Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Denizbank Nakit Kart

Modernleşen Dünya ile artık yapılan tüm işlemlerin daha güvenilir ve hızlı olmasına önem verilmeye başlanmıştır. Bu süreçte işlemlerin kişiyi yormaması ve kaliteli bir hizmet sunması ile globalleşen dünya da en çok değişen ve gelişen sistemlerden biride bankacılık sektörüdür. Sunulan banka hizmetlerinde yapılan köklü değişiklikler ile, hizmette en çok kalite ve pratik iş anlayışı arayan modern çağının insanının isteklerine en iyi cevap veren bankalardan öncü bankalardan biri olan Denizbank’tır.

Müşteri odaklı kaliteli ve çok yönlü hizmet sunan Denizbank’ın müşterilerine sunduğu bir çok kart hizmeti bulunmaktadır. Bu hizmetlerden birisi olan Denizbank Nakit Kart, kullanıcılarına para veya ekstra herhangi bir kart taşımalarına gerek kalmadan nakit desteği sağlamaktadır. Yapacağınız ticari işlerde yüksek ve ya küçük meblağlı miktarları nakit para taşıma problemi olmadan tek bir kart ile gerçekleştirebileceğiniz gibi, yapacağınız tüm alışveriş türlerinde de güvenli ve hızlı bir ödeme ve para taşıma imkanı sunmaktadır. Ayrıca Denizbank Nakit Kart; kullanıcısını, çek defteri ve senet taşımadan, vade tarihlerini takip etme gibi yorucu işlerden de kurtarmaktadır.

Denizbank Nakit Kart Özellikleri

  • Denizbank Nakit Kartınızı ticari amaçla kullanmak isterseniz; ticari işletmelerin mal alımında ve hizmetinde, ticaret amaçlı yapılabilecek alışverişleriniz de kullanmak için tasarlanmış sorunsuz bir iş ortağı olmaktadır bu kart size. Tamamen esnek vade seçeneği, nakit para, çek senet ve teminat mektubu kullanım riskleri ve yorgunluğunu ortadan kaldıran bu kart, tahsilat ödeme sistemine sahiptir.
  • Ticari amaç ile yapılacak olan para tahsilat işlemlerinde Denizbank cep bankacılığını kullanarak Denizbank Nakit Kartınız yanınızda olmadan da hızlı ve güvenli para gönderme işlemi yapabilirsiniz ya da hesabınıza yatan paranızı kontrol edebilirsiniz.
  • Ticari amaç dışında yapılacak olan alışverişlerinizde, güvenli, hızlı ve prestijli bir alışveriş deneyimi sunan Denizbank Nakit Kart, bu kart dışında yanınızda nakit para ve ya bir diğer kart taşıma ve kullanmak durumunu da ortadan kaldırarak kullanıcısına pratik bir seçenek sunmaktadır
  • Herhangi bir Denizbank Şubesinden başvuracağınız, Denizbank Nakit Kart talebiniz olumlu sonuçlandıktan sonra hesabınızı vadeli, vadesiz veya hem vadeli hem de vadesiz kullanmak imkanına da sahip olursunuz.
  • Denizbank Nakit Kartın; vade seçeneklerini kullanıcısı belirlemektedir.
  • Denizbank’ın nakit kart için seçmiş olduğu anlaşmalı üye işyerlerinden her alışveriş türü için de cep bankacılığı üzerinden barkod ile pratik ödeme veya nakit kartınız yanınızda değilken ATM’lerden hızlı ve güvenli para çekme imkanını sunmaktadır.
  • Denizbank’ın internet bankacılığı üzerinden hesabınızın bakiye kontrolü seçeneği ile cep telefonunuzdan bakiyenizi, kartınız yanınızda olsun ya da olmasın kolay ve güvenli bir şekilde kontrol edebilirsiniz.

Denizbank Nakit Kart Başvurusu

Denizbank Nakit Kart sahibi olmak için, kullanıcının reşit olması gerekir ve ya anne babasının kimlik ibrazı, imzası ve gözetimi altında kart başvurusu yapabilir. Başvuru sürecini takip eden 7 ile 10 gün içerisinde nakit kartınız belirttiğiniz adresinize kurye ile gönderilir. Dilerseniz banka şubesinden de kartınızı teslim alabilirsiniz. Resmi internet sitesi üzerindeki ya da cep bank uygulamasındaki sanal bankacılıktan ve ya şubedeki yetkili kişilerden bilgi alarak hesabınızı hangi amaçlar ile kullanacağınızı ve bu kullanım şekillerine göre belirtilen avantajları öğrenebilirsiniz. Dilerseniz de 444 0 800 numaralı telefonu arayarak, Denizbank telefon bankacılığından da detaylı bilgi alabilirsiniz.  Anne ve ya babanın gözetimi altında kullanılan nakit kart, kullanıcısı reşit olduktan sonra kartın tüm telif haklarını kendi üzerine alması yasal zorunluluktur.

Denizbank internet sitesi için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.