Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Denizbank D-Şarj Bonus

DenizBank 1938 yılında, gelişmekte olan Türk denizcilik sektörüne destek olmak için ve finans sağlamak için kurulmuş bir devlet bankasıdır. Deniz bank 1997 yılının başında, bir bankacılık lisanı olan Zorlu Holding tarafından Özelleştirme İdaresinden satın alınarak Dexia bünyesine katılmıştır. Daha sonra 2013 yılında Citi’nin Türkiye’de ki bireysel bankacılık bölümü , 600 bini aşkın müşteri ve 1.400’e yakın çalışanı ile devir alınmıştır. Biz de bu yazımızda Denizbank D-Şarj Bonus konusunu ele alacağız.

Bonus Kartlar

Bonus kartlar alışveriş yaparken yaptığınız harcamaların bir kısmını size hediye olarak yansıtan kartlardır. Bu kartlarda bonuslarınızı anlaşmalı karta üye iş yerlerinde dilediğinizce harcayabilirsiniz. Bonus kartlar farklı kesimlere hitap edebilir bunlar öğrenci, bayan, bay, çiftçi ve iş adamları için olanları vardır her bonus kart kendi hitap ettiği sınıf için büyük avantajlar ve fırsatlar sağlar.

DenizBank D-Şarj Bonus Nedir?

Kredi kartı olarak kullanılan Denizbank D-Şarj Bonus gençler için yurt içinde ve yurt dışında yaptığınız tüm harcamalarda isminden de anlaşılacağı bonus kazandırır. Denizbank D-Şarj Bonus birçok alışverişinizde size bonus kazandırır. Denizbank D-Şarj Bonus kart ile taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Biriken bonusları dilediğinizce bedava alışveriş yapabilirsiniz. Bonuslarınızı Bonus Program ortaklarından başka hiçbir ücret vermeden harcayabilirsiniz.

Deniz Bonus kartta olduğu gibi Denizbank D-Şarj Bonus kart ile aynı özellik ve avantajlara sahipsiniz. Yurtiçi ve yurtdışında yaptığınız tüm harcamalarda bonus kazanırsınız. 1 bonus puan 1 TL’ye eşittir. 50 TL ve altındaki işlemlerde şifre istemeden, imza atmaya gerek kalmadan tek bir hareket ile güvenli, hızlı ve basitçe işlem yapabilirsiniz. Denizbank D-Şarj Bonus VISA PayWave özelliğine sahiptir.

Denizbank D-Şarj Bonus ile vereceğiniz harcama sözlerine bonus kazanma şansınız olur. 6 ay boyunca her ayda yapacağınız 200 TL’lik harcama sözünüze hemen 10 TL bonus kazanırsınız. Bu ve bunun gibi fırsatlardan yararlanıp bilgi almak için 444 0 800 no’lu DenizBank Telefon bankacılığı, DenizBank internet şubesi ve Banka şubelerinden detaylı bilgi alabilir ve fırsatlara katılabilirsiniz.

Denizbank D-Şarj Bonus banka kartı olarak da kullanılabilen çok yönlü bir karttır. Denizbank D-Şarj Bonus vadesiz hesabınıza tanımını yaparak DenizBank ATM’lerinden banka kartı olarak kullanabilir ve tüm işlemlerinizi rahatça halledebilirsiniz.

Taksitli Nakit avans özelliği ile uygun vadelerle taksitlerinizi ödeyebilirsiniz. Düşük faiz oranları ile hiç tereddüt etmeden rahatça taksitli nakit avans çekebilirsiniz.

Yurt içinde bulunan kafe ve restoran harcamalarınız da %10 indirim bekleniyor. Yaptığınız ödemelerinizde Denizbank D-Şarj Bonus kullanırsanız %10 bonus kazanırsınız. Kampanyadan yararlanmak için ödemenizi kesinlikle Denizbank D-Şarj Bonus ile ödemeniz gerekir. Harcama yaptığınızda MCC kodunun olduğu restoran ve kafeler de kazanırsın. Eğer MCC kodu yok ise indirim kazanılmaz. Kampanyada tek seferde 10 TL bir ay içerisinde en fazla 20 TL indirim kazanabilirsiniz. İndirim işlemi yapıldığı tarihten itibaren bir ay içerisinde tutar kartınıza iade edilecektir.

Yurt içi her yerinde hafta sonu tiyatro ve sinema biletlerinde %10 indirim kazanabilirsiniz. Vizyona giren en yeni filmleri ve tiyatroları izleyebilirsiniz. D-Şarj Bonus %10 indirim kazanırsınız. %10 Bonus kazanmak için alışveriş yaptığınız sinema ve tiyatroda MCC kodu olması gerekir. MCC kodu olmayan mekanlarda indirim kazanamazsınız. Kampanya ile tek seferde en fazla 10 TL kazanabilirsiniz. Bir ay boyunca en fazla 20 TL bonus kazanabilirsiniz. İndiriminiz harcama yaptığınız günden itibaren en fazla 1 ay içinde hesabınıza iade edilir.

DenizBank alışverişlerinizde de büyük fırsatlar sağlar. DenizBank D-Şarj Bonus Kart ile alışverişleriniz online olmak şartı ile bonus kazanırsınız. D-Şarj bonus kartınız ile online alışveriş yapar üstelik %10 indirimle alma fırsatı sunar. İndirimden yararlanmak için D-Şarj Bonus Kart kullanmalısınız. Kampanya ile aylık en fazla 5 TL bonus indirim kazanabilirsiniz. Online alışverişi yaptığınız günden itibaren en fazla 30 gün içerisinde kartınıza tutar iade edilir.

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.