Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Fibabanka Kredileri

Fibabanka Kredileri Nedir?

Türkiyede nakit para ihtiyaçlarını gidere bilmek amacıyla toplumsal olarak en çok tercih olunan kredilerden biride Fibabanka kredileridir. Fibabanka kredileri ihtiyaç kredisi, konut kredisi ve taşıt kredisi olarak bilinmektedir. Bu günkü yazımızın konusu Fibabanka kredileri ile ilgili olacaktır. Yazımızın sonunda Fibabanka kredileri hakkında gerekli bilgilere sahip olacak, nasıl başvuru yapabileceğinizi öğreneceksiniz.

Fibabanka İhtiyaç Kredisi

Fibabanka ihtiyaç kredisi ile eğitimden-tatile, evlilikten-sağlığa ve bu gibi diğer nakit sıkıntılarınızı anında karşılayabilirsiniz. İhtiyacınız için 30000’ne kadar kredi sahibi ola bilir, ödemelerinizi 36 aya kadar varan vade ile düşük taksit ve faiz oranları ile yapabilirsiniz. 18 yaşını tamamladıysanız ve daimi gelir kazancınız varsa Fibabanka ihtiyaç kredisine başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuruyu gereken bazı belgeler ile birlikte size en yakın olan Fibabanka şubesine giderek yapa bilirsiniz. Aynı zamanda aşağıda gördüğünüz linkin üzerine tıklayarak ön başvuruda bulunabilirsiniz.

fibabanka

Fibabanka İhtiyaç Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Fibabanka Konut Kredisi

Fibabanka konut kredisine sahip olarak hayalinizdeki evi kolayca sahiplenebilirsiniz. Ödemelerinizi 120 aya kadar varan vade ile düşük taksit ve faiz oranları ile bütçenize göre ayarlayıp yapabilirsiniz. Kredi zamanı teminat olarak konut ipoteği alınmaktadır ve yalnız TL olarak kredi sahibi ola bilirsiniz. Başvuruyu gereken bazı belgeler ile birlikte size en yakın olan Fibabanka şubesine giderek yapa bilirsiniz. Aynı zamanda aşağıda gördüğünüz linkin üzerine tıklayarak ön başvuruda bulunabilirsiniz.

fibabanka2

Fibabanka Konut Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Fibabanka Taşıt Kredisi

Fibabanka taşıt kredisine sahip olarak istediğiniz markada sıfır km ve ikinci el araca kolayca sahip olabilirsiniz. 48 aya kadar varan vade seçenekleri ile ödemelerinizi bütçeniz göre düşük faiz oranı ve taksitlerle yapabilirsiniz. Aracın ekspertiz değerinin 50000 TL’ye kadar kısmı için 70%’ni, 50000 TL’nin üzerinde olan kısmı için 50%’ni kredi olarak kullana bilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Fibabanka taşıt kredisi başvurusunda bulunmanızdır. Başvuruyu gerekli belgeler ile birlikte size en yakın Fibabanka şubesine giderek yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıda gördüğünüz linkin üzerine tıklayarak ön başvuruda bulunabilirsiniz.

fibabanka2

Fibanka Taşıt Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

 Başvuru İçin Gereken Belgeler

  • TC kimlik numarası yada nüfuz cüzdanınızın fotokopisi
  • İkamette olduğunuz yere dair belge veya son üç aya ait olan her hangi bir konut faturanız
  • Yaptığınız mesleğe göre gelir belgesi
  • Bordrolu çalışanlar için son aya ait olan maaş bordrosu
  • Firma ortakları ve özel sektörde çalışanlar için son üç yıla ait olan bilanço ve gelir tablosu
  • Çiftçiler için çiftçilik belgesi
  • Emekliler için müşterisi oldukları bankadan her ay belirli gelirli aldıklarına dair belge
  • Konut kredisine ek olarak satın almak istediğiniz evin tapu fotokopisi
  • Taşıt kredisine ek olarak sıfır km olan araçlarda proforma faturası, ikinci el oran araçlarda ruhsat fotokopisi

Fibabanka Kredileri Hesaplama

Sizde Fibabanka kredilerine başvuruda bulunarak nakit ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz. Başvuruda bulunmadan önce kredi hesaplama işlemini yaparak aylık, yıllık ve toplamda ödeyeceğiniz miktarı önceden belirleyebilir, bütçenize göre ödeme planınızı kendiniz oluşturarak gelecekte olası ödeme sıkıntılarının karşısını şimdiden almış olursunuz. Hesaplama işlemini size en yakın olan Fİbabanka şubesine giderek yapabilirsiniz.

  • Fibabanka kredileri hakkında her hangi bir sorunuz için, 444 88 88 Fibabanka çağrı merkezini arayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.