Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Denizbank Esnaf Kredisi

Denizbank,’Esnafımıza En Hızlı Kredi’ sloganıyla kobi kredilerine yeni bir kredi seçeneği sunuyor. 80.000 TL’ye kadar ulaşan bu kredinin amacından bahsetmek gerekirse, ister işletmenize yatırım yapmak için, ister acil nakit ihtiyacınız veya günlük ihtiyaçlarınızda kullanmak için bu krediyi tercih edebilirsiniz. Bunlarla sınırlı kalmayıp ayrıca ana firmalara ödemelerinizi daha kolay hale getiren ve yakıt tüketiminizi gözetmenizi sağlayan alt sistemler de mevcuttur. Denizbank Esnaf Kredisi hakkındaki bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

Denizbank Esnaf Kredisi Başvurusu

Şimdi Denizbank Esnaf Kredisi başvuru aşamasına gelelim ve detaylarına bakalım. Denizbank müşterilerine kolaylık sağlamak ve zaman kaybettiren işlemlerden kurtulmak adına SMS, İnternet Bankacılığı, AçıkDeniz ATM’leri, KobiDeniz Facebook sayfasından başvuruları kabul etmektedir.

1. SMS Bankacılığı

ESNAF boşluk TCKN yazıp 3280’e SMS göndererek Denizbank Esnaf Kredisi başvurunu yapabilirsiniz. Denizbank en geç 5 dakika içerisinde size kredi cevabınızı verecektir.

2. İnternet Bankacılığı

Kredi başvurunuzda internet bankacılığını kullanmak isterseniz bu link Denizbank Esnaf Kredisi sayesinde Denizbank’ın ‘Hemen Başvur’ seçeneğini tercih edebilirsiniz.

3. AçıkDeniz ATM’leri

Açık Deniz Kartınız varsa eğer gün içerisinde her hangi bir saate Denizbank ATM noktalarından Denizbank Esnaf Kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Denizbank en geç 5 dakika içerisinde size kredi cevabınızı verecektir.

4. KobiDeniz Facebook Sayfası

Krediye Facebook sayfası üzerinden KobiDeniz başvurabilirsiniz. Denizbank diğer başvuru seçeneklerinde de olduğu gibi kredinize en geç 5 dakika içerisinde cevap vermektedir.

Denizbank Esnaf Kredisi Başvurusu için Gerekenler

Başvuru cevabı cep telefonunuza SMS ile geldikten sonra 75 gün içerisinde bir Denizbank şubesine elinizde bulunması gereken şu;

  • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
  • İmza Beyannamesi
  • Oda Kayıt Belgesi
  • Son 2 Yıla ait Vergi Levhası,
  • Son 2 Yıla Ait Hesap Defteri veya Bilanço ve Gelir Tablosu
  • Varsa Mal Varlığı Dökümü (Tapu Fotokopileri)

evraklar ile başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Denizbank Esnaf Kredisi Çeşitleri

1. Taksitli Ticari Kredi Özellikleri                                                                          

İşletmenize yapacağınız sermaye ve yatırım için kullanabileceğiniz taksitli Denizbank Esnaf Kredisidir. Firmanızın durumuna göre ödeme imkanı sağlayan esnek geri ödeme imkanı ve 36 ay taksit imkanı sunar. Ayrıca TL veya döviz olarak kullanılabilir.

2. Ticari Kurtaran Hesap Özellikleri                                                            

Vadesiz hesabınızda nakitiniz olmadığında acil ve günlük ihtiyaçlarınız için Ticari Kurtaran Hesabı kullanabilirsiniz. Krediyi kullandığınız gün üzerinden hesaplanan faiz, aylık olarak hesabınıza tahakkuk eder. Aylık faiz oranı %2.02’dir buna karşılık bu krediyi kullandığınız zaman kart ekstreniz her ayın sonunda kesilir ve size düzenli olarak gönderilir. Bu kredinin asgari ödeme tutarı anapara ve faizin eklenmesinden sonra ki tutarın %10’unu kapsar. Hesabınıza para yatırdığınız anda  paranız otomatik olarak kredi ödemesi yapar.

3. İşletme Kart Özellikleri                                                                                          

İşletme kart ile hem ticari hem kişisel alışverişlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Taksit ve taksit öteleme kampanyalarından faydalanabilirsiniz ve acil ihtiyaçlarınızda Ticari Kurtaran Hesabını kullanabilirsiniz. 36 aya varan taksit imkanları evraksız ve eşit taksitli seçenekleri de mevcuttur.

4. Doğrudan Borçlandırma Sistemi Özellikleri                                                        

Ana firmaya aft veya havale yapılmasına gerek kalmadan ödeme yapma imkanı sağlayarak maliyetlerde azalmaya gitmeyi hedefler. AçıkDeniz İnternet Şubesinden dekont/limit vs öğrenmek ve bunları takip etmek gayet basittir. Ana firmaların DBS sistemine kayıtlı üyelerine sağladığı kampanya ve indirimlerden yararlanabilirsiniz.

5. Taşıt Tanıma Sistemi Özellikleri                                                                          

Akaryakıt alımı işlerinizi kontrol edebilirsiniz. Araçlarınızın belirlediğiniz gün ve saatlerde yakıt almasını sağlayabilirsiniz. Araçlarınız için limit belirleyerek yakıt alımı kısıtı koyabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.