Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Fibabanka İnternet Bankacılığı

İnternet bankacılığı bugün hemen hemen her bankacılık sektöründen hizmet eden kuruluşların hepsi tarafından kullanıma sunulmuş bir hizmet olarak karşımıza çıkmakta. Zamanın değerli olduğu günümüzde bankacılık işlemlerin hızlı bir biçimde gerçekleştirile bilmesi gerek ticari olsun gerekse bireysel olsun bütün müşteri grupları için önem arz etmekte. Kredi başvurusundan kredi kartı borcu ödemeye, EFT/havale işlemlerinden fatura ödemeye kadar çoğu işlem internet bankacılığı platformu üzerinden gerçekleştirilebilmekte. Bu da müşterilere yer,mekan ve zaman farketmeksizin çoğu işlemi anlık olarak gerçekleştirebilme kabiliyeti ve imkanı sağlamakta. Böylelikle müşteriler bankacılık işlemleri için harcamak zorunda kaldıkları zamanı diğer işleri için gerçekleştirebilmekte ve bunun sonucu olarak da müşteri memnuniyeti gün geçtikçe artmaktadır.

Sosyal medyanın yaygın kullanımı sonucu internet bankacılığı hizmetlerine ek özellikler sunan durumlar da söz konusudur. Facebook, Twitter, LinkedIn ve İnstagram gibi platformlar üzerinden bankacılık hizmetleri kampanyalarından haberdar olmakla kalmayıp bankacılık hizmetleri ile ilgili şikayetlerinden başvuru aşamasını hızlandırma işlemine kadar her türlü işleme fayda sağlayan uygulamalardır. Yazımızın devamında sizlere internet bankacılığı hizmetlerinden yararlanabileceğiniz bankalar arasında bulunan Fibabanka internet bankacılığı hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Fibabanka İnternet Bankacılığı Hizmetleri

Fibabanka internet bankacılığı birçok hizmeti müşterilerine sunmakta. Fibabanka internet bankacılığına ulaşmak için öncelikle tarayıcınız vasıtası ile arama motorunu kullanarak Fibabanka internet bankacılığını aratmanız ya da yazımızın sonunda sizlerle paylaşacağımız linke tıklamanız yeterli olacaktır. Fibabanka internet sayfasına giriş yaptığınızda aşağıda sizlerle paylaştığımız görseldeki içeriğe paralel bir sayfa bizleri karşılamakta.

Fibabanka internet sayfasında görmüş olduğumuz görseldeki 1 numaralı alandan internet bankacılığına giriş sağlamaktayız. Bireysel ya da kurumsal internet bankacılığı seçeneğini müşterilerine sunan internet bankacılığı için kullanıcı adı ve belirlemiş olduğunuz müşteri şifrenizi girmeniz yeterli olacaktır. 1 numaralı alanda görünen sosyal medya uzantıları ise bankanın sosyal medya üzerinden müşterine hizmet verebilmek için oluşturmuş olduğu hesaplara erişim sağlanabilmekte. Bu hesaplar vasıtası ile dilek, öneri ve şikayetlerinizi iletebilir bankanın sosyal medya temsilcileri ile görüşme yapabilmektesiniz.

Fibabanka internet bankacılığına ulaşmak için 2 numaralı alanda ise banka ürünleri hakkında detaylı bilgiler alabileceğiniz sayfa uzantıları bulunmakta. Bunlar KOBİ, tarım, bireysel ve ticari/kurumsal ürünlere ulaşabileceğiniz içerikler olarak belirlenmiş. 3 numaralı alanda ise yatırımlarınızı doğru bir biçimde yönetebilmeniz açısından banka anlık piyasa bilgilerine ulaşabileceğiniz uygulamaya yer vermiş. Bu uygulama sayesinde yatırım araçları bilgilerine ulaşabilir ve sonrasında internet bankacılığı yolu ile yatırımlarınızı yönetebilirsiniz. 4 numaralı alanda ise bu yatırım araçları ile ilgili bilgilere yön veren haberlere yer verilmiş. Bilindiği üzere altın, döviz, borsa ve benzeri yatırım araçları dünya üzerinden gerçekleşen olaylardan etkilenmekte. Bu haberleri takip ederek yatırımlarınızı özellikle gelecek dönemler için tedbirler alarak yönetebilirsiniz. 5 numaralı alanda ise Hızlı İhtiyaç Kredisi Başvurusu, Kredi Kartı Başvurusu, İhracat rehberi ve Kiraz Hesap Başvurusu seçenekleri ile size uygun olan işlemi talebiniz doğrultusunda gerçekleştirebilirsiniz. Banka sayfası üzerinden bu işlemlere hızlı bir biçimde ulaşmanız mümkün durumda.

Fibabanka İnternet Bankacılığı İçin TIKLAYINIZ !

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.