Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Fibabanka İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç Kredisi Nedir?

Günlük hayatında çeşitli nedenlerden dolayı herkesin sık sık nakit paraya ihtiyacı duyuluyor. Bu ihtiyaçları karşılamak çok da kolay olmadığından, genel olarak birçok kişinin tercihi bankalardan geçmektedir. Son dönemlerde birçok banka teknolojik gelişmelere ayak uydurarak, müşterilerine internet üzerinden çeşitli bankacılık hizmetleri verebilmektedir. Müşterilerin en çok kullandığı bankacılık hizmetlerinden biri de ihtiyaç kredisidir. İhtiyaç kredisi, nakit para sıkıntısı çeken kişilere sunulmakta olan bireysel kredi türüdür. İhtiyaç kredisi sahibi olabilmek için gereken bazı şartlar vardır. Bu şartlara uyduktan sonra kolaylıkla bankalardan nakit sıkıntılarınızı giderebilirsiniz.

Bu şartlar böyledir;

  • Kanunen bakarsak müşterinin kredi çekebilmesi için 18 yaşında olması yeterlidir. Fakat çoğu bankalar kredi verebilmek için tercihlerini 20 yaş ve üzerinden yapıyorlar.
  • SSK kaydınızın ya da vergi levhanızın olması gerekiyor. Aynı zamanda SSK kaydınızın son iş yerinizden üç ay olması, vergi levhanızın karlı gözükmesi lazım.
  • Bankalarla önceden herhangi bir sorununuz olmamalı. En çok da ödemelerinizi geciktirmeden zamanında yapmanız gerekiyor.

Sizlere sunduğumuz bu yazıda, ihtiyaç kredisi için en çok tercih edilen bankalardan biri olarak bilinen Fibabanka’nın sunduğu ihtiyaç kredisi ile ilgili geniş bilgiye sahip olacaksınız.

Fibabanka İhtiyaç Kredisi Nedir?

Fibabanka ihtiyaç kredisi ile her türlü nakit sıkıntılarınızı giderebilirsiniz. Bütçenize uygun olarak kredinizi kolayca alabilir, üstelik ödemenizi düşük faiz oranı ve cazip ödeme seçenekleri ile yapabilirsiniz. Fibabanka ihtiyaç kredisi için size herhangi birinin kefil olması gerekmez. Başvuruda bulunduğunuz zaman başvuru cevabını, en kısa zamanda olmak üzere maksimum birkaç gün içerisinde alırsınız.

Fibabanka İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Fibabanka ihtiyaç kredisi başvurusu için gereken bazı belgeler;

  • TC kimlik numarası, nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi
  • Son üç aya ait olan her hangi doğalgaz, elektrik, su faturası belgesi
  • Yaptığınız mesleğe göre çalıştığınız yerden gelir belgesi
  • Bordrolu çalışanlar için bordronun aslı
  • Maaş yazılı çalışanlar için, son aya ait maaş yazısı ve şirket imza sirküleri
  • Emekliler için, emekli maaşlarının yattığı banka hesabı ya da emekli maaşının olduğuna dair belge
  • Serbest meslek sahipleri ve şirket ortakları için günlük olan vergi levhası, gelir tablosu, bilanço, ticari sicil gazetesi ve oda kayıt belgesi

Fibabanka ihtiyaç kredi başvurusunu, size en yakın olan Fibabanka şubesine giderek ya da aşağıda gördüğünüz başvuru linkinin üzerine tıklayıp, resimde gördüğünüz üzere gereken alanları doldurarak yapabilirsiniz.

fibabanka

Fibabanka İhtiyaç Kredisi Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Fibabanka İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Fibabanka ihtiyaç kredisi hesaplama işlemini size en yakın olan Fibabanka şubesine giderek yapabilirsiniz. Fibabanka ihtiyaç kredisi hesaplama ile faiz oranı, aylık taksit tutarı, komisyon, toplam ödeme tutarı, ödenecek toplam faiz ve dosya masrafı gibi bankacılık bilgilerine sahip olabilirsiniz.

Fibabanka Faiz Oranı ve Masrafları İçin TIKLAYINIZ!

NOT: 444 88 88 ve 0850 222 77 77 çağrı merkezini arayarak, Fibabanka ile ilgili sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.