Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

En Hızlı Kredi Kartı Veren Bankalar

Bankalar düzenli geliri olan kişilerin sayısının artması ile bu alanda kredi kartlarına yatırım yaparak müşterilerini arttırmaya çalışmaktadırlar. Özellikle genç nüfusun yoğun olduğu ülkemizde bankalar en hızlı ve en kolay yoldan kredi kartı hizmetlerini insanlara ulaştırmaya çalışmaktadırlar. Bu nedenle en hızlı kredi kartı veren bankalardan olmak için başvuru kanallarını sürekli daha hızlı hale getirmeye çalışmaktadırlar.

Önceleri şubeden çıkıp stantlar açarak kredi kartı başvurusu kabul eden bankalar artık internet sitesi üzerinden mobil şube üzerinden hatta SMS ile dahi kredi kartı başvurusu almaktadırlar. Üstelik siz iletişim bilgilerinizi bırakıp arkanıza yaslanıyorsunuz. Müşteri hizmetleri sizi arayıp gerekli bilgileri alıyor ardından başvurunuz ile ilgili bir sonuç bildirimi alıyorsunuz. Kartınız onaylandığında kapınıza kadar geliyor. Evinizden hiç çıkmadan bunu yapabiliyor olmanız kredi kartlarının cazibesini arttırdı. Bankalar birbirleriyle yarış haline girdiler çünkü artık önemli olan hız. Peki hangi banka en hızlı bir şekilde kredi kartı başvurunuzu onaylayıp kartınızı size gönderir? Yazımızda en hızlı kredi kartı veren bankaları sizler için derledik.

En Hızlı Kredi Kartı Veren Bankalar

Akbank En Hızlı Kredi Kartı

Akbank ile kredi kartı başvurunuz çok hızlı bir şekilde onaylanıp kuryeye teslim edilir. Akbank kredi kartları Axess, Wings ve Free özelliklidir. Size uygun olanı seçebilirsiniz. Başvurunuzu internet şubesinden veya mobil şubeden yapabilir yada müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. En hızlı yol internet şube üzerinden başvurmaktır. Gerekli bilgileri doldurup tamamladığınızda kartınız ile ilgili başvuru sonucunuzu aynı gün içinde öğrenirsiniz. Teyit için müşteri hizmetleri tarafından aranır ve adres bilgileriniz alınır. Ardından kredi kartınız kurye ile adresinize veya size en yakın Akbank şubesine bırakılır. Gidip teslim alabilirsiniz.

ING Bonus Anında Kart

ING Bonus kredi kartı başvurusunu internet şubesinden yapabilirsiniz. Ancak anında kredi kartı onayı istiyorsanız size yakın bir ING Bank şubesi varsa kimliğiniz ile birlikte şubeye giderek bilgilerinizi bir müşteri temsilcisi ile doldurabilir ve kredi kartınızın onaylanmasının ardından 5 dakika içerisinde kredi kartınızı teslim alabilirsiniz. En hızlı şekilde kredi kartı ihtiyacını gidermek isteyenler için en uygun seçenek ING Bank olacaktır.

İş Bankası Maximum Kredi Kartı

İş Bankası da hızlı kredi kartı başvurusu alarak müşterilerine en kolay yoldan kredi kartı ulaştırmayı hedeflemiştir. İnternet şubesi üzerinden gerekli bilgileri doldurarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı başvurunuz onaylandığında kartınız kurye ile adresinize teslim edilir. İnternet şubesi haricinde numaranızı bırakarak müşteri hizmetleri tarafından aranır ve sözlü olarak gerekli başvuru bilgilerini doldurabilirsiniz. Ardından kartınız kurye ile adresinize kadar teslim edilir ve sözleşmeyi imzalarsınız. Kredi kartı başvurusu yapmadan önce hangi karta başvuracağınızı seçin zira Maximum Kart’ın birçok çeşidi bulunmaktadır. Yıllık üyelik aidatı olmayan türünü seçebilirsiniz.

QNB Finansbank CardFinans Kredi Kartı

CardFinans için internet şubesi üzerinden başvurarak kredi kartınızı alabilirsiniz. Başvuru formunu eksiksiz doldurmanız halinde aynı gün içerisinde kart başvurunuz ile ilgili sonuç müşteri temsilcisi tarafından size bildirilir ve gerekli bilgilerin teyit edilmesi ardından kredi kartınız kuryeye teslim edilir. Bulunduğunuz konuma göre kredi kartınız 1 ile 5 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir. Dilerseniz kredi kartınızı herhangi bir QNB Finansbank şubesinden de alabilirsiniz.

Türk Ekonomi Bankası CEPTETEB Kredi Kartı

CEPTETEB isimli yeni bankacılık hizmeti ile TEB Bankası en hızlı şekilde kredi kartı başvurunuzu alıyor. İnternet sitesi üzerinden yapacağınız başvurunuz en fazla 3 dakika sürmektedir. Başvuru formundaki bilgileri doldurduktan sonra kredi kartınız ile ilgili bir onay mesajı alırsınız. Kredi kartınız adresinize kurye ile gönderilebilir veya dilediğiniz bir Türk Ekonomi Bankası Şubesine bırakılır ve oradan teslim alabilirsiniz. Kartınızın onaylanmasının ardından en geç 5 iş günü içerisinde kredi kartınız size teslim edilir.

Odeabank Kredi Kartları

Odeabank da hızlı kredi kartı veren bankalardandır. Başvuruları Odeabank’ın internet sitesinden yapılır ya da şubelere de gidip yapılabilir. Ayrıca SMS yoluyla başvuru yapmak için de istenilen kartın adını ve kimlik bilgilerinizi 8444’e gönderebilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Kartları

En hızlı kredi kartı veren bankalardan bir diğeri de Garanti Bankası’dır. Bonus karta başvurunuzu internet üzerinden yapabilirsiniz.

Kredi kartlarının elinize ulaşma süresi iki haftayı bulmaktadır. Bazı bankalar gerçek kredi kartını vermeden önce geçici kart vermektedir. Bu kartı gerçek kartınız gelinceye kadar kullanabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartları

Yapı Kredi Bankası da en kolay kredi kartı veren bankalardan birisidir. Kredi kartı başvurunuzu SMS üzerinden yapabilirsiniz. İstediğiniz kartın adını ve TC kimlik numaranızı yazdıktan sonra 4421’e gönderdikten sonra başvurunuzu yapmış sayılırsınız.

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.