Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Fibabanka Mobil Bankacılık

Fiba Grup bünyesinde yeni bir açılım olarak  Fibabanka kurulmuştur. Bugün ülkemizde; Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Gaziantep, İçel, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Konya, Manisa, Muğla, Şanlı Urfa, Tekirdağ, Kayseri ve Trabzon’ da toplam 73 şubesiyle kurumsal, ticari, bireysel, kobi, özel ve mobil bankacılık alanlarında hizmet vermektedir. Fibabanka en uygun ürün ve en avantajlı hizmetleri daha hızlı bir şekilde müşterilerine sunabilmek için Fibabanka Mobil Bankacılığı geliştirmiştir. Bu sayede bankayı ayağınıza getiren bir uygulama gerçekleşmiştir.

Bankacılık işlemlerinizi şubeye gitme derdi olmadan, sıra beklemeden veya işlem ücreti ödemenize gerek kalmadan 7 gün 24 saat Fibabanka Mobil Bankacılık uygulaması üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Akıllı telefonunuza, tabletinize veya akıllı diğer cihazlarınıza bu uygulamayı indirerek kullanmak istediğiniz her yerde kolay ve güvenli bir şekilde bankacılık hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. iOS veya Android işletim sistemine sahip bütün cihazlarda kullanıma uygun olan bu program ile; para transferlerinizi yapabilir, vadeli, vadesiz veya kredi kartı hesaplarınızı kontrol edebilir, faturalarınızı ödemek gibi birçok bankacılık hizmetinde kullanabilirsiniz. Bu uygulama yalnızca iOS ve Android işletim sistemlerine sahip cihazlarda kullanıldığı için diğer cihazlar tarafından kullanımı desteklenmemektedir. Fibabanka Mobil Bankacılık uygulamasını kullanmak istemezseniz de Banka şubemiz ile iletişime geçebilir ya da 444 88 88 numaralı telefondan Fibabanka Telefon Bankacılığını arayarak, uygulamanızı kullanıma kapattırabilirsiniz.

Fibabanka Mobil Bankacılık Kullanımı

  • Fibabanka Mobil Bankacılık uygulamasını kullanabilmeniz için öncelikle Fibabanka müşterisi olmanız gerekmektedir. Eğer Fibabanka müşterisi olmayıp bu uygulamayı kullanmak isterseniz de; şubelere giderek veya Fibabanka’nın resmi internet sitesine girerek müşterimiz olabilirsiniz.
  • Fibabanka resmi internet sitesi üzerinden müşteri olmak için; “Yeni Bireysel Kullanıcı Talebi” butonuna basarak, karşınıza çıkan formda bilgilerinizi eksiksiz ve yanlışsız doldurmanız gerekmektedir. Daha sonra, formda belirttiğiniz telefon numarasına gönderilen bir bilgilendirme SMS ile şifreniz tarafınıza iletilir. İnternet bankacılığı ve Mobil şube hizmetlerinde bu şifre ile ilk girişinizi gerçekleştirirsiniz. Fibabanka Mobil Şube uygulamasında ilk giriş işleminizi bu şifre ile gerçekleştirirsiniz. Dilerseniz Fibabanka Mobil Bankacılık uygulamasına girdikten sonra şifrenizi değiştirebilirsiniz. Müşteri numaranızı bilmiyorsanız 444 88 88 numaralı telefondan Fibabanka telefon bankacılığı ile iletişime geçebilir veya şubelerimize uğrayabilirsiniz.
  • Fibabanka Mobil Bankacılık uygulamasındaki Kullanıcı adınız, İnternet Bankacılığı uygulamasına giriş yaparken kullanılan, kullanıcı tarafından belirlenmiş isim veya koddur. Kullanıcı adınız yalnızca bir defa kurulur ve sonrasında değişiklik yapılamaz. Bu yüzden kullanıcı adınızı belirlerken bankanın size sunduğu ön şartlara uygun bir kullanıcı adını belirlemeniz gerekmektedir.
  • Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra iOS veya Android İşletim sistemi destekli akıllı cihazınıza bu uygulamayı indirip, daha sonra uygulamada karşınıza çıkan bireysel, kobi veya kurumsal – ticari seçeneklerinden size uygun olanını tıklamanız ve sonrasında müşteri numaranız ile şifrenizi girmeniz yeterli olacaktır.

Fibabanka Mobil Bankacılık Uygulamasından Akıllı Cihazıma Nasıl İndirebilirim?

  • Fibabanka Mobil Bankacılık Uygulamasını iOS işletim veri tabanına sahip akıllı cihazlarınıza APP Store’dan ücretsiz olarak indirerek kullanabilirsiniz.
  • Fibabanka Mobil Bankacılık Uygulamasını Android işletim sistemine sahip akılı cihazlarınıza Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirerek kullanabilirsiniz.

Fibabanka Mobil Şube Şifremi Nasıl Alabilirim / Değiştirebilirim ?

  • Fibabanka Mobil Şube ile İnternet Bankacılığı şifreniz aynı şifredir. İlk kez şifre belirlemek isterseniz Fibabank’ın resmi internet sitesi üzerinden internet bankacılığı hesabınızı aktif ederek aynı şifreyi kullanabilirsiniz. İnternet Bankacılığı şifrenizi dilerseniz site üzerinden dilerseniz de Fibabanka Telefon Bankacılığı üzerinden belirleyebilirsiniz.
  • Fibabanka İnternet Bankacılığı üzerinden şifre değiştirmek için, Güvenlik menüsünden “Şifre Değiştir” butonuna basıp, yönlendirilmiş olduğunuz diğer sayfada kendinize yeni bir şifre belirleyip kullanabilirsiniz.
  • Mobil Bankacılık Uygulamasında ise ana menüde yer alan şifre değiştir bloğundan aynı şekilde kendinize yeni bir şifre belirleyip, kullanabilirsiniz.

Fibabanka Mobil Bankacılığı indirmek için TIKLAYINIZ!

Fibabanka Mobil Bankacılık Uygulamasını Google Play Store’dan indirmek için TIKLAYINIZ!

Fibabanka Mobil Bankacılık Uygulamasını App Store’dan indirmek için TIKLAYINIZ!

Fibabanka Resmi İnternet Sitesi için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.