Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar

Bankalar müşteri portföyünü arttırmak ve kredi taleplerine cevap vermek için bir çok farklı kredi paketleri oluşturmaktadır. Öğrenciler için veya çiftçiler için olan kredi paketlerinden yılbaşına özel ihtiyaç kredilerine kadar bir çok seçenek vardı. Bunlara bir yenisi daha eklendi. Evet bankalar artık ev hanımlarına özel kredi paketleri hazırlamaktadırlar. Biz de bu yazımızda ev hanımlarına kredi veren bankaları inceleyeceğiz.

Bankalar dönem dönem özel kampanyalar yaparak sadece ev hanımlarına özel kredi hizmeti sunmaktadır ancak bu kredi ihtiyaç kredisi olarak geçmektedir. Kullanacağınız kredi bankanın ihtiyaç kredilerine yakın faiz oranları ile sizlere sunulur. Ödeme kolaylığı sağlanarak daha fazla müşteriye ulaşmak amaçlanır. Ev hanımlarına kredi haricinde özel bankacılık hizmetleri de sunulmaktadır. Bir ev hanımı olarak kredi kullanabileceğiniz kurumlar bankalar ile sınırlı değildir. Devlet destekli KOSGEB ve Mikro Kredi paketleri de sizlerin ihtiyacını karşılayacak çözümler sunmaktadır. Bir ev hanımı olarak kredi puanınıza bağlı kredi çekebileceğiniz bankalar ve kredi paketleri aşağıda verilmiştir.

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Akbank Direkt Kredi

Ev hanımlarına kredi veren bankalardan ilki Akbank’tır. Akbank Direkt Kredi paketi ile ihtiyaç kredilerinde 15,000 TL’ye kadar 48 ay vade ile kredi vermektedir. Bu kredinizi anında alabilirsiniz. Kredi başvurunuzu internet bankacılığı veya mobil şubeden yapabilirsiniz. Başvurunuz ile ilgili cevabı anında alabilirsiniz. Akbank üzerinde herhangi bir hesabınız varsa veya kredi kartı kullanıyorsanız kredinizin onaylanması çok daha çabuk gerçekleşir.

Akbank Kredileri için TIKLAYINIZ!

QNB Finansbank Online Kredi

Ev hanımlarına kredi veren bankalardan bir diğeri de QNB Finansbank’tır. QNB Finansbank bu kredi paketinde bireysel ihtiyaçlarınızı karşılamanız için sizlere minimum 1,000 TL ile maksimum 30,000 TL’ye kadar kredi imkanı sunmaktadır. Kullanacağınız kredinizi 48 ay vade ile %1,18’den başlayan faiz oranları ile alabilirsiniz. Kredi başvurunuzu internet şubesi üzerinden yapabilirsiniz. Kredinizin durumu 7 gün içerisinde belli olur ve bu süre içerisinde kredinizi kullanabilirsiniz. Ev hanımı olarak kredi kullansanız dahi sizi gelir belgesi olmayan biri olarak göreceklerdir. Bu nedenle ek belge veya teminat isteyebilirler.

QNB Finansbank Kredileri için TIKLAYINIZ!

Türk Ekonomi Bankası CEPTETEB Kredisi

TEB anında kredi ile 1,000 TL ile 20,000 TL arasında kredi hizmeti sağlamaktadır. Kullanacağınız kredinizi 48 ay vade %1,25 faiz oranı ile kullanabilirsiniz. Başvuru için internet şubesi ve mobil şube üzerinden gerekli bilgileri doldurarak yapabilirsiniz. Kredinizin onaylanmasından sonra hesabınıza hemen yatırılır.

Türk Ekonomi Bankası Kredileri için TIKLAYINIZ!

Garanti Bankası Dijital Kredi

Bireysel kredi ihtiyaçlarını karşılamak amaçlı geniş kitleye hitap eden bu kredi türünde başvurunuzu online olarak yapıp kredinizin onaylanıp onaylanmadığını takip edebilirsiniz. İnternet şubesi ve mobil şubeden başvuruları kabul eden banka üzerinden kullanacağınız kredi tutarı için üst limit 25,000 TL olarak belirlenmiştir. Maksimum vade süresi ise 48 ay yani 4 yıldır. Kullanacağınız kredi bireysel ihtiyaç kredisi olduğu için vergilerden muaf değildir. Ayrıca kredi kullandırma ücreti olarak kullandığınız kredi miktarından %0,5 oranında kredi tahsis ücreti tahsil edilir.

Garanti Bankası Kredileri için TIKLAYINIZ!

Halk Bank KREDİmini İhtiyaç Kredisi

Halk Bankası da ev hanımlarına kredi veren bankalardandır. Halk Bankası iki farklı bireysel ihtiyaç kredisi seçeneği sunmakta olup ev hanımı olarak size verilebilecek kredi türü KREDİmini isimli ihtiyaç kredisi paketidir. Bu kredi ile 5,000 TL’ye kadar ihtiyaçlarınız için 10 ay vadeli kredi çekebilirsiniz. Eğer bu miktar sizin için yeterli değilse Halk Bank tarafından sunulan bir diğer ihtiyaç kredisine başvurabilirsiniz. O kredide ise 10,000 TL maksimum tutar ve 48 ay vade seçeneği sunulmaktadır. Başvurunuzu internet şubeden veya bizzat banka şubesine giderek yapabilirsiniz.

