Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Fibabanka Kredi Kartı Borcu Sorgulama

Bireyler çoğu zaman nakit sıkıntılarını giderebilmek adına farklı bankalardan kredi kartları bulunmaktadır. Kredi kartları ile nakit sıkıntıları giderebilmenin yanı sıra her bankaya göre değişen bazı özel avantajlardan faydalanabiliriz. Türkiye’de en çok tercih olunan kredi kartlarından biri de Fibabanka kredi kartıdır. Bu yazımızın konusu Fibabanka kredi kartı ve Fibabanka kredi kartı borcu sorgulama işlem ile ilgili olmaktadır. Yazımızın sonunda Fibabanka kredi kartı hakkında önemli bilgilere ulaşacak ve Fibabanka kredi kartı borcu sorgulama işleminin nasıl yapıldığını öğrenmiş olacaksınız. Fibabanka müşterilerine Fibabanka Bonus kredi kartı ile hizmet vermektedir. Bu kredi kartına ilişkin önemli bilgiler aşağıdaki gibidir.

Fibabanka Bonus Nedir?

Fibabanka Bonus kredi kartı ile dünyada VISA ve MasterCard amblemli olan milyonlarca iş yerlerinde istediğiniz bir şekilde alışverişlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu kredi kartı ile yapacağınız alışverişler zamanı bonus kazanmış olursunuz ve kazandığınız bonusları isterseniz anında harcayabilirsiniz yada biriktirerek diğer alışverişleriniz zamanı kullanabilirsiniz. Kredi kartınızın üzerindeki çip sayesinde bazı diğer avantajlardan da yararlanabilirsiniz. Dilersiniz Fibabanka internet bankacılığına üye olarak alışverişlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde sanal ailemden yapabilirsiniz.

Gerektiği zaman önceden belirlediğiniz kredi kartı limitine kadar nakit para çekebilirsiniz ve bonus program ortaklarından Fibabanka müşterilerine özel avantajlardan faydalanabilirsiniz. Bundan başka istediğiniz kadar kartınıza bağlı bir şekilde ek kart çıkartarak sevdiklerinize hediye edebilisiniz ve böylece onlarında sizin gibi bonus avantajlarından faydalanabilmesini sağlamış olursunuz. Kredi kartı ödemelerinizi Fibabanka şubelerinden, ATM’lerinden ve internet bankacılığından yapabilirsiniz. Tüm bu avantajlardan Fibabanka Bonus kredi kartına başvuruda bulunarak faydalanabilirsiniz. Başvuru işleminin nasıl yapıldığını aşağıda sizlere sunmaktayız.

db4909f7d32741b4b2f1bc95749bb2da

Fibabanka Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Fibabanka kredi kartı başvurusunun direk olarak internet üzerinden yapılamamaktadır. Başvuru işlemini TC kimlik numaranız ile birlikte size en yakın ola Fibabanka şubesine giderek yapabilirsiniz. Ancak şubeye gitmeden önce isterseniz Fibabanka kredi kartı için ön başvuruda bulunabilirsiniz. Ön başvuru için Aşağıda gördüğünüz butonun üzerine tıklayınız.Açılan sayfada resimde gördüğünüz gibi gerekli alanları doğru bir şekilde doldurarak başvur butonunun üzerine tıklayınız. Böylece ön başvuru işleminizi tamamlamış olacaksınız ve ön başvurunuzun durumu cep telefonunuza mesaj olarak gönderilecektir.

Ardından size en yakın olan Fibabanka şubesine giderek başvuru işleminizi tamamlamış olusunuz ve kredi kartınıza alarak dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Kredi kartınızı kullandıktan sonra ne kadar borcunuzun olduğunu Fibabanka kredi kartı borcu sorgulama işlemini yaparak öğrenebilirsiniz. Fibabanka kredi kartı borcu sorgulama işlemi ile ilgili detaylı bilgiler aşağıdaki gibidir.

fibabanka-kredi-kartı-başvurusu

Fibabanka Kredi Kartı İçin TIKLAYINIZ!

Fibabanka Kredi Kartı Borcu Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Fibabanka kredi kartı borcu sorgulama işlemini Fibabanka internet bankacılığı üzerinden kolayca yapabilirsiniz. Ancak bunu için öncelikli olarak Fibabanka internet bankacılığına üye olmanız gerekmektedir. Üye ola bilmeniz için aşağıda gördüğünüz butonunun üzerine tıklayınız. Açılan sayfada resimde gördüğünüz gibi yukarı sağ köşede bulunan yeni bireysel kullanıcı talebi bölümüne tıklayınız. Ardından gerekli alanları doldurarak devam butonuna tıklayınız. Bir kaç adımdan sonra cep telefonunuza gönderilecek olan tek kullanımlık internet bankacılığı şifrenizi almış olacaksınız.

Sonrasında kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazarak internet bankacılığına giriş yapmanız gerekecektir ve kalıcı olarak şifrenizi belirledikten sonra internet bankacılığı sizin için aktif hale gelecektir. İnternet bankacılığına giriş yaptıktan sonra Fibabanka kredi kartı borcu sorgulama işlemini uygulayarak ne kadar borcunuzun olduğunu ve ne zamana kadar ödemeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz. Bundan başka Fibabanka kredi kartı yada Fibabanka kredi kartı borcu sorgulama işlemi ile ilgili herhangi bir sorunuz olursa, 444 88 88 Fibabanka çağrı merkezini arayabilirsiniz.

fibabanka-internet-subesi-sifresini-alma

Fibabanka İnternet Bankacılığı İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.