Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Enpara.com Gelir Belgesiz Kredi

QNB Finansbank’ın alt kuruluşu olan Enpara.com’da herhangi bir dosya masrafı ödemeden, herhangi bir kesintiye uğramadan kolayca kredi çekebilirsiniz. 

Enpara.com’dan zahmetsiz kredi çekebilmeniz için öncelikle burada bir hesabınız olması gerekiyor. Daha önce açtırmış olduğunuz bir hesap varsa, kredi başvurunuzu online olarak yapabiliyorsunuz. Eğer hesabınız yoksa, hesap açtırma başvurusu yaptıktan sonra bulunduğunuz adrese sizin de uygun olabileceğiniz bir zamanınızda QNB Finansbank personelleri yönlendiriliyor ve gerekli evrakların beyanından sonra hesabınız açılmış oluyor. Hesap açtırma işlemini tamamladıktan sonra ise online başvuru ile kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Enpara.com’da krediler 12 aydan 60 aya varan vadelerle ödenebiliyor. Dosya masrafı ve kredi tahsis ücreti talep etmeyen Enpara.com’da faiz oranları ise oldukça uygun bir seviyede seyrediyor. 12 ay vade için %0,99’dan başlayarak en fazla 60 ay vade için % 1,25 faiz oranı seçenekleri ile 1.000 TL ile 60.000 TL arasında kredi çekebilirsiniz.

Diğer bankalara göre daha düşük olan faiz oranları ve kredi çekme tutarının daha geniş aralıkta tutulması, Enpara.com’un tercih edilme sebepleri arasında yer alıyor. İhtiyaç kredisi başvuruları Enpara.com ve QNB Finansbank’ın kredi kriterlerine göre değerlendiriliyor. Bu çerçevede daha önce kullanmış olduğunuz kredi ve kredi kartlarınızı düzenli ödemiş olmanız, ödemelerinizi geciktirmemiş olmanız, hali hazırda düzenli bir gelir sahibi olmanız oldukça büyük önem arz ediyor. Enpara.com’da birikim bir hesabınızın olması, kredinizin onaylanması konusunda avantaj sağlıyor. Kredi başvuruları ortalama olarak bir dakika içinde, en fazla 8 iş saati süresi içerisinde olumlu veya olumsuz olarak sonuçlandırılıyor. 

Detaylı bilgi almak için tıklayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.