Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Denizbank Mortgage Kredisi

Birçok kişi hayalinde bir ev sahibi olmak için belirli işlerde çalışmaktadır. Lakin herhangi bir ev sahibi olmak için toplu ve yüklü meblağlarda finansman gücünün olması gerekmektedir. Bu durum sonucunda bireysel alanda birçok hizmet veren bankalar bu finansman desteğini sağlamak amacıyla krediler vermektedirler. Bu kredi türlerinden bir tanesi ise Mortgage kredisidir. Mortgage kredisi sunan birçok banka mevcuttur ve bu bankalardan bir tanesi bankacılık sektöründe önemli konuma sahip Denizbank’tır. Bu yazımızda Denizbank mortgage kredisi hakkında bilgi paylaşımında bulunacak ve bu konu hakkında merak edilen konulara değineceğiz.

Denizbank Mortgage Kredisi Nedir?

Mortgage, almak istediğiniz bir malın kendisini teminat göstererek uzun vadeli kredi almanızı sağlayan bir sistemdir. Denizbank’ta bu sistemi müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Her ne kadar bu sistem kira öder gibi ev sahibi olabilme imkanı gibi gözükse de bu krediyi alırken dikkat etmeniz gereken unsurlar mevcuttur. Krediyi geri ödeme imkanı göz önünde bulundurulmalı eğer maddi durumunuz buna uygun değilse tekrar düşünülmelidir.

Denizbank Mortgage Kredisi Özellikleri Nelerdir?

Denizbank ev kredisi özellikleri konut kredisi özellikleri ile her ne kadar aynı olsa da daha uzun vadeli bir ödeme planı hazırlanmaktadır. Ayrıca Denizbank ev kredisi özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz;

  1. 25 yıla kadar vade imkanı sağlanmaktadır.
  2. Satın alacağınız konutun ekspertiz değerinin % 75’ine kadar kredi sağlanmaktadır.
  3. Kredinizi sizlere uygun eşit taksitler ile geri ödeyebilirsiniz.
  4. Faiz oranları % 1.49 ile % 1.59 arasında değişiklik gösterebilmektedir ve Denizbank müşteri sunulan bu faiz oranlarında değişiklik yapabilme hakkını gizli tutabilmektedir.

Ayrıca Denizbank mortgage kredisi maliyet tablosu ile kredinin sizlere maliyetini görebilirsiniz.

Konut Kredisi Maliyet Tablosu
Kredi Tutarı Vade Faiz Oranı (Aylık)* Kredi Tahsis Ücreti** Diğer Ücretler*** Toplam Ücret Aylık Toplam Maliyet Oranı**** Yıllık Toplam Maliyet Oranı****
100.000 TL 120 Ay 1,49% %0,5 856 TL 1.355,76TL 1,52% 18,26%
100.000 TL 300 Ay 1,59% %0,5 856 TL 1.355,76TL 1,61% 19,35%

Denizbank mortgage kredisi hesaplama için ise daha önce yazdığımız Denizbank kredi hesaplama yazısında daha detaylı bilgi sahibi olarak işlemi kolay gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank Mortgage Kredi Hesaplama için TIKLAYINIZ!

Denizbank Mortgage Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank mortgage kredisine başvurmak için birçok alternatif seçenek mevcuttur. Bu seçeneklerden ilki klasik bir yöntem olan herhangi bir Denizbank şubesine giderek başvuru işleminizi yapmanız olacağı gibi bir diğeri ise internet aracılığı ile bu işlemi gerçekleştirmek olacaktır. İnternet aracılığı ile bu işlemin nasıl yapılacağını yazımızın devamında sizlere anlatacağız lakin bunun öncesinde bu işlemin gerçekleştirildiği aşağıdaki bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir.

Tıklamış olduğunuz bağlantı adresi Denizbank resmi internet sayfası olup aşağıdaki görsele benzer bir sayfadan oluşmaktadır.

adsız

Ve bu sayfada yapmanız gerekenler ise şu şekildedir;

  1. T.C kimlik numaranızı giriniz.
  2. Güncel ve ulaşılabilir telefon numaranızı ilgili alana giriniz.
  3. “Devam” butonuna tıklayınız.

Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra eğer sizlerden yapmanız istenilen talimatlar veya istenilen bilgileri eksiksiz bir şekilde tamamlayınız. Bu işlemlerin ardından Denizbank ev kredisi başvuru işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız.

Denizbank Mortgage Kredisi Başvuru İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.