Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Denizbank Kredileri

Denizbank Kredileri Nedir?

Nakit sıkıntılarını giderebilmek amacıyla bir çok kişi, Türkiye’nin en büyük beş bankasından biri olmayı hedefleyen Denizbank kredilerine başvuruda bulunmaktadır. Denizbank kredileri bireysel olarak ihtiyaç kredisi, mortgage kredisi ve taşıt kredisi olmaktadır. Bu günkü yazımızın konusu adı geçen Denizbank kredileri ile ilgili olacaktır. Yazımızın sonunda bu konuya ilişkin gerekli bilgilere sahip olacaksınız ve tüm Denizbank kredilerine başvuruda bulunabileceksiniz.

Denizbank İhtiyaç Kredisi

Denizbank ihtiyaç kredisi Web’de kredi ve Eğitim kredisi olarak iki kısıma bölünüyor. Bu kredilerle ilgili detaylı bilgi aşağıdaki gibidir;

Web’de İhtiyaç Kredisi

Web’de ihtiyaç kredisine sahip olarak evlilik, sağlık, düğün ve bu gibi başka diğer ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz. 55000 TL’ye kadar kredi sahibi olabilirsiniz ve ödemelerinizi 36 aya olan vade ile cazip faiz oranları ve düşük taksitlerle yapabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken gerekli belgeler ile birlikte size en yakın Denizbank şubesine giderek başvuruda bulunmanız, yada aşağıda gördüğünüz linkin üzerine tıklayıp hem internet üzerinden online olarak başvuruda bulunmanızdır.

denizbank3

Web’de İhtiyaç Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Eğitim Kredisi

Denizbank eğitim kredisine sahip olarak tüm üniversite, özel okul, kurs, dershane, eğitim masraflarınızı kolayca karşılayabilirsiniz. Ödemelerinizi 60 aya kadar varan vade ile bütçenize göre taksit ve faiz oranları ile yapa bilirsiniz. Eğitim kredisi başvurusunu gerekli belgeler ile birlikte size en yakın Denizbank şubesine giderek, yada aşağıda bulunan linkin üzerine tıklayarak hemen yapabilirsiniz.

denizbank4

Eğitim Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Denizbank Mortgage Kredisi

Denizbank mortgage kredisine sahip olarak, hayalini kurduğunuz fakat nakit para bulamadığınız için almayı ertelediğiniz mortgage kredisine kolayca sahip olabilirsiniz. Satın alacağınız evin ekspertiz değerinin 75%’ne kadarını kredi olarak kullanabilirsiniz. Ödemelerinizi 25 yıla kadar varan uzun bir vade ile sıkıntı çekmeden düşük taksit ve faiz oranları ile yapabilirsiniz. Denizbank mortgage kredisi başvurusunu gerekli belgeler ile birlikte size en yakın olan Denizbank şubesine giderek, yada aşağıda görmüş olduğunuz linkin üzerine tıklayarak internet üzerinden hemen yapabilirsiniz.

Aynı zamanda ücretsiz Kentsel Dönüşüm hizmetinden yararlanarak, devlet katkısı ile 120 aya kadar varan vade ile 0,90% oranlı kredi sahibi olabilirsiniz. Dilersiniz 24 aya kadar ana para ödemeyebilirsiniz. Kentsel Dönüşüm hizmetinden size en yakın olan Denizbank şubesine giderek yararlanabilirsiniz. 444 36 34 Deniz-Mortgage iletişim merkezini arayarak konuyla ilgili detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

denizbank5

Denizbank Mortgage Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Denizbank Taşıt Kredisi

Denizbank taşıt kredisi ile istediğiniz sıfır km ve ikinci el araca hemen sahip olabilirsiniz. Hem sıfır km hemde ikinci el olan araçların ekspertiz değerinin 50000 TL’ye kadar olan kısmı için 50000 TL’de dahil olmak üzere 70%’ni, 50000 TL’nin üzerinde olan kısmı için 50%’ni kredi olarak kullanabilirsiniz. Ödemelerinizi 48 aya kadar olan vade ile bütçenize göre ayarlayıp yapabilirsiniz. Başvuruyu gerekli belgeler ile birlikte size en yakın olan Denızbank şubesine giderek, veya aşağıda gördüğünüz linkin üzerine tıklayıp internet üzerinden online olarak hemen yapabilirsiniz.

denizbank6

Denizbank Taşıt Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

  • TC kimlik numarası veya nüfuz cüzdanı
  • İkamette olduğunuz yere dair belge
  • Yaptığınız mesleğe göre çalıştığınız yerden belge
  • Eğitim kredisi için ek olarak eğitim aldığınıza dair belge
  • Ev kredisi için ek olarak satın almak istediğiniz evin tapu fotokopisi
  • Araç kredisi için ek olarak sıfır km olan araçlarda proforma faturası, ikinci el oran araçlarda ruhsat fotokopisi

Denizbank Kredileri Hesaplama

Denizbank kredileri’ne başvuruda bulunarak çeşitli nakit ihtiyaçlarınızı anında giderebilirsiniz. Başvuruda bulunmadan önce kredi hesaplama işlemini yaparak aylık, yıllık ve toplamda ödeyeceğiniz miktarı önceden inceyebilirsiniz. Böylece ödeme planınızı kendiniz oluşturacaksınız ve gelecekte olası ödeme sıkıntılarının karşısını şimdiden alabileceksiniz. Aşağıda gördüğünüz linkin üzerine tıklayarak, resimde gördüğünüz gibi “Bireysel Kredi Hesaplama”  bölümünü seçip hesaplama işleminizi yapabilirsiniz.

  • 1denizbank1
  • 2denizbank2

 

  • Denizbank kredileri hakkında herhangi bir sorunuz için, 444 0 800 veya 0850 222 0 800 Denizbank çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Denizbank Kredileri Hesaplama İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.