Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Finansbank Motosiklet Kredisi

Finansbank Motosiklet Kredisi

Finansbank; müşterilerine kredi, kredi kartı, mevduat gibi bankacılık hizmetleri sunan 1987 yılında Hüsnü Özyeğin tarafından kurulmuş olan özel bankacılık anlayışına sahip bir bankadır. Finansbank bankasının sunmuş olduğu tüm bu hizmetlere gerek Finansbank şubelerinden, gerek Finansbank ATM’ lerinden gerek de Finansbank internet bankacılığından ve Finansbank internet sayfalarından ulaşılabilme imkânına sahipsiniz. Finansbank; diğer birçok bankada da olduğu gibi bireysel kredi, ihtiyaç kredisi, hazır kredi, taşıt kredisi, konut kredisi, KOBİ kredisi ve kurumsal ve ticari kredisi imkânlarını da diğer tüm hizmetleriyle birlikte müşterilerine sunmaktadır. Bu yazımızda ise Finansbank motosiklet kredisini ele alacağız.

Finansbank Motosiklet Kredisi Nedir?

Finansbank; trafikten sıkılan, özgürlüğüne düşkün olan, rüzgâra âşık olan motosiklet düşkünü müşterilerine istedikleri 0 kilometre ya da 2. el motosikleti alabilmeleri için Finansbank motosiklet kredisiyle yardımcı olmaktadır.

Finansbank kuruluşunun müşterilerine sunduğu Finansbank motosiklet kredisi belirli markaların üretmiş olduğu motosikletler için kullanıma sunulmuştur. İşte o markalar; KTM, Kawasaki, Honda, Vespa, Bombardier, Suzuki, Polaris, Harley Davidson, Ducati, BMW ve Yamaha markalarıdır. Finansbank motosiklet kredinizi TL cinsinden kullanmak istediğinizde teminat olarak satın alınan motosikletin rehin belgesini vermeniz yeterli olacaktır. Aldığınız Finansbank motosiklet kredinizi vadelendirme hakkınız 48 aya kadardır ve aynı zamanda kullanmış olduğunuz kredinin masraflarını da Finansbank motosiklet kredisi ile aynı vade ve düşük faiz oranında taksitlendirme imkânı da sizlere Finansbank tarafından sağlanmaktadır. Alacağınız 0 kilometre motosikletler için kredilendirme oranı nihai faturanızın 50.000 TL’ lik tutar kısmında da %70, 50.000 TL’nin üstünde olan tutar kısmı içinde %50 olarak belirlenmiştir. 2. el motosikletler için alacağınız kredide motosikletin fatura tutarını dikkate almak yerine kasko değeri dikkate alınmaktadır ve kredilendirme oranları 0 kilometre motosikletlerle aynıdır.

Finansbank Motosiklet Kredisi İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Finansbank Motosiklet kredisi için gerekli evraklar aşağıda belirtildiği gibidir:

  • Satın alınacak taşıt 0 kilometre ise proforma faturası, ikinci el ise ruhsat fotokopisi ( Satış gerçekleştikten sonra ise Noter Satış Senedi)
  • Kimlik Belgesi ( Nüfus Cüzdanı)
  • İkametgâh Belgesi veya son tarihli cep telefonu faturası
  • Maaş Bordrosu ( Gelir Belgesi)

*Yapılacak incelemelerden sonra Finansbank bankası ilave belge ve teminat talep etme hakkını kendisinde saklı tutmaktadır.

Yukarıdaki evraklarla birlikte size en yakın Finansbank şubesine giderek başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

FİNANSBANK MOTOSİKLET KREDİSİ MALİYET TABLOSU NASILDIR?

Finansbank motosiklet kredisi maliyet tablosu aşağıdaki gibidir belirlenmiştir;

 

KREDİ BİLGİLERİ ALINACAK ÜCRETLER TOPLAM MALİYET ORANLARI**
Kredi Tutarı Kredi Faiz Oranı (Aylık) Kredi Vadesi (Ay) Taksit Tutarı (Aylık) Ücretler* Yıllık Toplam Maliyet
20.000 TL %1,19 24 AY 990,15 TL 100 TL %19,1531

 

* Ücretlere kredi tahsis ücreti (100 TL) dâhildir ancak kasko, zorunlu trafik sigortası ve hayat sigortası primleri ücretlere dahil edilmemiştir. Finansbank bankası taşıt kredilerinde kredi tahsis koşulu olarak hayat sigortası ve kasko sigortası yapılmasını talep etmektedir. 20.000 TL 24 ay vadeli bir taşıt kredisi için 47 yaşında bir müşteri için yıllık yaklaşık hayat sigortası primi 236 TL olarak hesaplanıp bildirilmiştir. Kasko ve Zorunlu Trafik Sigortası primleri aracın markası, model yılı ve araç bedeline bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Poliçelerinizi Finansbank Bankası aracılığıyla yaptırabileceğiniz gibi, Finansbank Bankası’ nın belirlediği teminatlar dahilinde başka bir sigorta şirketinden düzenletip daini-i mürtein Finansbank Bankası’ nın ilgili şubesi olacak şekilde şubemize ibraz etmeniz de mümkün kılınmıştır.
** Yıllık toplam maliyet oranlarına kredi için tahsil edilen tüm faiz, masraf, vergi, fonlar dahil edilmiştir.

Daha detaylı bilgi almak isterseniz size en yakın Finansbank Bankası şubelerinden birini ziyaret edebilir ya da Finansbank Bankası internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

FİNANSBANK İNTERNET SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ!!

 

 

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.