Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

DENİZBANK İSTESOB AKILLI KART

DenizBank, 1938 yılında bir devlet bankası olarak kurulmuştur. Gelişmekte olan denizcilik sektörüne finansman sağlamak üzere kurulmuş bir devlet bankasıdır. Yani kuruluş amacı; Türk denizcilik sektörüne finansman sağlamaktır. Ardından 1997 yılında, Zorlu Holding tarafından Özelleştirme İdaresi’nden satıl alınmıştır. Uluslararası alanda da kendini ön plana çıkarabilen DenizBank, Avrupa’nın önce gelen finans gruplarından Dexia Ekim 2006’da bünyesine katmıştır. Finans sektöründeki öncü kimliğiyle 6 sene boyunca bu şekilde devam eden DenizBank, 28 Eylül 2012 itibarıyla Rusya’nın en büyük bankası Sberbank çatısı altında hizmet vermeye devam etmektedir. 1 Temmuz 2013 itibarıyla ise, Citi’nin Türkiye’deki bireysel bankacılık bölümünü, 600 binden fazla müşteri ve 1.400’e yakın çalışanı ile devralmıştır. DenizBank, Finansal Hizmetler Grubu’nda yedi yerli, üç uluslararası finansal ortak ve finansal olmayan beş yerli ortak ve Bahreyn’de bir şube bulundurmaktadır. DenizBank kurumunun finansal alanlar, bankacılık sektöründe üzerinde yoğunlaştığı alanlar; operasyon, mali kontrol, muhasebe fonksiyonları… Bunların dışında perakende müşteriler, küçük ve orta ölçekli işletmeler, ihracatçılar, kamu ve proje finansmanı ile ticari ve kurumsal müşterilerdir. Tarım, enerji, turizm, eğitim, sağlık, altyapı ve denizcilik grubun faaliyetlerinde öncelikli olarak belirlediği pazarlardır.
DenizBank, toplumun tüm kesimlere aynı kalitede finansal hizmet sunmayı hedefler. Geniş bir finans ağına sahip olan DenizBank, Bahreyn’de ve yurtiçinde toplam 689 adet şubenin yanında AG’de toplam 43 adet şubeye sahiptir.

DenizBank Bankacılık Hizmetleri

DenizBank, bireysel bankacılık, özel bankacılık, KOBİ bankacılığı, tarım bankacılığı, kurumsal bankacılık, ticari bankacılık, kamu bankacılığı alanlarında uzun yıllar elde ettiği deneyimler ve uzman finans kadrosu sayesinde kaliteli bankacılık hizmetleri sunmaktadır. Türkiye finans sektörünün hızlı ve güven bankası DenizBank, hayatınızı yolunda tutmanız için tüm fırsat ve kampanyalarından yararlanmanızı bekliyor.

DenizBank, geniş hizmet ağının içinde sunduğu bankacılık hizmetleriyle de finans sektörü içinde kendini belli ediyor. Bankacılık alanında; bireysel bankacılık, emekli bankacılığı, afili bankacılık, özel bankacılık, KOBİ bankacılığı, altın bankacılık, tarım bankacılığı, kurumsal bankacılık, ticari bankacılık ve kamu finansmanı alt başlıklarında hizmetler, fırsatlar, kampanyalar sunmaktadır. Toplumun her kesiminden insanın, hayatın her alanındaki çeşitli ihtiyaçlarına yönelik geniş hizmet ağına sahiptir.

Bunun yanında kart hizmetleri konusunda da yetkin bir bankacılık hizmeti verir. Ticari kartlar alanında; İzmir esnafına özel İESOB Esnaf Kart, İşletme Kart, Antalya Esnafına Özel AESOB Antalya Kart, Çiftçi Kart, Bonus Business Card, ESESOB Eskişehir Kart, İSTESOB Akıllı Kart, Üretici Kart, Business Card, Nakit Kart, Üye İşyerlerine Özel kart hizmetleri sunmaktadır.

