Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar

Dönemimizde artan ihtiyaçlar sebebiyle her birimizin kredi kartlarına ve kredi kartlarının sağladığı avantajlı taksit seçeneklerine olan ihtiyaçları gün geçtikçe artmaktadır ve bu ihtiyaç doğrultusunda öğrencilerden ev hanımlarına, belirli bir geliri olsun olmasın herkes kredi kartı sahibi olmak istemekte bu sebeple gözler kolayca kredi kartı başvurularını kabul edip onaylayacak bankaları aramaktadır.

Banka sayılarının artmasıyla birlikte bankalar arasında ki rekabette iyice kızışmış ve daha fazla müşteriye sahip olabilmek için müşterilerine kolay kredi kartı imkanı sağlamaya başlamışlardır. Bankalar kredi kartlarını daha fazla müşteriye ulaştırmak için sadece bu konuyla ilgilenecek personel bile bulundurmaktadırlar.

Kredi kartı, bankaların müşteri sayısının genişlemesi açısından oldukça önemli bir unsur olduğu için şu zamanlarda bazı bankalar kredi kartı verme işleminde şartlarını oldukça basitleştirmişlerdir.

Bazı Bankalar Neden Daha Kolay Kredi Kartı Verir?

Günümüzde birçok banka bulunmaktadır ve bu bankaların ihtiyacımız olan kredi kartlarını bizlere vermek için çeşitli kriterleri bulunmaktadır. Eğer bu kriterlere uyuyorsanız kredi kartı talebiniz rahatlıkla onaylanacaktır. Bu kriterlerin derecesi ise bankadan bankaya değişmektedir, bazı bankalar kredi kartı talebimizi onaylayabilmek için oldukça zor kriterleri gerçekleşmesini isterlerken bazıları bir kaç basit işlemle kredi kartı taleplerini onaylamakta ve hemen teslim etmektedirler. Peki kredi kartı taleplerini bu kadar zor onaylayan bankalar varken bazı bankalar tüketicileri nasıl daha kolay kredi kartlarına kavuşturabilmektedir, sebepleri nelerdir?

Özellikle büyük olan bankaların müşterileri daha fazla olduğu için kar oranları da oldukça yüksektir bu sebeple kredi kartı başvurularını kolayca onaylayabilirler.

Banka mevzuatlarının değişmesi ile birlikte kredi notu düşük olanlar için kredi alma olasılığı düşmüş olsa da Türkiye’de henüz yeni açılmış olan bankalar müşteriye ihtiyaç duymaları sebebiyle tüketiciye daha kolay kredi vererek müşteri kazanmaya çalışırlar. ING ve ODEABANK en hızlı kredi kartını veren bankaların başında gelmekle beraber bu bankalar dışında da kolayca kredi kartı verebilen bankalar bulunmaktadır.

En Kolay Kredi Veren Bankalar

ODEABANK: Odeabank en kolay kredi kartı veren bankalar arasında ilk sırada bulunmaktadır dersek yanlış olmaz. Yeni kurulan bir banka olması, müşteri sayılarını genişletmeye çalışıyor olması, şube ve atm sayısının yeteri kadar çok olmaması sebebiyle kolayca kredi kartı başvurularınızı onaylamaktadır. Odeabank kara liste ve kırmızı listedeki tüketicilere, kredi notu 0 olanlara bile düşük limitli kredi kartlarından verebilmektedir. Eğer bu kartlara ödemelerinizi düzenli olarak yapabilirseniz kredi notunuzu arttırabilirsiniz.

Odeabank Kredi Kartı ve Diğer Başvurular İçin TIKLAYINIZ

ING BANK: Bu bankada müşterilerine rahatlıkla kredi kartı veya çok düşük faiz oranları ve uzun vadeler ile kredi vermektedir. Özellikle ING Bonus Anında Kart ile onaylanan kart talebiniz 5 dakika içinde karşılık bulmakta kartınız hemen basılmaktadır.

ING Bonus Anında Karta Başvuru İçin TIKLAYINIZ!

AKBANK: Köklü bir banka olmasına rağmen oldukça kolay kredi kartı vermektedir. Yeteri kadar kredi notunuz yok ise kredi kartı vererek kredi kartı kullanıcılarının sicilini temizlemesine yardımcı olur. Aşağıdaki linkten Kredi Kartı Başvurusu Yapmalıyım seçeneğini seçerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi Kartı Başvuru Seçeneği İçin TIKLAYINIZ!

FİNANSBANK: Finansbankta oldukça kolay kredi kartı veren bankalar arasındadır, zorlayıcı şartlardan kaçınmış ve kredi kartı başvurularını onaylamak için oldukça basit şartlar öne sürmüşlerdir. Kredi notunuz 0 ise, kırmızı ya da kara listedeyseniz Finansbanktan kredi kartı alabilirsiniz.

Finansbank şubelerinden başvuru yapabileceğiniz gibi internet üzerinden de kredi kartı başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıdaki linke tıklayarak kolayca başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

FİNANSBANK Kredi Kartı Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

 Ayrıca; kredi kartı talepleriniz için banka şubelerine giderek başvurularınızı yapmanız işlemlerinizi hızlandıracak ve kredi kartı talebinizin onaylanma sürecini kolaylaştırabilecektir.

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.