Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Denizbank Şehir Kartları

Dünyada kredi kartları kullanımı her geçen gün artmaktadır. Kullanıcıların talepleri, kartların avantajları, en iyi kredi kartı teklifini sunan bankaların tercih edilmesi ile bankalar arasından oluşan rekabet ortamı, her bankanın kendi kredi kartı ürünleri için yeni ve dinamik fikirler ortaya koymasına ve tüm bu fikirleri son teknoloji ile gerçekleştirmesine neden olmuştur. Temassız kredi kartları, anahtarlık veya sticker şeklindeki manyetik kredi kartları, mobil bankacılık uygulaması üzerinden kartsız ödeme yapma gibi yenilikleri kendi banka bünyesinde oluşturan ve bu dinamik fikirleri sürekli geliştiren Denizbank bankalar arasında ki bu rekabet ortamına en yeni kart projesi olan Denizbank Şehir Kartları uygulaması ile yepyeni, canlı ve alanında ilk olan kredi kartı uygulamasını müşterilerinin kullanımına sunmaktadır. Bu yazıda Denizbank Şehir kartlarının nasıl uygulandığını, kaça ayrıldığını, kartların kendi içerisindeki avantajlarını, anlaşmalı kurumlarını, bu kartlara nasıl sahip olabileceğinizi sizlerle paylaşacağız.

Denizbank Şehir Kartları Nasıl Uygulanır?

Denizbank müşterileri şehir kartları uygulaması ile, kartlarının adının geçtiği şehirlerde kredi kartı imkanlarının ayrıcalıklı alışveriş fırsatlarından ve avantajlı harcama yapma gibi özelliklerden yararlanmalarını sağlayan kredi kartı uygulamasıdır. Denizbank şehir kartları banka bünyesinde ikiye ayrılmaktadır. Bunlar; Denizbank Ada Bonus Kredi Kartı ve Denizbank’ ın Kemer’ e özel Bonus Kredi Kartıdır.

Denizbank Ada Bonus Kartı

Adalar Belediyesi ve Denizbank’ ın ortak projesi olan bu kart Ada Bonus Klasik ve Ada Bonus Platinum olarak iki farklı konseptte hazırlanmıştır. Bu kartın tüm bonus kart özelliklerine sahip olamasının yanı sıra  Adalar sınırlarını içerisindeki üye iş yerlerinden yapacağınız her alışveriş için Ada Bonus kazanır ve Adalar Belediyesi’ ne de katkı sağlamış olursunuz.

Ada Bonus Kartlarının Avantajları;

  • Anlaşmalı kurumlardan % 20 ye varan Ada Puan kazanırsınız.
  • Ada plajlarında % 30 indirimden yararlanırsınız.
  • Adalar müzesinde % 75 indirimli giriş imkanından faydalanabilirsiniz.

Ada Bonus Kartlarına, tüm Denizbank şubelerinden başvurabileceğiniz gibi Denizbank telefon bankacılığı ve ya Denizbank internet bankacılığı ile başvurabilirsiniz. Dilerseniz de KKADA yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranız ile 3280′ e bir SMS yollayarak da başvuruda bulunabilirsiniz.

Denizbank Ada Bonus Kredi Kartı İçin TIKLAYINIZ!

Denizbank Ada Puan Kazandıran Üye İş Yerleri İçin TIKLAYINIZ!

Denizbank Kemer Bonus Kartı

Kemer’ de ikamet eden Denizbank müşteri için tasarlanan bu kart; Denizbank’ ın, Deniz Bonus kredi kartlarının bütün özelliklerine sahip olmakla birlikte Kemer’de yapmış olduğunuz ayrıcalıklı alışverişler ile de Kemer Belediyesi’ ne katkıda bulunmuş olursunuz. Bu özelliklere ek olarak, Kemer’ deki anlaşmalı restoran, kafe, hastane, eczane, otopark, market, sinema, tiyatro, plaj ve eğlence mekanlarında yaptığınız harcamalarda % 20 ye varan Kemer Puan kazanmış olursunuz. Kazandığınız bu Kemer Puanlarınızı ise yine anlaşmalı iş yerlerinde şartsız kullanabilir ve ya biriken puanlarınız ile alışverişinizi bedavaya yapabilirsiniz.

Kemer Bonus Kartın Avantajları

  • Kemer şehir içinde veya  Kemer – Antalya  şehirleri arasında indirimli seyahat hakkınız mevcuttur.
  • Kemer’ de ikamet eden Kemer Bonus sahipleri, Belediye vergilerini faizsiz ve 3 taksit fırsatı ile ödeyebilir.
  • Tüm alışverişlerinizde, ek bir ücret ödemeden Kemer Belediyesi’ nin çalışmalarına katkı sağlamış olursunuz.

Kemer Bonus Kartına, Denizbank şubelerine gelerek, Denizbank internet bankacılığı üzerinden ve ya Denizbank telefon bankacılığı üzerinden başvura yapabileceğiniz gibi dilerseniz de KEMER yazıp boşluk bırakıp TC numaranız ile birlikte 3280′ e göndereceğiniz bir SMS ile de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank Telefon Bankacılığı : 444 0 800

Denizbank Kemer Bonus Kredi Kartı İçin TIKLAYINIZ!

Denizbank Kemer Puan Kazandıran Üye iş Yerleri için TIKAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.