Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Denizbank Üretici Kart

Denizbank Üretici Kart Nedir ?

Tarıma dayalı üretim yapan kişilerin ihtiyaçlarına ve ya harcamalarına destek sağlamak amacıyla kullanıma sunulan Denizbank Üretici Kart; tarımsal işletme kredi kapsamında en çok kullanılan kart çeşididir. Üreticiye verilen bu karta; kredi miktarı tanımlanır. Kart sahibi olan üreticinin, kredisini daha planlı bir şekilde harcayarak, limit aşım problemi yaşamaması için; Denizbank kendisini tercih eden müşterisini mağdur etmemek için böyle bir çözüm bulmuştur.

Denizbank Üretici Kartın Özellikleri 

Tarımsal üretim yapan kişilere göre hazırlanıp geliştirilen Denizbank üretici kartı, üreticinin işlerini planlamasında ve kolaylaştırmasında oldukça avantajlıdır. Denizbank üretici kartın en büyük özelliği; ödeme planın da yalnızca yılda bir kere ödeme yapılmasıdır. Kredinin ödeme vadesini, üreticinin hasat zamanına göre ayarlamaktadır. Denizbank bu seçenek ile tarımla uğraşan üreticiyi mağdur etmemek ve ödemelerini kolaylaştırmak için geliştirmiştir. Ayrıca Denizbank üretici kart sahipleri, kartın anlaşmalı olduğu üye iş yerlerinden ve alışveriş merkezlerinden, yapacakları alışverişlerinde kartlarını kullanarak 6 aya kadar taksit imkanı ve % 0 faiz ile ödeme yapma gibi avantajlara da sahiptirler. Denizbank üreti kart kullanıcıları; tarımsal işletme kredilerini kartları ile Denizbank şubelerinden ve ya ATM’lerinden 7/ 24 nakit çekebilir ya da sanal bankacılık hizmetlerinden yararlanarak işlemlerini daha kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirler. Kredilerini istedikleri zaman kullanabilecekleri gibi ödemelerini de diledikleri zaman yapabilme imkanlarına sahiptirler. Ayrıca erken ödeme imkanını üreticiye tanıyan bu kart ile de en düşük faiz oranlarında işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank Üretici Kart Hakkında

Denizbank Üretici Karttan; Hayvansal ve ya bitkisel üretim ya da ikisini birden yapan çiftçilik belgesine sahip üreticiler faydalanabilmektedir. Kart ile detaylı bilgiyi ve ya Denizbank üretici kart başvurularını Tarım Bankacılığı hizmeti veren Denizbank şubelerinden başvuru yapılabilmektedir. Dilerseniz de 444 68 00 numaralı telefonu tuşlayarak Denizbank Tarım Destek hattından bilgi alabilirsiniz.

Denizbank Üretici Karta Başvuru Yapmak

Üretici kart başvurusunda bulunacak üretici; Tarımsal Bankacılığı hizmeti veren herhangi bir Denizbank şubesine gidip üretici kart için başvuruda bulunabilir. Dilerseniz telefon ile de başvuru yapılabilmektedir. Bunun için;

  • “URETİCİ” yazıp boşluk bırakılmalı,
  •  T.C. Kimlik numarası yazılıp boşluk bırakılır,
  •  Bulunulan ilin plaka kodu yazılmalıdır, son olarak da
  • 3280′ e SMS ile gönderilmelidir.

Daha detaylı bilgi almak içinde 444 68 00 numaralı Denizbank Tarımsal Destek hattını arayarak bilgi alabilir ve ya işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemeyi tarımsal üretim yapan üreticinin hasat zamanına göre belirleyen üretici kart imkanlarına ekstra koşullar eklemek için de Denizbank Şubelerinden bilgi alabilirsiniz.

Denizbank Üretici Kart Ödeme ve Faiz Bilgileri

Denizbank tarımsal destek için kendisine başvuran üreticisini mağdur etmemek ve ülke ekonomisinde de kalkınma sağlamayı amaçladığı için Denizbank üretici Kartı geliştirmiştir. Bu kart ile üreticiye sunulan tarımsal işletme kredisi karta tanımlanır ve üreticinin hasat zamanına göre yılda bir kere ödeme yapılır. Eğer kart sahibi dilerse ödemesini düşün faiz imkanı ile erkenden de yapabilmektedir.

Ödeme zamanı; kart sahibinin belirlediği bir zaman diliminde gerçekleştirilir. Denizbank; Hasat zamanı üreticinin kazancı maksimum düzeyde olduğu için bu seçenek ile üreticisinin dolayısıyla da ülke ekonomisinin yanında olmaktadır.

Kartın anlaşmalı üye iş yerlerinde ve ya alışveriş merkezlerindeki kullanımlarında % 0 faiz oranı uygulanmaktadır. Denizbank üretici kart; Bitkisel ve ya hayvansal tarım için gerekli olabilecek tüm ürünlerin satıcıları ile de anlaşma yapmasıyla üreticisini güvence altına almaktadır. Ayrıca üretimde oluşabilecek her türlü olumsuz durumu ( hasat yetersizliği, tarım için elverişsiz hava koşulları vb gibi…) göz önünde bulundurarak kredi ödemesinde 6 aya kadar taksit imkanı da sunmaktadır.

Denizbank Tarım Destek Hattı:  444 68 00

Denizbank Resmi İnternet Sitesi için TIKLAYINIZ!

 

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.