Bünyesinde bulundurduğu kredi seçenekleri ise ihtiyaçları hızla karşılamaya yönelik: Bireysel krediler kapsamında, ihtiyaç kredileri, mortgage kredileri, taşıt krediler, kredili mevduat hesabı hizmetleri vardır. KOBİ kredileri, “taksitli ticari krediler, kredili mevduat hesabı, işyeri ve mortgage krediler, iskonto/iştira kredileri, gayrinakit krediler, proje destek kredileri, esnafımıza en hızlı kredi, rotatif ve spot krediler, taşıt kredileri, altın kredileri, dış ticaret kredileri” altbaşlıklarına sahiptir. Tarımsal krediler, hasat vadeli mevduat hesabı, tarımsal yatırım kredileri, makbuz senedi karşılığı kredi, tarımsal işletme krediler, proje yatırım kredileri, Bağ-Kur kredisi seçenekleriyle müşteriye sunulur. Kurumsal krediler, nakit krediler, dış ticaretin finansmanı, gayri nakdi krediler, Eximbank kredileri seçeneklerine sahiptir. Ticari Krediler, TL nakdi krediler, dış ticaretin finansmanı, gayri nakdi krediler, Post-Pre finansmanı, YP nakdi krediler, Business Card, ülke kredileri, Eximbank kredileri şeklinde isimlendirilerek ayrılmışlardır. Son olarak; kamu finansman kredileri, nakit krediler ve gayri nakit krediler olarak ikiye ayrılır.

Bunların yanı sıra yatırımlar, kampanyalar, bes ve sigorta ve dijital deniz alanlarında hizmet verir. Tüm bu hizmetlerden ister internet/mobil bankacılık yoluyla ister şubeye giderek yararlanabilirsiniz.

DenizBank İSTESOB AKILLI KART NEDİR?

ozel-istesob-akilli-kart-3051982_2597_o
DenizBank, esnafın yanında duran bankacılık anlayışıyla KOBİ bankacılığı alanında sunduğu bu hizmeti müşterileriyle buluşturuyor. İstanbul esnafına özel fırsat ve ayrıcalıklar barındıran İSTESOB akıllı kart, İSTESOB ve DenizBank işbirliğiyle İstanbul esnafının her türlü finansman ihtiyacına cevap veriyor. Alışveriş esnasında esnafa indirim ve çeşitli avantajlar sağlayacak İSTESOB Akıllı Kart, İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ne bağlı 300.000‘e yakın esnafın hizmetinde.
İSTESOB Akıllı Kart kullanan esnaflara özel sağlanan ayrıcalıklar şöyle; eğer İSTESOB Akıllı Kart’a sahipseniz PO’da akaryakıtınızı aldığınız andan 3 ay sonra ödemeye başlayabilirsiniz. İSTESOB Akıllı Kart sahiplerine Petrol Ofisi’nde 3 ay vadeli, faizsiz akaryakıt, madeni yağ ve otogaz. DenizBank ve Petrol Ofisi işbirliğiyle hazırlanan avantajlardan bir diğeri; İSTESOB Akıllı Kart sahipleri İstanbul ve Türkiye’nin dört bir yanındaki anlaşmalı Petrol Ofisi bayilerinden, 3 ay vade ile faizsiz Akaryakıt, Madeni Yağ ve Otogaz alabiliyorlar. Bostancı Gösteri Merkezi’nde %10 indirim kazanma şansı yakalayabiliyorlar. Bunun yanı sıra İSTESOB Akıllı Kart sahipleri; Medical Park’ta %15 indirim, IHS Telekom’da %40 indirim, İndirimplus.com’da %5’e varan indirimler, PTT Kargo’da %10 indirim, Ulusoy’da %10 indirim, Speedy’de %25’e varan indirimler, SunExpress’te %15 indirim kazanabilir. Bu kampanyalar yalnızca Petrol Ofis’lerinde geçerli olacaktır. Bu kampanyalardan tüm İSTESOB Akıllı Kart sahipleri ve ek kart sahipleri yararlanabileceklerdir.

DenizBank İSTESOB Akıllı Kart hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için TIKLAYINIZ

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.