Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Dilerbank Kredi Başvurusu

Günümüzde olan yaşam ihtiyaçları artıkça nakit para sıkıntısı da her zaman var olmaktadır. Bazen sahibi olduğumuz işletmeleri ayakta tutabilmek için, bazen büyütebilmek için, bazen de emlak veya araba gibi ihtiyaçlara sahip olabilmek için belli bir nakit paraya ihtiyaç duyulmaktadır. Çoğu zaman nakit paraya ulaşmak kolay olmadığından, genellikle bir çok kişinin tercih de bulunduğu yöntem bankalara kredi başvurusu yapmaktır. Böyle tercihlerden biride Dilerbank kredi başvurusunda bulunmaktır. Dilerbank’ın sunduğu kurumsal krediler, bu tür durumlarla karşı karşıya olan kişiler için oldukça makul bulunmaktadır. Sizde Dilerbank kredi başvurusunda bulunarak bir sıkıntılarınızı giderebilirsiniz. Bu yazımızın tamamında Dilerbank’la ilgili detaylı bilgilere sahip olacak, aynı zamanda Dilerbank’a kredi başvurusunda bulunabileceksiniz.

Dilerbank’ın Hangi Kredileri Mevcuttur?

Nakit olarak belirlenen krediler:

  • İştira ve İskonto kredisi:  Dilerbank’a temlik cirosu olarak devredilmekte olan senetleri, ödenilecek olan vadeye kadar faizlerin peşin alınarak iskonto edilmesi yoluyla kullanılmakta olan Türk lirası kredileridir.
  • Rotatif kredisi:  Rotatif kredisi borçlu cari hesap kredisi olarak da bilinmektedir. Bu kredi ile Dilerbank’dan nakit para ihtiyacınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Ödemeleri 3 aylık dönem de yapılmakta olan rotatif kredisinin faiz oranı, vadeye göre değişebilmektedir.
  • Spot kredisi:  Eğer bir firma sahibiyseniz ve firmanızın kısa süre için nakit paraya ihtiyacı varsa, bunu sıkıntını karşılaya bilmek için Dilerbank’ın spot kredisi hizmetinizdedir. Spot kredisinin vadesi, anapara ve faizle beraber tahsil edilmekte olup, aynı zamanda kredi kullanıldığı süreçte faiz oranı değişmemektedir.
  • Dövize endeksli kredisi:  Ülkeye döviz getirme taahhüdü olamadan, üç aylık dönemlerin sonunda faiz ve kur farkı tahsil edilerek anaparası vadede olan kredidir.
  • Taksitli ticari kredisi:  Bu krediyi almış olan kişiler, ödemeleri taksit halinde yapmaktadırlar.
  • Türk parası ihracat kredisi:  Bu krediler rotatif veya spot olarak kullanılmaktadır. Aynı zamanda bu krediyi kullanabilmek için, ihracat yapan bir firmanız olması gerekmektedir. Türk parası ihracat kredisinin spot ve rotatif kredilerinden tek farkı ülkeye döviz getirebilme taahhüdünün olmasıdır.

İthalat olarak belirlenen krediler:

  • Akreditif:  Dilerbank’ın sunduğu kredilerin, peşin yada vadeli mal alımlarına yönelik yurt dışına açılmakta olan garanti mektubudur.
  • Kabul aval kredisi:  Yurtdışından mal alımı için başvurulmakta olan bir ödeme şeklidir. Kabul aval kredisi ile akreditif, mal mukabili ve vesaik mukabili olmak üzere, her üç ödeme biçimine göre ithalat yapmak mümkündür.

Dilerbank Kredi Başvurusu

Sizde Dilerbank kredi başvurusunda bulunarak, sahibi olduğunuz kurumsal şirketinizin maddi ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Dilerbank kredi başvurusunu genel olarak ticari işletmeler yapmaktadır. Dilerbank kredi başvurusunda bulunarak gerekli olan ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Kurumsal olarak nakit ve gayri nakit gibi seçeneklerle ihtiyaçlarınıza kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Dilerbank kredi başvurusunda bulunabilmek için, Dilerbank şubesine gitmeniz yeterlidir. Aşağıda gördüğünüz linkin üzerine tıklayarak Dilerbank şubesi ile ilgili detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Dilerbank Kredi Başvurusu Hakkında Bilgi Edinmek İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.