Halk Bank Kredileri için TIKLAYINIZ!

Yapı Kredi Bireysel İhtiyaç Kredisi

İnternet şubeden veya mobil üzerinden başvurabileceğiniz bu kredide minimum kredi tutarı 1,000 TL ve maksimum tutar ise 25,000 TL olarak belirlenmiştir. Azami vade ise 48 ay yani 4 yıldır. Kredi kullanımı sırasında kredi notunuz dikkate alınacaktır. Eğer notunuz düşük ise kredi kullanımınız mümkün olmayabilir. Bankaya bağlı olarak sizden kredi için ek teminat istenebilir.

Yapı Kredi Kredileri için TIKLAYINIZ!

İş Bankası Anında Kredi

İnternet şube veya İşCep mobil şube üzerinden başvurabileceğiniz bu ihtiyaç kredisinde ise 25,000 TL azami kredi tutarı ve 48 ay azami vade süresi belirlenmiştir. Bu krediyi belirtilen kanallardan başvurarak alabilirsiniz. Kredi cevabınız 7/24 anında sonuçlanır ve kredi talebiniz kabul edilirse aynı gün içerisinde krediniz hesabınıza yatırılır.

İş Bankası Kredileri için TIKLAYINIZ!

ING Bank İhtiyaç Kredileri

ING Bank da ev hanımlarına kredi veren bankalardandır. ING Bank birçok kredi paketi sunmaktadır ihtiyacınıza bağlı olarak dilediğiniz kredi paketine başvurabilirsiniz. Bireysel ihtiyaçlarınız için kullanacağınız kredilerde sunulan paketlerden biri Mini Kredi olarak adlandırılan kredidir. Bu kredi paketinde maksimum 5,000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz. Faiz oranı %1,81 ve maksimum vade süresi olarak 48 ay belirlenmiştir. Bir diğer kredi paketi ise e-Kredi isimli ihtiyaç kredisidir. Bu kredi türünde şubeye gitmenize gerek yoktur. Başvurunuzu internet şubesi üzerinden kolaylıkla yapabilir ve kredi onay cevabınızı anında alabilirsiniz. Bu kredi türünde vade süresi yine 48 ay yani 4 yıl ancak kullanabileceğiniz kredi tutarı üst limiti 50,000 TL olarak belirlenmiştir. Faiz oranı %1,29’dur.

ING Bank Kredileri için TIKLAYINIZ!

Şekerbank Kredileri

Ev hanımları için birçok kredi seçeneği sunan bankalardan birisi de Şekerbank’tır. Farklı ihtiyaçlara göre değişen faiz, vade ve kredi miktarı ile size uygun bir kredi türü bulabileceğiniz adreslerden birisidir. Zaman zaman ev hanımlarına özel kredi paketleri sunmaktadır. Bankanın güncel olarak sunmuş olduğu paketler arasında Bireysel Finansman isimli kredi paketinde kullanacağınız maksimum kredi miktarı 10,000 TL olarak belirlenmiştir. Ayrıca vade süresi ise 3 ay ile 48 ay arasındadır. Faiz oranı %1,75 olarak sabitlenmiştir. Yepyeni Kredi isimli kredi paketinde ise anne adayları veya 2 yaşına kadar çocuğu olan anneler düşünülmüş. Bu kredi paketinde çocuğunuzun ihtiyaçlarını karşılamanız için size imkan sunulmaktadır. 12 ay ile 48 ay arasındaki vade süresinde maksimum 30,000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz. Bu kredide yeni anneler ve anne adaylarına yardımcı olmak için faiz oranı düşük tutulmuş ve %1,48 olarak belirlenmiştir. SMS Kredi isimli kredi paketinde ise şubeye gitmeden sms ile kredi başvurunuz alınmaktadır. Bu kredi türünde çekebileceğiniz maksimum kredi tutarı 50,000 TL ve vade süresi 3-48 ay arasındadır. Faiz oranı ise %1,49’dur. Kredinizden %0,5 oranında kredi tahsis ücreti alınmaktadır.

Şekerbank Kredileri için TIKLAYINIZ

DenizBank Web’de Kredi

DenizBank anında kredi cevabını alabileceğiniz ve şubeye gitmeden internet üzerinden veya mobil uygulamasından başvurabileceğiniz kredi türüne bu ismi vermiş. Kullanacağınız kredinizde maksimum 55,000 TL ve 48 ay vadeden faydalanabilirsiniz. Faiz oranı kullanacağınız tutara ve vade süresine göre değişiklik gösterebilmektedir.  Eğer kredinizi kullanmak için bankaya gitmeyeceksiniz banka size internet şube üzerinden yaptığınız başvuruda 20,000 TL üst limit belirler. Daha yüksek meblağ için banka şubesine gitmeniz gerekmektedir.

DenizBank Kredileri için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.