Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Fibabanka Kredi Kartı Başvuru Sonucu

Günümüz tüketici toplumları harcamalarını finanse edebilmek için bankacılık sektörü ürünlerine ihtiyaç durmaktadır. Bankalar tüketicilerin bütün ihtiyaçlarına karşılık verebilmek adına bir takım sektör ürünleri sunmaktadırlar. Bunların başında kredi kartları gelmektedir. Kredi kartları tüketicilerin anlık veya planlı olabilecek tüketim harcamalarına finansal anlamda destek sunabilecek bankacılık sektörü ürünlerinden birisidir. Tüketim harcamalarını vadeli ödeme planları oluşturarak finanse eden kredi kartları bankadan bankaya değişebilen bir takım özellikleri tüketicilere sunmaktadır.

Tüketicilerin birikim sonucu alabilecekleri ürünleri uygun taksit imkanları ile vakit kaybetmeden tedarik etmelerini sağlayan kredi kartları bilinçli kullanım sonucunda bir çok avantajı da beraberinde getirmektedir. Bunlardan ilki yukarıda bahsetmiş olduğumuz vade imkanı ile ürüne sahip olabilme durumu iken bir diğer sağladığı avantaj bazı bankaların kredi kartı özellikleri arasında bulunan para puan sistemidir. Bu para puan sistemlerinden birisine kredi kartı özellikleri arasında yer veren Fibabanka bonus kart özelliğini kredi kart ürünü bazında tüketicilere sunmaktadır.

Bonus özelliği sayesinde tüketim harcamalarının Fibabank kredi kartları ile finanse edilmesi sonucunda para puan kazanımı söz konusudur. Biriken bu para puanlarınızı üye iş yerlerinden yapacağınız alışverişleriniz sırasında para olarak kullana bilmektesiniz. Uygun para puan birikimi yani alacağınız ürünün tutarı doğrultusunda yeterli para puana sahip olmanız sonucunda istediğiniz ürünü hiçbir ek ücret ödemeden satın almanız da mümkün durumdadır. Yazımızın devamında sizlere Fibabank kredi kartı başvuru işleminden ve Fibabanka kredi kartı başvuru sonucu sürecinizi nasıl takip edebileceğinizden bahsedeceğiz.

Fibabank Kredi Kartı Başvuru Takibi

Fibabanka kredi kartı başvurunuzu size en yakın Fibabank şubesinden gerçekleştirebileceğiniz gibi aynı zamanda web sisteminin imkanlarından olan Fibabanka internet bankacılığı hizmetinden de yararlanabilmektesiniz. Başvuru sürecinizi internet sayfası aracılığı ile başlatmak istediğinizde banka tarafından internet sayfası içeriği olarak kredi kartı ön başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Fibabank internet sayfası üzerinden kredi kartı ön başvuru formuna ulaştığınızda karşınıza aşağıda sizlerle görselini paylaştığımız sayfa ile karşılaşacaksınız.

fibabanka-kredi-karti-on-basvuru-islemi

Fibabank kredi kartı ön başvuru formu içeriği banka müşterisi olup olamadığınız sorusu ile başlamaktadır. Sonrasında çalışma içinde olduğunuz Fibabank şubesini belirtmeniz gerekmektedir. İkametgah ettiğiniz il sorusu da kredi kartı ön kayıt formu sorularından birisini oluşturmaktadır. Ön kayıt formundaki bu soruyu da geçtikten sonra çalışma halinde olmak istediğiniz Fibabanka şubesini belirtmeniz gerekmektedir.

Başvuru sahibinin adı soyadı iletişim bilgileri ve T.C. kimlik numarası kredi kartı ön kayıt formunun son sorularını oluşturmaktadır. Fibabanka kredi kartı ön kayıt formunu oluşturduktan sonra banka müşteri temsilcisi tarafından vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda sizinle iletişime geçilerek kredi kartı kullanımına başlamanız sağlanmaktadır.

Fibabanka Kredi Kartı Başvuru İçin TIKLAYINIZ!

Fibabanka Kredi Kartı Başvuru Sonucu Nasıl Öğrenilir?

Fibabanka kredi kartı başvuru sonucu takibini kendiniz gerçekleştirmek istediğiniz zaman banka tarafından herhangi bir web tabanlı sistem bulunmamaktadır.  Fibabank kredi kartı başvuru sürecinizi takip etmek istediğiniz zamanda size en yakın Fibabank şubesine ulaşmanız Fibabanka kredi kartı başvuru sonucu takibi açısından yeterli olacaktır. Fibabanka kredi kartı başvuru sonucu hangi aşamada olduğunu kontrol edebileceğiniz bir başka yöntem de 444 88 88 numaralı hattı arayıp müşteri temsilcinize kredi kartı başvuru sonucunuzun ne durumda olduğunu sorabilmeniz mümkün kılınmıştır.

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.