Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Denizbank Eesesob Esnaf Kart

1997’de özelleştirildikten sonra TMSF’ye devredilen şubelerinin büyük bir bölümünü devralan ve o zamandan beri faktöring, leasing, varlık yönetimi gibi birçok çağdaş finansman hizmetini tek çatı altında birleştirmeyi hedeflemiş DenizBank, odaklandığı müşterileri küçük-orta işletmeler, ihracatçılar, ticari ve kurumsal müşteriler olarak belirlemiştir. Bu doğrultuda 2008’de çıkarttığı DenizBank İşletme Kart çok başarılı olmuş, 200 bine yakın kullanıcıya ulaşmıştır. Orta Doğu ve Kafkaslardaki ticari ve bankacılık hacmini artırıp Türkiye’deki ilk beşteki yerini korumak isteyen DenizBank, İşletme Kart altında Eskişehir, İstanbul, İzmir ve Antalya esnafına özel birçok kart geliştirmiş ve bu şehirlerde esnaflar arasında büyük başarı yakalamıştır.

Eskişehir esnafının her türlü krediye ulaşması, ticari ve kişisel harcamalarını yönetebilmesi, iş yerindeki elemanlara verilen ek kartların takibi, anında ATM’den ve ya şubeden kredi kullanabilmek gibi esnafların günümüz piyasa koşullarında tutunmasını sağlamak için DenizBank ESESOB Kart’ı piyasaya sürmüştür. DenizBank’ın İşletme Kart ve İşletme Kart altında verdiği ticari kartlardan biri olan ESESOB Esnaf Kart’ın özelliklerini inceleyeceğiz.

DenizBank İşletme Kart Başvuru Yolları ve Özellikleri

dnzbnk7

Yazımızın bu bölümünde DenizBank İşletme Kart ayrıcalıklarını ve başvuru yollarını anlatacağız. Esnafların birçok karta tek kartta ulaştığı tek kartın ana müşteri kitlesi esnaflar ve ticari kurum kuruluşlardır. Ticari kredi ve sektör kredisini çekebileceğiniz bu kartla anında kredi çekebilir, sektörde tutunmanızı sağlayacak kadar zaman kazandıracak çok işlevli bir karta sahip olabilirsiniz. Kredili mevduat kredisi ve ticari kredi kartını da bulunduran kartta tek karttan 4 işlem yapabiliyorsunuz.

DenizBank İşletme Kart’ın diğer iki özelliği acil nakit ihtiyacı için Ticari Kurtaran Hesap ve evraksız-formalitesiz ulaşabileceğiniz 36 aya varan vadeleri ile Eşit Taksitli ve ya Sezon Ödemeli Kredi’dir.

İşletme Kart’ın Peşine Taksit uygulaması ile peşin harcamalarınızı 12 taksite kadar taksitlendirebilirsiniz. Harcama yaptıktan sonra DenizBank’tan gelen SMS’e 2 güç içinde dönüş yaparsanız, harcamanız 5-12 takside bölünebilir.

30 Kasım’a kadar İşletme Kart ve DenizBank ESESOB gibi oda kartı sahipleri 500 TL ve üzeri gıda harcamalarını 3 taksite bölebilecek, aynı işletmeden yapılan birden çok harcamanın her birini aynı şekilde 3 taksite bölebilirsiniz.

DenizBank İşletme Kart ve ya ESESOB Kart sahipleri şirket araçlarını Petrol Ofisi Automatic Sistemi’ne dahil ettikten sonra tüketiminizi İşletme Kart’ınızdan tahsil edebilir ve 3 yıl boyunca indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Başvuru için bu linke tıklamanız ve T.C. Kimlik numaranız ile cep telefonu numaranızı girdikten sonraki adımda SMS yoluyla gelen şifreyi girip başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

isletme-kart-aidati

Başvurunuzu ayrıca tüm DenizBank Şubeleri, ATM’ler, AçıkDeniz ve Kobi Ümit’ten yapabilirsiniz.

