Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Denizbank İesob Esnaf Kart

DenizBank, 1938 yılında, Türkiye’de gelişmekte olan denizcilik sektörüne destek olmak amacıyla devlet eliyle kurulmuş, 1997 yılında Zorlu Holding tarafından Özelleştirme İdaresi’nden satın alınmıştır. 30.06.2016 tarihi itibariyle 9.6 milyon müşteriye ve 732 şubeye sahip uluslarası bir banka olan DenizBank’ın müşteri portföyleri küçük-orta işletmeler, ihracatçılar, kamu ve proje finansmanı ile ticari ve kurumsal müşterilerdir.

DenizBank, müşterilerinin ihtiyaçlarına eskisinden daha hızlı yanıt verebilmek ve onların hayatlarını kolaylaştırmak vizyonu ile yola çıkıp İşletme Kart’ı geliştirmiştir. Evrak işlerinin yavaşlığının ve bazı durumlarda anında kredi çekememenin esnaflar için ne kadar sıkıntı yarattığının farkında olan DenizBank, İşletme Kart sistemi içerisinde DenizBank İesob Esnaf Kart’ı İzmirli esnafların hizmetine sunmuştur.

DenizBank İesob Esnaf Kart’ın İzmirli esnafın yardımına koşan birden çok özelliğini ve başvuru koşullarını bu yazımızda inceleyeceğiz.

DenizBank İşletme Kart

isltme-kart

Acil olarak bankaya başvurulup, bankadan çekilip kullanılması gereken kredilerin aldığı zamanı, prosedür ve evrak işleriyle uğraşmanın getirdiği yorgunluğu İşletme Kart ile çözen DenizBank, bu kart ile ticari kredi kartı, taksitli ticari kredi, sektör kredisi ve kredili mevduat hesabını tek bir kartta birleştirdi. Böylelikle DenizBank İşletme Kart ile esnaflar ve kobiler aynı anda tek kartla 4 krediye ulaşabilme imkanı yakaladı.

DenizBank İşletme Kart Özellikleri

Bütün ticari ve kişisel harcamalarınızda kullanabileceğiniz, taksitlerinden ve kampanyalarından yararlanabileceğiniz Ticari Kredi Kartı,

Esnaflarımızın acil nakit ihtiyaçlarını hemen karşılayabileceği Ticari Kurtaran Hesap,

Prosedürlerle, evraklarla ve formalitelerle uğraşmadan 36 aya varan vadelere kavuşabileceğiniz Eşit Taksitli ve Sezon Ödemeli Kredi

DenizBank İşletme Kart’a Özel Kampanyalar

DenizBank, İşletme Kart kullanan ve kullanmak için başvuruda bulunacak müşterilerine bir çok kampanya ile yardımcı oluyor. Bu kampanyaları biraz daha yakından tanıyalım:

Vera Delta Yazarkasa POS Cihazı

799 TL gibi avantajlı bir fiyatı ile ilk defa Yazarkasa POS cihazı alan Denizbank Müşterilerine 3 ay Yazarkasa POS hizmet bedeli muafiyeti,

İşletme Kart sahibi KOBİ’lere Vera Delta Yazarkasa POS’ta bayii peşin fiyatı üzerine 6 taksit fırsatı.

Vadeli Mevduat Hesabı

Türk Lirası ve yabancı para cinsindeki birikimlerinden ve yatırımlarından risksiz getiri elde etmek isteyen esnaflar ve KOBİ’ler için DenizBank Vadeli Mevduat Hesabı fırsatı.

1,3,6 ve 12 ay vadeli ve ya 1 günden 365 güne kadar süre seçimi tamamen size ait olarak ‘Kırık Vadeli Mevduat’ hesabı.

Üstelik İnternet şubesi aracılığıyla avantajlı faiz oranları ve 100.000 TL’ye kadar Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu güvencesi.

Bu Kampanyaya Nasıl Ulaşırım?

Herhangi bir DenizBank şubesi veya 444 0 804 DenizBank KOBİ Ümit hattı aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Vadeli Mevduat Hesabı faiz oranları için TIKLAYINIZ!

İnternetten Web’de mevduat avantajlı faiz oranları için TIKAYINIZ!

Gıda Harcamalarınıza Özel Kampanya

denizbank-isletme-kart-gida-5-taksit

30 Kasım 2016 tarihine kadar geçerli bu kampanyada 500 TL ve üzeri gıda sektörü harcamalarınızda 3 taksit fırsatı. Harcamaya başlamadan önce ‘’GIDA’’ yazıp 3280’e SMS göndermeniz yeterlidir.

