Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar

Çoğu zaman yanımızda yeterli nakit para bulundurmayız. Hem taşıma hemde kullanımı kolay olan başka bir alternatifi değerlendiririz. Kredi kartları modern çağın para birimi olarak kullanılmakta. En çok sorulan sorular ise ev hanımlarına kredi kartı veriliyor mu? Ev hanımlarına verilen kredi kartlarının limiti ne kadardır? Bu yazımızda ev hanımlarına kredi kartı veren bankaları sizlerle paylaşacağız.

Öncelikle eşinizin bir kredi kartı varsa veya bir bankada hesabınız varsa kredi kartı almanız çok kolay. Kredi notunuz yeterli ise her banka size kredi kartı verecektir.

Akbank Ev Hanımlarına Kredi Kartı

Akbank kredi kartı almanız için şubeye gitmenize gerek. İnternet şubesi üzerinden başvurunuzu yaparak kredi kartınızı alabilirsiniz. Kredi kartınız posta ile kapınıza kadar getirilir ve gerekli evrakları imzaladıktan sonra kredi kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Başvururken kredi kartınızın türünü seçebilirsiniz. Akbank kredi kartları Axess, Wings ve Free olmak üzere üç farklı türdedir. Tercihinize göre kredi kartınızdan yıllık üyelik ücreti alınmayabilir. Free özellikli kredi kartında bu ücret alınmamaktadır. Wings ile yaptığın harcamalardan Mil Puan kazanırsınız ve uçak bileti alacağınız zaman bu puanlarınızı kullanarak büyük indirim sağlayabilirsiniz. Kredi kartı limitiniz 500 TL ile başlar. Ancak kullanımınıza ve talebinize bağlı olarak bu limit banka tarafından harcama ve ödemeleriniz göz önünde bulundurularak arttırılabilir.

Akbank Kredi Kartları için TIKLAYINIZ!

Türk Ekonomi Bankası CEPTETEB Kredi Kartı

TEB ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar arasındadır. Yeni çıkarmış olduğu CEPTETEB isimli kredi kartı için başvurunuzu internet şube üzerinden yapabilir ve anında başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Acele etmenizde yarar var çünkü CEPTETEB kredi kartı için başvuran ilk 50,000 kişiye kredi kartı aidatından muaf tutulma hakkı tanınıyor. Bu 50,000 kişi içerisinde kalırsanız yıllık kart aidatı ödemezsiniz.

Türk Ekonomi Bankası Kredi Kartı için TIKLAYINIZ!

DenizBank Ev Hanımlarına Kredi Kartı

DenizBank kredi kartlarında Bonus özellikli olmasında dolayı bir çok iş yerinde ve mağazalarda bonus puan kazanmanızı sağlıyor. DenizBank Bonus kredi kartlarının bir çok farklı türü mevcuttur. Kartların özelliklerine göre yıllık kart aidatı alınmaktadır. Kart aidatı olmayan kredi kartları da mevcuttur. Başvurunuzu internet şubesi üzerinden yapabilirsiniz. Başvurunuz kabul edildiğinde kredi kartınız kapınıza kadar teslim edilir ve kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

DenizBank Kredi Kartı için TIKLAYINIZ!

QNB Finansbank Kredi Kartı

QNB Finansbank Cardfinans ismi ile kredi kartı vermektedir. Kullanacağınız kredi kartınızın türü ne olursa olsun sizden değişen tutarlarda yıllık kart aidatı alınmaktadır.  QNB Finansbank’ın bir diğer kredi kartı seçeneği Fix Card ile hem banka hesabı hemde kredi kartı hesabı verilmektedir. Adınıza açılan banka hesabından işletim ücreti alınmaktadır ancak kredi kartınız için yıllık üyelik aidatı vermenize gerek yoktur. Cardfinans kredi kartının Harcama Öteleme, Ekstra Taksitlendirme, Hediye Para gibi bir çok özelliği vardır. Kredi kartı limitiniz 500 TL ile başlar ve harcamalarınıza bağlı olarak talebiniz doğrultusunda bu limit arttırılabilir.
Kredi kartı başvurunuzu internet şubesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuz sonrasında aynı gün içerisinde kredi kartı başvurunuz ile ilgili olumlu yada olumsuz dönüş alacaksınız. Kredi kartı başvurunuz onaylandığı takdirde kartınız başvuru esnasında belirttiğiniz adresinize kurye ile gönderilir ve sözleşmeyi imzalamanızın ardından kredi kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

QNB Finansbank Kredi Kartı için TIKLAYINIZ!

HalkBank Ev Hanımları Kredi Kartı

Halkbank Paraf ismini verdiği kredi kartı ile bir çok kampanyadan ve yapacağınız alışverişten sizlere puan kazandırıyor. Paraf Card ile kazanacağınız puanları bir çok üye iş yerinde kullanabilirsiniz. Kredi kartının yıllık üyelik aidatı bulunmaktadır. HalkBank’a ait bir diğer kredi kartı türü olan HalkCard ise yıllık üyelik aidatı olmayan bir kredi kartıdır. Başvurunuzu yapmak için internet şubesinden başvuru formunu doldurmanız yeterlidir.

HalkBank Kredi Kartı için TIKLAYINIZ!

Odeabank Bank’O Card Kredi Kartı

Odeabank çok fazla şubesi olmayan ancak müşterilerini arttırmaya çalışan bir banka olduğu için hem kredi hemde kredi kartında cazip avantajlar sunmaktadır. Bankanın kredi kartı ürünü olan Bank’O Card yıllık üyelik aidatı almayan bir karttır. Kredi kartına başvurunuzu yapmak için internet şubesine veya mobil şubeye girebilirsiniz. Müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartı başvurusu yapılabilmektedir.