DENİZBANK ESESOB ESNAF KART

esesob_eskisehir

Eskişehir esnaflarına DenizBank’ın hizmeti olan ESESOB Esnaf Kart, Eskişehir esnafının Katma değerli hizmetlere ulaşımı ve çeşitli avantajlar elde edebileceği marka ortaklıklarını kolaylaştırıyor. Herhangi bir kart ücreti gerektirmeyen ve 2012 yılında 12 ay boyunca Eskişehirli esnafları oda aidatından muaf tutan kartın mastercard ve işletme kart altında piyasaya sürülmesi sayesinde birçok avantajı bulunuyor.

DENİZBANK ESESOB ESNAF KART SAHİPLERİNİN YARARLANABİLECEĞİ KAMPANYALAR

DenizBank İşletme Kart ve ya ESESOB Kart sahipleri için Petrol Ofisi ve Kobi ortaklığı sonucu ESESOB kartları sahipleri şirket araçlarını Petrol Ofisi Automatic Sistemi’ne dahil ettikten sonra tüketiminizi İşletme Kart’ınızdan tahsil edebilecek ve 3 yıl boyunca indirimli fiyatlardan yararlanabilecek.

1999 yılından bu yana 15 bini aşkın müşteri portföyü ile müşterilerinin haklarını koruyan Acar Patent, DenizBank ESESOB Esnaf Kart ve İşletme Kart gibi Master Ticari Kart sahiplerine tüm hizmetlerde %15 indirim uyguluyor.

Yine MasterCard Ticari Kart DenizBank ESESOB Esnaf Kart sahipleri DorukNet Kurumsal Cloud Wen Hosting hizmetlerinde %50 indirim kazanabilirler.

92 ülkede 3.500 otel ve 160.000 çalışanı ile Novotel Otel odalarında %40 indirimden MasterCard Ticari Kart sahipleri yararlanabiliyor.

2003’ten beri hizmet veren 750’den fazla şubeye sahip MNG Kargo İşletme Kart sahiplerine %25 indirim uyguluyor.

Günümüzde globalleşen dünya ve internetin ticari yaşam ve esnaflıktaki baskınlığının herkes farkında. Böyle bir ticari rekabet ortamında DenizBank MasterCard Ticari Kart sahipleri, DenizBank  ve İnternet sektöründe Alan adı, hosting ve cloud depolama hizmeti veren Netdirekt anlaşması sayesinde, kurumları için açacakları web sitesi için alan adını bedavaya alabiliyor.

Bir Koç topluluğu olan Avis, DenizBank ESESOB Kart gibi MasterCard ticari kart sahiplerine günlük araç kiralamalarda %25 indirim sağlıyor.

Matbaa sektöründe 23 yıldır hizmet veren ve ofset, web ofset ve dijital baskı gibi hizmetler sunan Promat’ta DenizBank ESESOB Kart gibi MasterCard ticari kart sahiplerine%25 indirim sağlıyor.

DENİZBANK ESESOB ESNAF KART’A NASIL BAŞVURABİLİRİM?

ESNAF boşulk TCKN yazıp 3280’e SMS göndererek, AçıkDeniz İnternet Bankacılığı ve AçıkDeniz ATM’lerinden, KobiDeniz Facebook sayfasından ve linkte Nasıl Başvurabilirim? Kısmından Hemen Başvura tıklayıp T.C. Kimlik numaranız ve cep telefonu numaranızı girerek başvurabilirsiniz. Başvuru sonucunuz 5 dakika içerisinde SMS’le iletilir. Cevap geldikten sonraki 75 gün içerisinde birazdan belirteceğim belgelerle DenizBank şubeleribe gidip kredi kullanmanıza engel teşkil eden bir durum yoksa krediyi kullanabilirsiniz.

Nüfuz Cüzdanı fotokopiniz, son 2 yıla ait vergi levhası ve son 2 yıla ait hesap dökümleri, gelir tablosu, imza beyannamesi ve varsa mal varlığı dökümü ve oda kayıt belgesi evrakları kredi kullandırım aşamasında gerekli olacaktır.

Kart Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.