Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Denizbank İnternet Bankacılığı

Bankacılık sektörü teknolojinin sağladığı imkanları müşterilerine ulaşmak için farklı kanallar yaratmak amacı ile kullanmaktadır. Bankacılık sektörü içerisinde internet bankacılığının işlem hacmi gün geçtikçe artış göstermektedir. Yer, zaman ve mekan farketmeksizin bankacılık ile ilgili yapmanız gereken işlemleri anında yapmanızı sağlayan internet bankacılığı aynı zamanda şube bankacılığından farklı olarak sıra beklemeden işlem önceliği imkanı da sağlamakta. Müşteriler böylelikle sıra bekleme derdinden kurtulup zamandan tasarruf etmiş olmaktadır. Yazımızın devamında sizlere Denizbank internet bankacılığı hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Denizbank İnternet Bankacılığına Giriş Nasıl Yapılır?

Denizbank internet bankacılığı 7 gün 24 saat müşterilerine bankacılık hizmeti sunmayı hedefleyen platform olarak karşımıza çıkmaktadır. Denizbank internet bankacılığını aşağıda sizlerle paylaşacağımız linke tıklayarak ya da tarayıcınız üzerinden Denizbank internet bankacılığına ulaşım sağlayarak giriş yapabilirsiniz. Sayfaya giriş yaptıktan sonra tüm işlemlere ulaşmak için bankamatik kartı ya da kredi kartı ve kart şifreniz olması yeterlidir. İnternet bankacılığına kaydınızı tamamladıktan sonra telefonunuza gönderilecek e-Parolanız ile görselde 2 numaralı alanda görüldüğü üzere kullanıcı adınız, kart bilgileriniz veya T.C kimlik numaranız ile internet bankacılığı sistemine girişinizi gerçekleştirebilmektesiniz. Denizbank internet bankacılığı sayesinde gerçekleştirebileceğiniz işlemler ise para transferinden fatura ödemeye, hesap bakiye sorgulamadan yatırım işlemlerine kadar birçok alanda yapılabilmekte.

Şahıs firmaları için de e-Devlet Kapısına doğrudan girebilecekleri köprü görevi görmektedir. İnternet bankacılığı sayfasını 1 numaralı alanda görüldüğü üzere Türkçe, İngilizce ve Rusça olarak kullanabilmemiz mümkün. Farklı dillerde işlem yapabilme yeteneğine sahip olan Denizbank internet şubesi böylelikle farklı müşteri grupları içinde ürün geliştirdiğini de kanıtlamış durumda. 2 numaralı alanda şifreniz ile birlikte kart bilgileriniz, T.C. kimlik numaranız ve ya kullanıcı adınız ile giriş yapabildiğinizi söylemiştik. 3 numaralı alanda ise banka şifresini unutan ya da kaybeden müşteriler için “Şifremi Unuttum” seçeneğini sunmuş. Denizbank internet bankacılığına giriş yapmak istiyor fakat size tanımlanmış olan şifrenizi hatırlamıyorsanız bu alandan faydalanıp bankanın sizden istediği “Banka/Kredi kartı”, “Kart Şifresi” ve “Kart Vadesi” gibi alanları doldurarak yeni şifre oluşturabilmeniz mümkün.

Kartım yok seçeneği ile ise kartını kaybetmiş ya da kartını başka bir yerde unutmuş kişiler için şifresini değiştirebilme ve işlemine devam edebilme seçeneği olarak sunulmuş. Bu seçeneği seçerseniz ise banka sizden T.C. Kimlik Numaranız ve Cep Telefonu Numaranız gibi bilgileri isteyerek kartınızın şifresini değiştirebilme imkanı da sunmuş durumda. Ayrıca bilgilerinizi korumak adına da anlık parola geliştiricisi de uygulama içerisinde. Sizler için belirlenmiş olan tek kullanımlık şifreyi alana doğru ve eksiksiz bir biçimde girmeniz işleminizin gerçekleşmesi adına önem arz etmekte.

Denizbank İnternet Bankacılığı İçin TIKLAYINIZ !

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.