daha iyi ve cazip koşullar sunarak kredi alma imkanı sunmaktadır. Çiftçilere özel hazırlanan kredi paketleri ile ülkemizin çiftçisini destekleyerek ülke ekonomisinin de çıkarlarını gözetmektedir. Denizbank çiftçi kredileri ile çiftçileri finansal olarak yalnız bırakmayıp aynı zamanda da kredi kartı gibi özelliklere sahip Denizbank Çiftçi Kartı geliştirmiştir. Düşük faiz oranlı ve ödeme planını çiftçinin finansal durumuna göre ayarlayan Denizbank çiftçi kredisi; kredi başvurusundan sonra kullanıcıya Denizbank Çiftçi Kartı temin etmektedir. Bu kart krediniz ile doğru orantılı olarak birçok ayrıcalıklı özelliğe sahiptir. Denizbank Çiftçi Kart ile çiftçinin tarımsal faaliyetlerinin finansmanı veya nakit ihtiyaçlarına kısa süre içerisinde çözüm sağlaması açısından oldukça avantajlıdır. Denizbank Çiftçi krediniz onaylandıktan sonra, krediniz kartınızın hesabına hemen yatmaktadır. Çiftçi dilerse banka şubelerinden, ATM veya internet bankacılığı üzerinden kredisine ulaşabilmektedir. Ayrıca Denizbank ile anlaşmalı yerlerden yapılan; hayvansal veya bitkisel tarımsal ürünlerin alışverişinde taksit imkanı ve %0 oranındaki düşük faiz imkanlarını kullanabilmektedirler.

Denizbank Çiftçi Kartın Özellikleri

Denizbank Çiftçi Kart ödeme konusunda çiftçiye sağladığı destek ile diğer bankalar arasında öncü olmuştur. Denizbank Çiftçi Karta yatırılan, çiftçi kredisinin geri ödeme tarihi çiftçinin belirteceği zamana göre belirlenir. Ödeme tarihini genellikle hasat zamanı yapmaya imkan sağlayan bu uygulama ile tarımsal faaliyet gösteren çiftçinin eline toplu para geçtiğinde ödemesini kolay yapması amaçlanmıştır. Denizbank Çiftçi Kart başvurusu yaparken çiftçinin işlem yapacağı araziye bakılarak, ÇKS üzerindeki yüzdece ağırlıklı ürün bedeline göre ödeme dönemi belirlenir. Örneğin, yüzdece ağırlıklı ürünü buğday olan bir çiftçinin kart ödeme zamanı Ekim iken, yüzdece ağırlıklı ürünü ayçiçeği olan bir başka çiftçinin ödeme zamanı Aralık ayıdır. Aynı zamanda bu kart içerisinde; çiftçilerin bir diğer en büyük giderlerinden biri olan akaryakıt giderleri içinde özel imkanlar sunulmaktadır. Bitkisel veya hayvansal tarım ile uğraşan çiftinin; ekinini ekebilmesi için kullanacağı tarım makinelerinin de giderlerini düşünerek çiftçiyi finansal olarak destekleyeceği her alanda, yalnız bırakmamaktadır. Bu nedenle Türkiye’nin önde gelen akaryakıt firmalarını ile anlaşma sağlayan Denizbank, iki ay vadeli ve faizsiz akaryakıt alımına da imkan vermektedir. Anlaşmalı üye işyerlerinden 6 aya kadar %0 faiz ile mal alımı yapabilmenin yanı sıra Petrol Ofisi, (PO) bayilerinden Denizbank Çiftçi Kart ile akaryakıt alımında 5 ay  %0 faiz ile alım seçeneği de bulunmaktadır. Özellikle faizsiz akaryakıt alımı, faizsiz gübre temini, tohum ve ilaç alımına yönelik yapmış olduğu kolaylıklar ile bankalar arasında bir ilktir Denizbank.

Denizbank Tarım Kredileri

  • Tarımsal Yatırım Kredileri
  • Tarımsal İşletme Kredileri
  • Hasat Vadeli Mevduat Kredisi
  • Proje Yatırım Kredileri
  • TMO Makbuz Senedine Krediler
  • TMO Avans Kredi Paketleri

Denizbank Çiftçi Kart Başvuru Bilgileri

Denizbank çiftçi kredisine başvurabilmek için öncelikle; belirlenen yaş sınırını geçmiş olmak ve seçilecek olan kredi paketine göre banka tarafından istenilen özelliklere sahip olmak gerekmektedir. Ayrıca çiftçiler kurulundan onaylı Çiftçilik belgesi bulunmayan kişilere, çiftçi kredilerinden hiç biri verilmemektedir.

Denizbank Çiftçi Karta yapılacak olan başvuruları, isterseniz Denizbank şubelerinden; onaylı çiftçilik belgesi ve nüfus cüzdanı ile gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz de 3280’e göndereceğiniz bir SMS ile de başvuru yapabilirsiniz. Bunun için, “URETICI” yazıp boşluk bırakıp, TC kimlik numaranızı ve bulunduğunuz ilin plaka kodunu aralarında birer boşluk  olacak şekilde SMS ile göndermeniz yeterlidir. Detaylı bilgiler içinde Denizbank müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz. Ayrıca elinize ulaşan çiftçi kartınızın şifresini belirlemede ya da şifre değişikliklerinde, kartın üzerindeki haneleri kullanarak yine 320’e SMS göndererek gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank resmi internet sitesi için TIKLAYINIZ!

 

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.