Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

DenizBank İşletme Kart

DenizBank, 1938 yılında bir devlet bankası olarak kurulmuştur. Kuruluş amacı; Türk denizcilik sektörüne finansman sağlamaktır. Ardından 1997 yılında, Zorlu Holding tarafından Özelleştirme İdaresi’nden satın alınmıştır ve Avrupa’nın önce gelen finans gruplarından Dexia Ekim 2006’da bünyesine katmıştır. 6 sene boyunca bu şekilde devam eden DenizBank, 28 Eylül 2012 itibarıyla Rusya’nın en büyük bankası Sberbank çatısı altında hizmet vermeye devam etmektedir. 1 Temmuz 2013 itibarıyla ise, Citi’nin Türkiye’deki bireysel bankacılık bölümünü, 600 binden fazla müşteri ve 1.400’e yakın çalışanı ile devralmıştır. DenizBank, Finansal Hizmetler Grubu’nda yedi yerli, üç uluslararası finansal ortak ve finansal olmayan beş yerli ortak ve Bahreyn’de bir şube bulundurmaktadır. DenizBank finansal gruplarının odaklandığı alanlar genel olarak şöyle; operasyon, mali kontrol, muhasebe fonksiyonları… Bunların yanı sıra perakende müşteriler, küçük ve orta ölçekli işletmeler, ihracatçılar, kamu ve proje finansmanı ile ticari ve kurumsal müşterilerdir. Tarım, enerji, turizm, eğitim, sağlık, altyapı ve denizcilik grubun faaliyetlerinde öncelikli olarak belirlediği pazarlardır.
DenizBank, toplumun tüm kesimlere aynı kalitede finansal hizmet sunmayı hedefler. Geniş bir finans ağına sahip olan DenizBank, Bahreyn’de ve yurtiçinde toplam 689 adet şubenin yanında AG’de toplam 43 adet şubeye sahiptir.

DenizBank Bankacılık Hizmetleri

DenizBank, geniş hizmet ağının içinde sunduğu bankacılık hizmetleriyle de finans sektörü içinde kendini belli ediyor. Bankacılık alanında; bireysel bankacılık, emekli bankacılığı, afili bankacılık, özel bankacılık, KOBİ bankacılığı, altın bankacılık, tarım bankacılığı, kurumsal bankacılık, ticari bankacılık ve kamu finansmanı alt başlıklarında hizmetler, fırsatlar, kampanyalar sunmaktadır. Toplumun her kesiminden insanın, hayatın her alanındaki çeşitli ihtiyaçlarına yönelik geniş hizmet ağına sahiptir.

Bunun yanında kart hizmetleri konusunda da yetkin bir bankacılık hizmeti verir. Ticari kartlar alanında; İzmir esnafına özel İESOB Esnaf Kart, İşletme Kart, Antalya Esnafına Özel AESOB Antalya Kart, Çiftçi Kart, Bonus Business Card, ESESOB Eskişehir Kart, İSTESOB Akıllı Kart, Üretici Kart, Business Card, Nakit Kart, Üye İşyerlerine Özel kart hizmetleri sunmaktadır.

Bünyesinde bulundurduğu kredi seçenekleri ise ihtiyaçları hızla karşılamaya yönelik: Bireysel krediler kapsamında, ihtiyaç kredileri, mortgage kredileri, taşıt krediler, kredili mevduat hesabı hizmetleri vardır. KOBİ kredileri, “taksitli ticari krediler, kredili mevduat hesabı, işyeri ve mortgage krediler, iskonto/iştira kredileri, gayrinakit krediler, proje destek kredileri, esnafımıza en hızlı kredi, rotatif ve spot krediler, taşıt kredileri, altın kredileri, dış ticaret kredileri” alt başlıklarına sahiptir. Tarımsal krediler, hasat vadeli mevduat hesabı, tarımsal yatırım kredileri, makbuz senedi karşılığı kredi, tarımsal işletme krediler, proje yatırım kredileri, Bağ-Kur kredisi seçenekleriyle müşteriye sunulur. Kurumsal krediler, nakit krediler, dış ticaretin finansmanı, gayri nakdi krediler, Eximbank kredileri seçeneklerine sahiptir. Ticari Krediler, TL nakdi krediler, dış ticaretin finansmanı, gayri nakdi krediler, Post-Pre finansmanı, YP nakdi krediler, Business Card, ülke kredileri, Eximbank kredileri şeklinde isimlendirilerek ayrılmışlardır. Son olarak; kamu finansman kredileri, nakit krediler ve gayri nakit krediler olarak ikiye ayrılır.

Bunların yanı sıra yatırımlar, kampanyalar, bes ve sigorta ve dijital deniz alanlarında hizmet verir. Tüm bu hizmetlerden ister internet/mobil bankacılık yoluyla ister şubeye giderek yararlanabilirsiniz.
denizbank-isletme-kart-kampanyalari

DenizBank İşletme Kart Nedir?

Müşterilerinin tüm haklarını korurken kaliteli hizmet vermeye öncülük eden ve aynı zamanda ülkede ve uluslararası alanda yeniliklere sahiplik eden DenizBank, esnafını da unutmadı! Rutin evrak işleriyle uğraşmadan anında kullanabileceğiniz kredi, şubeye bile gitmeden, ATM’den kullanımınıza açık. Esnaflar çeşitli kredilere tek bir kartla ulaşsın diye, hem ATM’den hem şubeden kullanabileceği kredi olarak “İşletme Kart” hizmeti sizlerle. Ticari kredi kartı özelliği, işletme kart sahiplerinin ayrıca kredi kartı taşıması gerekliliğini de ortadan kaldırıyor. DenizBank işletme kart içinde taksitli ticari kredi veya sektör kredisi, kredili mevduat hesabı ve ticari kredi kartını  (business card) toplanmış.

İşletme Kart farklı ürün özellikleri ile bir kredi kartından daha fazlası:

Ticari ve kişisel alışverişlerinizde kullanabileceğiniz, taksit ve öteleme kampanyalarından yararlanabileceğiniz Ticari Kredi Kartı,

Acil nakit ihtiyaçlarınız için Ticari Kurtaran Hesap,

36 aya varan vadelerle evraksız ve formalitesiz kullanabileceğiniz Eşit Taksitli veya Sezon Ödemeli Kredi’dir.

DenizBank İşletme Kart’ın güncel kampanyalarını da DenizBank’ın sitesinden takip edebilirsiniz. Ayrıca DenizBank İşletme Kart’ın uygun taksitlendirme kampanyaları da mevcut. “Peşine taksit” uygulaması ile peşin alışverişlerinizi kolayca taksitlendirebiliyorsunuz. Peşin harcamalarınızı taksitlendirmek için, harcamanız sonrasında cep telefonunuza gönderilecek SMS’e 2 gün içerisinde aynı kayıtlı cep telefonundan dönüş yapmanız halinde, işlemleriniz 5 veya 12 takside bölünebilmektedir. İşletme Kart’a özel düzenlenen ücretsiz taksitlendirme veya öteleme kampanyalarına bağlı olarak, her ay farklı sektörlerdeki peşin işlemlerin taksitlendirilmesi için otomatik SMS gönderimi yapılmaktadır.
100 TL-999 TL arası işlemlerde 5 taksit, işlem ücreti ise işlem tutarının % 6,5’u, 1.000 TL ve üzeri işlemlerde ise 12 taksittir ve işlem ücreti, işlem tutarının  %12’si kadardır. (BSMV dahil değildir)

İşletme Kart hakkında detaylı bilgi ve güncel kampanyalar için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.