Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Denizbank Kredi Kartı Başvurusu

Hayatımıza kolaylık katan icatlardan bir tanesi de kart sistemidir. Kart sistemi sayesinde kredi kartları ve bank kartlar kullanıma çıkmış ve kredi kartları ve bank kartlar sayesinde nakit para taşıma riski ortadan kaldırılıp dilediğiniz zaman para çekimleri yapabileceğiniz, alışverişlerinizde nakit para kullanımı yerine kart kullanarak rahat bir şekilde işlemlerinizi yapabildiğiniz bir ortam oluşturulmuş oldu. Bunlarla birlikte birçok bankada kredi kartı hizmeti sunmaya başlamış ve her yeni gün müşterilerine avantaj sağlayacak yeni ürünler oluşturmaktalar. Kredi kartı hizmeti sunan bankalardan bir tanesi de Denizbank’tır. Bu yazımızı Denizbank kredi kartı başvurusu nasıl yapılır ve Denizbank kredi kartları hakkında bilgi sağlaması amacıyla yazacağız.

Denizbank Kredi Kartları Nelerdir?

Denizbank, kredi kartlarını bonus kredi kartı özelliği ile müşterilerine sunmaktadır. Denizbank kredi kartları ile yurtiçi ve yurtdışında Visa/Mastercard amblemi gördüğünüz her noktadan alışveriş yapabilir, otomatik ödeme talimatları verebilir ve Visa/Mastercard amblemi taşıyan her ATM’den nakit paraya ihtiyaç duymanız durumunda nakit avans çekimleri yapabilirsiniz. Denizbank Bonus kredi kartı çatısı altında birçok ürün bulundurmaktadır. Bunlardan başlıcaları Denizbank Bonus, Denizbank Bonus Gold, Denizbank Bonus Platinum kredi kartıdır.

Denizbank Bonus Kredi Kartı;

Yurtiçi ve yurtdışında yapacağınız tüm harcamalarınızda bonus puan kazandıran bir kredi kartıdır. Kazandığınız her 1 TL Bonus puan 1 TL olarak işlem yapılabilir hale gelir.

Denizbank Bonus Gold Kredi Kartı;

Denizbank Bonus kredi kartından daha fazla bonus kazandıran bir kredi kartıdır. % 25 daha fazla bonus kazandırması için kredi kartı ekstrenizin 2.000 TL’yi geçmiş olması gerekmektedir.

Denizbank Bonus Platinum Kredi Kartı;

Denizbank Bonus Gold kredi kartından daha fazla bonus kazandıran bir kredi kartıdır. Eğer kredi kartı ekstreniz 2.000 TL’yi geçerse % 25, 4.000 TL’yi geçerse % 50 daha fazla bonus puan kazandırmaktadır.

Denizbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank kredi kartı başvurusu öncelikle klasik bir yöntem olan, herhangi bir Denizbank şubesine giderek yapabileceğiniz gibi, internet hizmetlerinin yaygınlaşması ile birlikte internet aracılığı ile bu işlemi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yazımızın devamında bu işlemi internet aracılığı ile nasıl yapacağınızı anlatacağız. Lakin bunun öncesinde Denizbank kredi kartı başvurusu işleminin gerçekleştirildiği aşağıdaki bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir.

Tıklamış olduğunuz bağlantı adresi Denizbank resmi internet sayfası olup aşağıdaki görsele benzer bir sayfadan oluşmaktadır.

deniz4

Bu sayfada Denizbank kredi kartı başvurusu için yapmanız gerekenler ise şu şekildedir;

  1. “Hemen Başvur” butonuna tıklayınız.
  2. T.C kimlik numaranızı ilgili alana giriniz.
  3. Cep telefon numaranızı giriniz.
  4. Yaşadığınız ili seçiniz.
  5. “Sonraki Adım” butonuna tıklayarak Denizbank kredi kartı başvurusu için gerekli olan sonraki adıma geçiniz.

Denizbank internet aracılığı ile kredi kartı başvuru işlemi 5 adımdan oluşmaktadır. Bu 5 adım boyunca sizlerden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girmeniz sonucunda Denizbank kredi kartı başvurusu işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

Denizbank Kredi Kartı Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.