Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Denizbank Net Kart

Aniden gerek duyulan nakit sıkıntılarını zamanında karşılayabilmek adına birçok kişinin tercihi kredi kartlarından geçmektedir. Farklı pek çok özellikleri ile müşteri memnuniyetini kazanmaya başarabilen bu tarz kredi kartlarından biri de Denizbank’ın sunduğu Denizbank Net Kart’dır. Bu kredi kartının özelliklerine ve diğer ilgili tüm bilgilerine ulaşmak için yazımızı sona kadar okuyunuz.

Denizbank Net Kart Nedir?

Denizbank Net Kart Denizbank Bonus kartın bir ürünü olarak, en büyük üstünlüğü Deniz Bonus kartın sahip olduğu bonus özelliklerine sahip olmasıdır. Bu bonus özelliği ile Türkiye’de ve yurt dışında VISA ve MasterCard amblemi bulunan milyonlarca iş yerlerinde ister peşin olsun, ister taksitli yapacağınız her alışverişler zamanı bonus kazanmış olursunuz. Her bir bonus 1 TL değerinde olmaktadır. Kazandığınız bonusları isterseniz anında bedava para olarak harcayabilir, isterseniz de biriktirerek diğer alışverişlerinizi bedavaya getirebilirsiniz. Üstelik bu bonus özelliklerine sahip olmasına rağmen, Denizbank Net Kart’a sahip olan kişiler yıllık kart aidatı ödememektedirler. Denizbank Net Kart aynı zamanda temassız kart özelliğine sahip olmaktadır. Bu özellik sayesinde 50 TL’ye kadar yapacağınız harcamalar için temassız olarak işlem kolaylığından yararlanmış olursunuz. Tüm bu özelliklerden faydalanabilmek istiyorsanız, Denizbank Net Kart’a sahip olmanız gerekir. Denizbank Net Kart’a hangi kanallardan ve nasıl sahip başvuru yaparak sahip olabileceğinizi aşağıdaki bölümde sizlere anlatmaktayız.

Denizbank Net Kart’a Nasıl Başvuru Yapılır?

Denizbank Net Kart’a farklı birkaç tane kanallardan başvuruda bulunabilirsiniz. Bu kanalları aşağıda sırasıyla bulabilirsiniz.

 • Cep telefonunuzdan NET yazıp ardından boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı yazdıktan sonra mesaj olarak 3280’e göndererek başvuruda bulunabilirsiniz.
 • Denizbank’ın tüm şubelerine ve ATM’lerine giderek başvuru işleminizi yapabilirsiniz.
 • 444 0 800 Denizbank çağrı merkezini arayarak kredi kartı talebinde bulunarak başvuru işleminizi yapabilirsiniz.
 • Denizbank internet bankacılığından başvuruda bulunabilirsiniz. Bunun için öncelikli olarak internet bankacılığına müşteri olmanız gerekir. Aşağıdaki butonun üzerine tıklayarak internet bankacılığına giriş yapabilirsiniz. Ardından aşağıda sol köşede bulunan kullanıcı oluştur bölümüne tıklayarak kredi veya banka kartınızın numarası girdikten sonra birkaç adımda internet bankacılığına üye olabilirsiniz.
 • Tüm bu seçeneklerden başka isterseniz aşağıda görmüş olduğunuz butonun üzerine tıklayarak internet üzerinden de Denizbank Net Kart’a kolayca başvuruda bulunabilirsiniz. Bunun için öncelikli olarak butona tıkladıktan sonra açılan sayfada hemen başvur bölümünün üzerine tıklamanız gerekir. Ardından TC kimlik numaranızı, cep telefonunuzu ve güvenlik kodunu gerekli alanlara girerek sonraki adım bölümüne tıklamanız gerekir. Sonrasında kimlik bilgileri, mesleki ve mali bilgiler, iletişim bilgileri bölümlerini tamamladıktan başvuru işleminizi tamamlamış olacaksınız. Başvurunuzun durumu en kısa zamanda incelenecektir ve olumlu olduğu taktirde yetkili kişiler tarafından sizlere geri dönüş yapılacaktır. Eğer başvuru yaptıktan 24 sonra hala başvurunuz ile ilgili cevap alamadıysanız, 444 0 800 Denizbank çağrı merkezini arayarak başvurunuzun ne durumda olduğunu öğrenebilirsiniz.

Denizbank Net Kart Ödeme Noktaları

Kredi kartınızı aldıktan sonra istediğiniz gibi harcamalarınızı taksitli veya nakit olarak yapabilirsiniz. Yaptığınız harcamalardan sonra kredi kartı borcunuzu aşağıdaki kanallar aracılığı ile ödeyebilirsiniz.

 • Denizbank’ın tüm şube ve ATM’lerine giderek
 • Garanti Bankası’nın tüm şube ve ATM’lerine giderek
 • ICBC Turkey’in şubelerine giderek
 • PTT’nin tüm şube ve ATM’lerine giderek
 • Tüm pratik noktalarından
 • EFT ile diğer tüm bankalardan
 • Denizbank internet bankacılığından
 • Denizbank çağrı merkezinden
 • Kartınıza otomatik ödeme talimatı vererek

Denizbank Net Kart Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Denizbank İnternet Bankacılığı İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.