Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Fibabanka Tüm Bonus Kredi Kartı Ürünleri

Fibabanka Tüm Bonus Kredi Kartı Ürünleri

Fibabanka, Fiba Grup bünyesine 2010 yılında katılmış olan müşterilerine bireysel ve ticari hizmet alanlarında hizmet sunan bir bankadır. Fibabanka müşterilerine kobi, tarım, bireysel, ticari, kurumsal gibi hizmet dallarında krediler, kredi kartları, banka kartları, sigorta ürünleri, emeklilik paketleri, kiralık kasa, mevduat hesapları gibi birçok çeşitli hizmetlerden yararlanma imkânı sunmaktadır. Bu yazımızda da Fibabank’ın kredi kartları olan Fibabanka Tüm Bonus Kredi Kartı ürünlerini ele alıp inceleyeceğiz.

Fibabanka Bonus Kredi Kartı Nedir?

Fibabanka Bonus kredi kartı kendi içinde üç gruba ayrılır;

 • Fibabanka Bonus Klasik
 • Fibabanka Bonus Gold
 • Fibabanka Bonus Platinum

Fibabanka Bonus kredi kartı hem yurt içinde hem de yurtdışında alışveriş yaparken kullanabileceğiniz bir kredi kartıdır. Milyonlarca işyerinde yapmış olduğunuz alışverişler orantısında bonus kazanma imkânını elde edersiniz. Kazanmış olduğunuz bonuslarla ister biriktirip daha sonraki alışverişlerinizde kullanırsınız isterseniz de anında bedava alışveriş yaparsınız. Bonus Program Ortakları’nda ekstra bonuslar kazanabilir ve size özel olarak sunulan promosyonlardan faydalanma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Fibabanka Bonus Kredi Kartı Özellikleri Nelerdir?

 • Fibabanka Bonus kredi kartları taksit fırsatları sunan ve yaptığınız alışverişler oranında bonus kazandıran bir kredi kartıdır.
 • Fibabanka Bonus kredi kartlarınızla yapacağınız her alışverişte bonus kazanırsınız.
 • Kazanmış olduğunuz bu bonusları biriktirerek alışverişlerinizi bedavaya getirebilir ya da anında bedava alışveriş yapabilirsiniz.
 • Fibabanka Bonus kredi kartınızla ihtiyaç duyduğunuz her an limitiniz dâhilinde nakit çekim yaparak nakit ihtiyacınızı giderebilirsiniz.
 • Bonus Program Ortakları’nda alışverişlerinizi taksitlendirme fırsatından yararlanabilir, ekstra bonuslar kazanabilirsiniz.
 • Fibabanka Bonus kredi kartlarının üzerinde bulunan çip sayesinde size özel olarak hazırlanan fırsatlardan yararlanma imkanına sahipsiniz.
 • Fibabanka Bonus kredi kartlarınızı dünyanın her yerinde dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.
 • Fibabanka Bonus kredi kartlarınızla birden fazla kişiye ek kart çıkartma fırsatını yakalayabilirsiniz.

1) Fibabanka Bonus Klasik Kredi Kartı

Türkiye’nin ilk çipli kredi kartı olma özelliğini taşıyan Fibabanka Bonus Klasik kredi kartınızla yapmış olduğunuz alışverişlerinizde taksitlendirme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Alışverişlerinizde biriktirmiş olacağınız bonuslarla alışverişlerinizi bedavaya getirme fırsatını yakalayabilirsiniz.

2) Fibabanka Bonus Gold Kredi Kartı

Türkiye’ de bir ilk olarak çipli kredi kartı özelliğine sahip olan Fibabanka Bonus Gold kredi kartınızla yapacağınız tüm alışverişlerinizde taksitlendirme seçeneklerinden faydalanma imkânına sahipsiniz. Yapmış olacağınız alışverişleriniz oranında biriktireceğiniz bonuslarla alışverişlerinizi bedavaya getirme fırsatını yakalayabilirsiniz.

3) Fibabanka Bonus Platinum Kredi Kartı

Türkiye’de ilk defa çipli kredi kartını bize tanıtan Fibabanka Bonus Platinum kredi kartınızla yapacağınız tüm alışverişlerinizde taksitlendirme seçeneklerinden faydalanma imkânına sahipsiniz. Yapmış olacağınız alışverişleriniz oranında biriktireceğiniz bonuslarla alışverişlerinizi bedavaya getirme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Fibabanka Bonus Nakit Avans Nedir?

Nakit ihtiyacı duyduğunuz her anda Fibabanka Bonus kredi kartlarından herhangi biriyle Fibabank şube gişelerinden, Fibabanka ATM’ lerinden kolaylıkla nakit ihtiyacınızı, daha önceden belirlenmiş olan kullanılabilir nakit avans limiti ve günlük çekim limitleri dâhilinde kolaylıkla giderebilirsiniz. Ayrıca Fibabanka İnternet Bankacılığı’ndan ve Fibabanka Telefon Bankacılığı’ndan da limitleri dahilinde nakit avans kullanımı yapabilirsiniz.

 Fibabanka Bonus Ek Kart ve Özellikleri Nelerdir?

Fibabanka Bonus kartlarınıza sevdikleriniz için ek kart çıkartmak istediğinizde tüm Fibabanka şubelerinden “ Bonus Kredi Kartı Ek Kart İstek Formu” adlı formu doldurup başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Fibabanka Bonus ek kredi kartlarınızla Fibabanka Bonus kartlarınızın imkanlarından faydalanabilirsiniz.

 • Fibabanka Bonus Ek Kart asıl Fİbabanka Bonus kredi kartınıza bağlı olan bir kredi kartıdır.
 • Fibabanka Bonus kredi kartının kullanıcılarına sunmuş olduğu tüm imkanlardan ek kart sahipleri de yararlanabilmektedir.
 • Fibabanka Bonus Ek Kart’ın hesap özetlerinin gönderimleri farklı bir adreste bulunan ek kart sahibine de gerçekleştirilebilir.
 • Fibabanka Bonus Ek Kart sahipleri de yaptıkları alışverişler oranında kendi kartına bonus kazanır.
 • Fibabanka Bonus Ek Kart’ ın limitleri asıl kart tarafından istenilen limitler doğrultusunda düzenlenir.

Fibabanka Bonus Ek Kart başvurunuzu size en yakın Fibabanka şubelerinden birine giderek yapabilirsiniz.

Fibabanka Bonus kredi kartları hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız size en yakın Fibabank şubesini ziyaret edebilir veyahut da Fibabanka internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

FİBABANKA İNTERNET SAYFASINI ZİYARET ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ!!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.