Odeabank Kredi Kartı için TIKLAYINIZ!

Şekerbank Şeker Kart

Şekerbank bir çok kredi kartı sunmaktadır ancak ev hanımı olarak başvurabileceğiniz kredi kartı Şeker Kart’tır. Şeker Kart ise iki farklı seçenek ile sunuluyor. Bonus özellikli Şeker Kart alırsanız çok harcama yaptığınızda size kazandırdığı bonus puanlarla bir çok kampanyadan faydalanmış olursunuz ancak Bonus özellikli Şeker Kart yıllık kart aidatı alınmaktadır. Bonus özelliği olmayan Şeker Kart alırsanız yıllık üyelik aidatı ödemezsiniz. Hangi kredi kartına başvuracağınızı harcamalarınıza bağlı olarak siz belirleyeceksiniz. Kredi kartı başvurusunu internet şube ve mobil şube üzerinden yapabildiğiniz gibi ayrıca SMS ile ve müşteri hizmetlerini de arayarak yapabilirsiniz. Ayrıca herhangi bir Şekerbank şubesinden de kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
Şeker Kart başvurunuz onaylandığında ilerleyen süreçte harcamalarınız ve ödemeleriniz göz önünde bulundurularak kredi kartı limitiniz arttırılabileceği gibi kartınıza tanımlanan nakit avans limiti de artacaktır. Bu limit şubelerden kullandığınızda 30,000 TL’ye kadar çıkarken ATM üzerinden kullanacağınız nakit avansta üst limit olarak 4,000 TL çekebilirsiniz.

Şekerbank Kredi Kartı için TIKLAYINIZ!

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı

Garanti Bankası ev hanımlarına kredi vermektedir ancak kredi kartı başvurunuz olumsuz sonuçlanabilir. Tamamen bankanın insiyatifinde olan bir durum. Bonus özellikli kredi kartı olduğu için binlerce üye işyerinden ve kampanyadan faydalanabilirsiniz. Garanti Bankası Bonus kredi kartının yıllık üyelik aidatı bulunmaktadır. Bu yüzden 40 TL ile 150 TL arasında değişen kart aidatı ücretlerini ödemek zorunda olabilirsiniz. Garanti Bankası Flexi Card ile ise hem bonus özelliklerinden faydalanabilir hemde yıllık üyelik aidatı ödemezsiniz. Garanti Bankası kredi kartı başvurunuzu internet şubesi üzerinden yaparak anında olumlu yada olumsuz cevabınızı alabilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Kartı için TIKLAYINIZ!

Yapı Kredi World Card Kredi Kartı

Yapı Kredi Bankası World özellikli kredi kartı olan World Card ile üye işyerlerinden yapacağınız harcamalarda world puan kazanırsınız. World Card başvurunuzu internet şubesi üzerinden yapabilirsiniz. Başvuru formunuzu doldurduktan sonra aynı gün içerisinde banka tarafında size başvurunuz ile ilgili bilgi verilir. World Card yıllık üyelik aidatı olan bir kredi kartıdır ve üyelik aidatı olarak 83 TL yıllık olarak tahsil edilir.

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı için TIKLAYINIZ!

VakıfBank World Card Kredi Kartı

VakıfBank World altyapısını kullanan kredi kartları sunmaktadır. Bu kredi kartı ile world üye iş yerlerinden yapacağınız alışverişlerde world puan kazanabilir veya diğer kampanyalardan faydalanabilirsiniz. VakıfBank kredi kartlarında yıllık üyelik aidatı alınan 4 adet farklı seçenek bulunmaktadır. Bunlar Klasik, Gold, Express ve Platinum olarak belirlenmiştir. Harcama ve limite göre değişiklik göstermektedir. Ev hanımı olarak başvurabileceğiniz Klasik Kart isimli kredi kartının yıllık kart aidatı 69 TL olarak belirlenmiştir. VakıfBank’ın üyelik ücreti alınmayan kredi kartı da mevcuttur. Tercihkart isimli bu kredi kartında size özel indirim ve taksit seçenekleri sunulmaktadır. Yıllık üyelik aidatı alınmadığı için tercih etmenizi tavsiye ederiz. Kredi kartı başvurunuzu internet şubesi üzerinden yapabilirsiniz ve çok kısa sürede başvurunuz ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

VakıfBank Kredi Kartı için TIKLAYINIZ!

İş Bankası Maximum Kredi Kartı

İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları ile bir çok üye işyerinden para puan kazanmanızı ve bu puanları kampanyalarla harcamanızı sağlamaktadır. Hızlı Kredi Kartı kısmı ile internet şubesi üzerinden anında kredi kartı başvurunuzu yapabilir ve aynı gün içerisinde başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Visa özellikli Maximum kredi kartınız için yıllık kredi kartı aidatı ödemeniz gerekmez.

İş Bankası Kredi Kartı için TIKLAYINIZ!

Ziraat Bankası Maximum Kredi Kartı

Ziraat Bankası’da Maximum altyapısını kullanan bankalar arasındadır. Yapacağınız harcamalarda para puan kazanırsınız ve ardından bu puanlarınızı kampanyalarda değerlendirebilirsiniz. Ziraat Maximum Kart için yıllık kredi kartı aidatı alınmaktadır ve bu tutar 21,75 TL’dir. Kredi kartı başvurusunu banka şubesinden yapabilirsiniz. Ayrıca internet şubesi mobil şube ve ATM üzerinden de kredi kartı başvurusu alınmaktadır.

Ziraat Bankası Kredi Kartı için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.