Kampanya yalnızca DenizBank İşletme Kart sahiplerine ve ya DenizBank İESOB Esnaf Kart gibi DenizBank Oda Kartları sahiplerine özeldir ve aynı gün içerisindeki aynı işyerinden yapılan alışverişlerin her birinde 3 taksit fırsatından yararlanılabilecektir.

Nasıl Başvurabilirim?

DenizBank İşletme Kart’a bütün DenizBank şubeleri, Atmler, AçıkDeniz’den başvurabilirsiniz.

Otomotiv Sektöründe Otomotiv, Servis ve Yedek Parça Harcamalarında 3 Taksit Fırsatı

30 Kasım 2016 tarihine kadar otomotiv sektöründe yapacağınız 250 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde 3 taksit fırsatından yararlanmak için ‘’OTO’’ yazıp 3280’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

Kampanya yalnızca DenizBank İşletme Kart sahiplerine ve ya DenizBank İESOB Esnaf Kart gibi DenizBank Oda Kartları sahiplerine özeldir ve aynı gün içerisindeki aynı işyerinden yapılan alışverişlerin her birinde 3 taksit fırsatından yararlanılabilecektir.

Yeşil Bir Gelecek İçin E-ekstre!

DenizBank İşletme Kart veya DenizBank İESOB Esnaf Kart sahibi olarak hem bu kartların sağladığı kolaylıklardan yararlanıp hem de ekstrelerinizi kağıtlarla değil e-posta şeklinde alıp çevreci e-ekstre seçeneği ile çevreye destek olabilirsiniz!

Bu özelliğe ulaşmak için 444 0 804 DenizBank İletişim Merkezi’ni arayabilir veya yakınınızdaki bir DenizBank şubesine uğrayabilirsiniz.

DenizBank İesob Esnaf Kart 

iesob-esnaf

DenizBank İesob Esnaf Kart, DenizBank’ın ticari kart olarak sunduğu özel esnaf odası kartlarından birisidir.  Rekabet ortamının oldukça yüksek olduğu zorlu iş yaşamında, İzmirli esnafların yardımına koşan DenizBank İesob Esnaf Kart, acil finansman gereksinimleri ve avantajlı kredi olanaklarıyla öne çıkmaktadır.

DenizBank İesob Esnaf Kart Özellikleri

-İzmir’de faaliyet gösteren esnaflar, DenizBank’ın kendilerine sunduğu birçok fırsat ve kampanyadan yararlanabilir.

-DenizBank İESOB esnaf kart ile esnaflar ihtiyaçları doğrultusunda alacakları kredilerin tümüne tek bir kartla ulaşabilir.

-Otel harcamaları ve akaryakıt harcamaları gibi kişisel kredi ihtiyaçlarında da İzmirli esnaflar DenizBank İESOB Esnaf Kart’ı kullanabilecekler.

-İzmirli esnaflardan DenizBank İESOB Esnaf Kart’a sahip olanların İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odası üyelik aidatları DenizBank tarafından karşılanır.

-İzmirli esnaflar, evraklarla ve prosedürlerle uğraşmadan anında kredi sahibi olabilir.

– İzmirli esnaflar,  ATM’den ve DenizBank şubelerinden krediye ulaşabilir.

-İzmirli esnaflar, DenizBank İESOB Esnaf Kart’a özel birçok indirim ve kampanyadan yararlanabilir.

-İzmirli esnaflara özel 3 aydan 36 aya değişen vade seçenekleri ve uygun faiz oranlarıyla destek kredileri verilebilir.

-Geliri mevsimsel olarak değişen işletmelerde işveren kredi taksitlerini nakit akışının daha çok olduğu dönemlerde ödeyebilir.

-İş yeri teminatlı 10 yıla kadar vadeli ve yüzde 1.25 faizli kredi çekilebilir.

-3 ay ödemesiz sıfır faizli akaryakıt harcamalarına DenizBank tarafından destek sağlanabilir.

-İzmirli esnaflar çalışanlarına verdiği ek kartların limitlerini belirleyebilir.

-İnternet Bankacılığı ile Mobil uygulama üzerinden kredi kullanma kolaylığı.

-Havaalanı ulaşımını daha kaliteli ve güvenli hale getiren DenizBank Shuttle hizmeti.

-MasterKobi fırsatlarına erişim kolaylığı.

DenizBank İesob Esnafkart Başvuru Kanalları

DenizBank İESOB Esnaf Kart’a tüm DenizBank şubelerinden, DenizBank erişimi olan tüm ATM’lerden, AçıkDeniz’den ve Kobi Ümit uygulamalarından başvurabilirsiniz.

esnafa-hizli-kredi

 Yukarıda eklenen görselde T.C. Kimlik Numaranız ve Cep telefonu numaranızı girerek linkteki bağlantıdan Esnafa özel hızlı kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Esnafa Hızlı Kredi Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

 

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.