Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Denizbank İhtiyaç Kredisi

Günlük yaşantımızda birçok alanda farklı türden masraf çıkabiliyor. Bu masrafları karşılamak için bazen yüklü meblağlarda finansman desteğine ihtiyaç duyabiliyoruz. Bu tür durumlarda bankalar birçok alanda finansman desteği sağladığı gibi bu alanda da kredi imkanları sağlamaktalar. Genel adı ile ihtiyaç kredisi çatısı altında geçen bu krediler bireylerin maddi sıkışıklığını bir nebze de olsa azaltabilmekteler. İhtiyaç kredisi sunan birçok mevcut banka olduğu gibi Denizbank da ihtiyaç kredisini müşterilerine sunmaktadır. Bu yazımızı Denizbank ihtiyaç kredisi hakkında bilgi sahibi olabilmeniz ve bu konuda merak ettiğiniz konulara yardımcı olması amacıyla yazacağız.

Denizbank İhtiyaç Kredisi Nedir?

Denizbank’ın bireylerin kişisel ihtiyaçlarının finansman desteğini sağlaması amacıyla uygun faiz oranları ve uygun vade imkanları ile, esnek ödeme planı sağlaması ve geri ödemelerinizi kendinizin belirlediği ödeme seçeneği sunduğu bir kredi tipidir. Denizbank, ihtiyaç kredisi için 36 aya kadar vade ve % 1.79 oranında faiz oranı uygulamaktadır ve ayrıca Denizbank, müşteriye uyguladığı faiz oranlarını değiştirme hakkını gizli tutmaktadır. Denizbank ihtiyaç kredisine eğer sizlerde başvuru yapmak istiyor iseniz detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu kredi hakkında aşağıdaki maliyet tablosundan detaylı incelemeleri yaparak bu konu hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Kredi Tutarı (TL) Vade (ay) Aylık Faiz Oranı (%) Aylık Taksit Tutarı (TL) Kredi Tahsis Ücreti (TL) Sigorta ve Verdi Dahil Ücretler Toplamı (TL) Aylık Toplam Maliyet Oranı (%) Yıllık Toplam Maliyet Oranı (%)
10.000 TL 12 1.79% 954 TL 50 TL 86 TL 2.5302% 30.3627%
10.000 TL 24 1.79% 538 TL 50 TL 116 TL 2.4802% 29.7624%
10.000 TL 36 1.79% 402 TL 50 TL 151 TL 2.4628% 29.5539%

Denizbank İhtiyaç Kredisi Başvuru İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

Denizbank ihtiyaç kredisine başvurmak istiyorsanız bazı belgeleri bulundurmanız gereklidir. Bu belgeler şu şekildedir;

  1. Bireysel kredi başvuru formu.
  2. Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi.
  3. Gelir belgesi: Ücretli iseniz; maaş bordrosu ya da şirketin imza sirküleri ile birlikte maaş yazısı, serbest meslek sahibi iseniz; son 3 yıllık vergi levhası.
  4. Yerleşim belgesi ya da son aya ait resmi fatura örneği.
  5. Kira geliri beyan edilmişse tapu fotokopisi ile birlikte kira kontratı
  6. Faiz geliriniz var ise yatırım hesabınızın dökümü gerekmektedir..

Denizbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu herhangi bir Denizbank şubesinden gerçekleştirebilirsiniz veyahut internet aracılığı ile bu işlemi yapabilirsiniz. İnternet aracılığı ile bu işlemi yapabilmek için öncelikle aşağıdaki bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir.

Tıklamış olduğunuz bağlantı adresi Denizbank resmi internet sayfası olup aşağıdaki gibi bir görselden oluşan sayfadır.

denizbank

Ve bu sayfada yapmanız gerekenler şu şekildedir;

  1. T.C kimlik numaranızı giriniz.
  2. Güncel ve ulaşılabilir telefon numaranızı ilgili alana giriniz.
  3. “Devam” butonuna tıklayınız.

Bu işlemleri yerine getirdikten sonra sizlerden istenilen diğer talimatları da eksiksiz ve doğru bir şekilde tamamlayınız. Bu işlemlerin ardından Denizbank ihtiyaç kredisi başvuru işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız.

Denizbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.