Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Denizbank Taşıt Kredisi

Gün geçtikçe dünya üzerindeki sanayi gelişimi de hızlı bir şekilde artmaktadır. Mevcut araçların her yeni gün farklı bir üst modelleri çıkmakta ve her yeni gün başka yeni bir icat ortaya atılmaktadır. Birçoğumuz yaşantılarımızda ise bu tür eşyalara sahip olabilmek adına belirli işlerde çalışmaktayız. Lakin bu yeni model araçların veyahut yeni icatlara sahip olabilmek için ise toplu miktarlarda ve yüklü meblağlarda nakit para ihtiyacı gerekmektedir. Bu durum için ise bankalar bireysel alanda birçok hizmet vermekte ve bu hizmetlerin başında bu finansmanların maddi desteğinin sağlanması amacıyla kredi imkanları sağlanmaktadır. Bu kredi türlerinden yazımızın giriş kısmında bahsettiğimiz yeni bir araç sahibi olabilmek veyahut 2. el bir araç almak isteyen bireyler için taşıt kredisi imkanı sunulmaktadır. Taşıt kredisi imkanı sunan birçok banka vardır ve bu bankalardan birisi de bankacılık sektöründe büyük bir hacim sahibi olan Denizbank’tır. Bu yazımızı Denizbank taşıt kredisi hakkında bilgi paylaşımı sağlaması ve Denizbank araç kredisi başvuru işlemi nasıl yapılır gibi, bu kredi ile ilgili konulara yardımcı olabilmesi amacıyla yazacağız.

Denizbank Taşıt Kredisi Nnedir?

Denizbank’ın yeni araç sahibi olmak isteyen veyahut 2. el bir araç alacak kişilerin finansman desteği ihtiyacı duyması durumunda bu finansmanı sağlamak amacıyla sunduğu kredi türüdür. Bu kredi ile herhangi 0 km araç veya 2. el araç alımlarında kredi vadesi olarak 48 ay maksimum vade süresi belirlenmiştir.

Denizbank Taşıt Kredisi Özellikleri Nelerdir?

Denizbank taşıt kredisi özellikleri şu şekilde maddeler halinde yazılabilir;

  1. 0 km araç alımları için Denizbank mevcut aracın proforma fatura değerinin 50.000 TL’ye kadar olan kısmı için % 70, 50.000 TL’den sonrası için % 50 değerinde kredi finansmanı sağlayabilmektedir.
  2. 2. el araçlar için mevcut aracın kasko değerinin 50.000 TL’ye kadar olan kısmı için % 70, 50.000 TL’den sonrası için % 50 değerinde kredi finansmanı sağlayabilmektedir.
  3. 48 aya kadar vade imkanı sağlamaktadır.
  4. Finansman sağlanabilecek üst sınır 100.000 TL olarak belirlenmiştir.
  5. Denizbank taşıt kredisi faiz oranı sabit olup bu oran % 1.49 olarak belirlenmiştir.
  6. Kredi tahsis ücreti olarak % 0.5 değerinde bir tutar talep edilmektedir.
  7. Her ne kadar kredi faiz oranı % 1.49 olsa dahi Denizbank, müşteriye sunulan kredi faiz oranını değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

Denizbank Taşıt Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Öncelikle Denizbank taşıt kredisine herhangi bir Denizbank şubesinden başvurabileceğiniz gibi, internet hizmetlerinin yaygınlaşması ile birlikte bu işlemi internet aracılığı ile de kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İnternet aracılığı ile bu işlemin nasıl yapılacağını yazımızın devamında sizlere anlatacağız, lakin bunun öncesinde bu işlemin gerçekleştirildiği aşağıdaki bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir.

Tıklamış olduğunuz bağlantı adresi Denizbank resmi internet sayfası olup aşağıdaki görsele benzer bir sayfadan oluşmaktadır.

deniz

Ve bu sayfada yapmanız gerekenler ise şu şekildedir;

  1. T.C kimlik numaranızı giriniz.
  2. Güncel ve ulaşılabilir telefon numaranızı ilgili alana giriniz.
  3. “Devam” butonuna tıklayınız.

Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra eğer sizlerden yapmanız istenilen talimatlar söz konusu ise bu talimatları veya istenilen bilgileri eksiksiz bir şekilde tamamlayınız. Bu işlemlerin ardından Denizbank taşıt kredisi başvuru işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız.

Denizbank Taşıt Kredisi Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.