Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Fibabanka Şirket Banka Kartı

Fibabanka Şirket Banka Kartı

Fibabanka, Fiba Grup bünyesine 2010 yılında katılmış olan müşterilerine bireysel ve ticari hizmet alanlarında hizmet sunan bir bankadır. Fibabanka müşterilerine kobi, tarım, bireysel, ticari, kurumsal gibi hizmet dallarında krediler, kredi kartları, banka kartları, sigorta ürünleri, emeklilik paketleri, kiralık kasa, mevduat hesapları gibi birçok çeşitli hizmetlerden yararlanma imkânı sunmaktadır. Bu yazımızda da Fibabank’ın kartlarından biri olan Fibabanka Şirket Banka Kartını ele alıp inceleyeceğiz.

Fibabanka Şirket Banka Kartı Nedir?

Fibabanka Şirket Banka kartı; Fibabanka tarafından şirket/ firma sahibi olan kullanıcılarına sunulan bir kart türüdür. Fibabanka Şirket Banka kartınızda kart sahibinin adı ve soyadının yanında ek olarak firma ismi de yazılı bulunmaktadır. Kartın üzerinde yazacak isimi, Fibabanka Şirket Banka kartınızın başvurusunu yaparken size verilen başvuru formunda belirtebilirsiniz. Ayrıca Fibabanka tarafından şirketlere/ firmalara sunulan kolaylıklardan biri de Fibabanka Şirket Banka kartını, firmanız adına birden fazla kişiye verebilme imkânının size sunulmuş olmasıdır.

Fibabanka Şirket Banka Kartı Özellikleri Nelerdir?

  • Fibabanka Şirket Banka kartınızla Fibabanka ATM’lerinden vadesiz mevduat hesabınıza ulaşarak dilediğiniz her anda nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.
  • Fibabanka Şirket Banka kartınızı kullanarak Türkiye’ de bulunan tüm banka ATM’lerinden vadesiz mevduat hesabınıza ulaşarak istediğiniz anda tüm nakit ihtiyacınızı kolayca karşılayabilirsiniz. Ayrıca yurtdışındaki tüm ATM’lerden de Fibabanka Şirket Banka kartınızı kullanarak dilediğiniz gibi tüm nakit ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz.
  • KOBİ, KURUMSAL, TİCARİ hizmet dallarında hizmet sunan firmalar veyahut şirketlerin para çekim limitleri birbirinden farklı olarak belirlenmektedir. Size veyahut firmanıza/ şirketinize sunulan günlük çekim limiti dâhilinde dilediğiniz gibi nakit çekiminizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Fibabanka Şirket Banka kartınızı Türkiye’ de bulunan tüm ATM’ lerde ve de Fibabanka ATM’ lerinde kullanımınızdan herhangi bir ücret talep edilmemektedir.
  • Fibabanka Şirket Banka kartınıza tanımlanmış olan hesaplarınıza günün dilediğiniz her saati ulaşabilir ve hesaplarınız arasında istediğiniz zaman para aktarımı yapabilirsiniz.
  • Fibabanka Şirket Banka kartınızı kullanarak tüm pos cihazlarından dilediğiniz her an alışverişlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.
  • Kartınıza bağlayacağınız hesaplar sadece TL hesapları olmalıdır.
  • Sahip olduğunuz Fibabanka Şirket Banka kartları Maestro logosunu taşımaktadır.
  • Fİbabanka Şirket Banka kartlarınızı, yurt içinde veyahut da yurt dışında özgürce kullanabilme imkânına sahipsiniz.
  • Fibabanka Şirket kartınıza ait şifrelerinizin gönderimi, kartınızın başvurusu esnasında size verilen başvuru formunda belirttiğiniz şirket yetkilisinin adına gerçekleştirilmektedir.

Fibabanka Şirket Banka Kartı Başvurusu Nerede Yapılır?

Fibabanka Şirket Banka kartına sahip olmak istediğinizde size en yakın Fibabanka şubelerinden birini ziyaret ederek başvuru işleminizi kolaylıkla ve de hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

 

Fibabanka Şirket Banka kartı hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız size en yakın Fibabanka şubelerinden birini ziyaret edebilir veyahut Fibabanka internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

FİBABANKA İNTERNET SAYFASINI ZİYARET ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ!!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.