Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

En Hızlı Kredi Veren Bankalar

Bankacılık sektörün içerisinde yer alan bankalar, kullanıcılarının gelir gider uyuşmazlığının, artan masraflarında nakit para ihtiyacının giderilmesi için çeşitli kredi seçenekleri ile hizmetler vermektedirler. Bankalar hem kendi bünyesinde çıkarlarını hemde müşterisinin çıkarlarını gözeterek, kredileri farklı seçenekler ile yapılandırılır. Ayrıca bankalar tarafından kredi piyasasındaki son gelişmeler takip edilerek diğer bankalar ile rekabet etme durumu doğrultusunda kredi alma imkanı da değişiklik göstermektedir. Biz de bu yazımızda en hızlı kredi veren bankaları ele alacağız.

Banka müşterileri genellikle düşük faizli ve uygun ödeme koşuluna sahip güvenilir bankaların kredilerini tercih etmektedirler. Bu durumda verilen kredilerin seçeneklerini ana hatları ile belirlemektedir. Son yıllarda kredilerin bu gibi özelliklerinin yanı sıra da en hızlı ve kolay verilmesi de önem kazanmıştır. Önceki yıllarda bankaların kredi verme oranı oldukça düşük ve zorluydu. Artık bankalar kredi paketlerini kullandırırken bu doğrultularda hareket edip daha hızlı bir dönüş sağlamak durumunda kaldılar ve bu sayede 1 dakika içerisinde bile kredi almak mümkün hale geldi. Bankaların hızlı kredi verme konusundaki rekabetinden dolayı; kredi almak için SMS yolu ile de başvuru yapılabilmekte ve birkaç dakika içerisinde banka tarafından bu talebe cevap gelmektedir, bankaların internet bankacılığı ya da mobil bankacılık uygulamaları üzerinden de kredi talebinde bulunabilecekleri gibi müşteri dilerse de kredi talep ettiği bankanın, telefon bankacılığı ya da müşteri temsilcisi numaraları ile de kredi taleplerinin sonuçları hakkında bilgi alabilirler. Elbetteki bankalarında verdikleri hızlı kredi ürünlerinde bir takım hususları bulunmaktadır. Kredi notu sürekli yükselen bir grafiğe sahip olmak, kredi veya banka sicilinde bir problem bulunmaması bankalar için öncelikli şartlar arasındadır. Ayrıca kredi ürünü talep edilen bankanın müşterisi olmak da müşteri için diğer bir avantajdır. Bu şartlar sağlandığında talep edilen kredinin kabul edilmesi ve onaylanması da o kadar hız kazanmaktadır.

İnternet Üzerinden Hızlı Kredi Veren Bankalar

En hızlı kredi veren bankalar arasında, internet üzerinden hızlı kredi veren bankalar da önemlidir. Bankalar arasında hızlı kredi vermenin yanı sıra ayırt edici olan birkaç özellik daha bulunmaktadır. Örneğin; Denizbank, Akbank, Odeabank, Finansbank ve Garanti Bankalarının kredi ürünlerininde yararlanabilmek için, internet üzerinden, mobil uygulamalarından ya da  SMS yolu ile başvuru yapabilir ve başvurunuz kredi için ön onaydan geçtiğinde bilgilendirme mesajı alarak talebiniz hakkında, kısa sürede ve bankaya gitmeye gerek kalmadan cevap alabilirsiniz. Bu bankalar için önemli olan husus müşterinin kredi notunun yüksek olması ya da sürekli yükselen bir tablo sunmasıdır.

Anında Hızlı Kredi Veren Bankalar

En hızlı kredi veren bankalar kapsamına anında hızlı kredi veren bankalar da girmektedir. Kredi veren bankalarda tercih edilen bankalar arasında diğer bankalardan farklı olarak anında kredi uygulaması da yapılmaktadır. Bu uygulama şu şekildedir: Bankalar belli başlı tutarlardaki krediler için istedikleri şartları minimum düzeyde tutarak talebi arttırmaktadır. Kredi masrafı ücretini yürürlüğe sokmaması ve kredi talebine anında cevap vererek müşterilerin anında cevap almasını sağlar. Anında kredi uygulaması ile diğer bankalara göre kredi çıkma ihtimali daha yüksek olduğundan insanlar bu bankaları daha fazla tercih etmektedirler. Denizbank ve TEB olarak bilinen Türkiye Ekonomi Bankası; anında kredi veren bankalar arasında ilk listede yer almaktadır. Ayrıca Denizbank 30.000 TL tutarındaki kredi ve bu tutarın altında yer alan miktarlardaki krediler için herhangi bir gelir belgesi ya da kefil istememektedirler. Türkiye Ekonomi Bankası (TEB), 7.500 TL tutarındaki ya da bu miktardaki sınırlı krediler için aynı yöntemi uygulamaktadır. ING Bank da müşterilerinin kredi taleplerine 5 dakika içerisinde cevap vermektedir ve müşterinin gelir durumuna göre kredi tutarlarını kefilsiz vermektedir.

Müşteri memnuniyetine, istek ve ihtiyaçlarına en hızlı, pratik çözümler sunan güvenilir bankaların kredileri tercih edilmektedir. Teknolojiye hakim olan ve gerektiği uygulamalar ile müşterinin kullanımına sunan bankalar görüldüğü gibi diğerlerine oranla daha çok tercih edilmektedir.

ING Bank Kredi Başvurusu için TIKLAYINIZ!

Denizbank Kredi Başvurusu için TIKLAYINIZ!

Odeabank Kredi Başvurusu için TIKLAYINIZ!

Garanti Bankası Kredi Başvurusu için TIKLAYINIZ!

İş Bankası Kredi Başvurusu için TIKLAYINIZ!

Kuveyt Türk Bankası Kredi Başvurusu için TIKLAYINIZ

Vakıfbank Kredi Başvurusu için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.