Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Fibabanka Kredi Kartı Başvurusu

Anlık ihtiyaçlarımızdan doğan tüketim harcamaları finanse etme araçları gün geçtikçe çeşitlilik göstermektedir. Kredi kartları, bireysel-ticari-kurumsal krediler, faiz gelirleri bunların birkaçını oluşturmaktadır. Tüketiciler harcamalarını bu ürünler içerisinde en çok kredi kartı ile finanse etme seçeneğine yönelim göstermektedir. Kolay hızlı ve anında finanse etme becerisi ile kredi kartları harcamalarınızın geri ödenmesi konusunda da sizlere taksit imkanı yaratarak kolaylık sağlamaktadır. Kişinin reel geliri doğrultusunda kredi kartı kullanımına dikkat etmesi gerekir. Şişirilmiş gelirler ile yapılan tüketim harcamaları kredi kartı kullanıldığı vakit yerini geri ödemesinde zorluk yaşanan hatta ardından katlanarak çoğalan borçlar bırakabilme yeteneğine sahip finansal kaynak şeklini almaya başlamakta. Anlık nakit ihtiyaçlarınızı kredi kartı desteği ile finanse etmeyi düşündüğünüzde Fibabanka kredi kartı başvurusu yapıp kredi kartı ürünlerinden birisini edinebilirsiniz. Sizlere yazımızın devamında Fibabanka kredi kartları ve Fibabanka kredi kartı başvurusu hakkında daha detaylı bilgiler vereceğiz.

Fibabanka Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Fibabanka kredi kartı başvurusuna geçmeden önce Fibabanka bünyesinde bulunan kredi kartı ürünlerinden kullanım amacımıza en uygun olanını seçmemiz gerekmektedir. Fibabanka kredi kartlarının genel özelliğinden bahsedecek olursak kart ile Türkiye’de ve yurt dışında bulunan birçok alışveriş merkezinde alışveriş yapabilmektesiniz. Kredi kartı ile nakit çekim yapabilmeniz de mümkün kılınmış. Kredi kartı için yıllık kart ücret bedeli istenmediği gibi birden fazla kişi için ek kart talebinde bulunabilmektesiniz. Fibabanka kredi kartı ailesi “Fibabanka Bonus Klasik”, “Fibabanka Bonus Gold”, “Fibabanka Bonus Platinum”, “Nakit” ve “Fibabanka Bonus Ek Kart” ürünlerinden oluşmaktadır.

Fibabanka kredi kartına tüm Fibabanka şubelerinden başvurunuzu yaparak ulaşabilirsiniz. Telefon bankacılığı vasıtasıyla 444 88 88 numarasını tuşlayarak bilgi almanız da mümkün kılınmış. Yazımızın sonunda sizlerin ihtiyaçları olan finansal araca daha hızlı bir şekilde ulaşması için Fibabanka’ın bulunduğu şubeler hakkında daha detaylı bilgiler sunan Fibabanka şubeler sayfasının linkini paylaşacağız. Fibabanka kredi kartı başvurusu seçeneklerinden bir diğeri de kredi kartı başvuru formunu eksiksiz bir biçimde doldurmak. Yazımızın sonunda Fibabanka kredi kartı başvurusu formuna hızlı ulaşım sağlayabileceğiniz linki sizlerle paylaşacağız. İnternet üzerinden kredi kartı başvuru formu oluşturmak için öncelikle tarayıcınız vasıtasıyla sizlerle paylaşmış olduğumuz link ile veya tarayıcınız üzerinden Fibabanka Kredi Kartı Başvuru Formu’na ulaşarak ilk adımı atıyoruz. Karşımıza sizlerle paylaşmış olduğumuz görseldeki sayfa gelecektir.

Görselde bulunan 1 numaralı alanda Fibabanka müşterisiysek “Evet” Fibabanka müşterisi değilsek “Hayır” seçeneğini seçmemiz gerekmekte. 2 numaralı alanda ise çalışmakta olduğunuz şubeyi seçmeniz istenmektedir. 3 numaralı alanda ise ikamet ettiğiniz ili belirtmeniz gerekmekte. 4 numaralı alanda çalışmak istediğiniz Fibabanka şubesini belirtmeniz sizlerden istenmiş durumda. 5 numaralı alanda başvuruda bulunacak olan kişinin ad-soyad bilgileri 6 numaralı alanda ise yine aynı kişinin T.C. kimlik nosu eksiksiz ve doğru bir biçimde doldurulması gerekmektedir. 7 ve 8 numaralı alanda iletişim bilgileriniz kısmı bizleri karşılamakta. 7 numaralı alanda başvuru yapan kişiye ait cep telefonu numarası istenirken 8 numaralı alanda E-Mail adresinin belirtilmesi istenmiş. İletişim bilgilerinizin eksiklik taşıdığı noktada banka ile iletişiminiz arasında bir kopukluk yaşanabileceği için Fibabanka kredi kartı başvurusu aşamasında sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu yüzden İletişim bilgilerinizi eksiksiz ve doğru bir biçimde Fibabanka kredi kartı başvurusu yapacak kişi adına düzenlemiş olmanız gerekmektedir. 9 numaralı alanda ise bilgilerinizin çalınması durumuna karşı güvenlik önlemi almak adına bir doğrulama alanı bulunmakta. Bu alan sizin Fibabanka kredi kartı başvurusu formunuzun güvenliğini sağlamak ile birlikte Fibabanka kredi kartı başvurusu formunuza ait bir imza niteliği de taşımakta. Bu alanı da eksiksiz ve görselde sizlere sunulmuş olan tek kullanımlık şifre doğrultusunda doldurduğumuz zaman genel olarak başvuru formunda girmiş olduğumuz bilgileri kontrol edip doğruluğundan emin olduktan sonra 10 numaralı alanda bulunan “Başvur” sekmesi tıklanarak Fibabanka kredi kartı başvurusunu yapmış oluyoruz. Sonrasında banka verdiğimiz iletişim bilgileri doğrultusunda bizlerle iletişime geçerek Fibabank kredi kartı başvurusunun bir sonraki aşamasına geçirmekte.

Fibabanka Şube Bilgileri İçin TIKLAYINIZ !

Fibabanka Kredi Kartı Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.