Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Finansbank Esnaf Kredisi

Finansbank esnaf kredisi ile esnafın her zaman yanında olarak önemli kolaylıklar sağlamaktadır. Kredi paket seçimiyle de tek bir pakete bağlı kalmadan sırf esnafın işi görülsün diye büyük kolaylık sağlıyor

Finansbank Esnaf Kredisinin Özellikleri

Nakdi Krediler

 • Spot Krediler

Finansbank Esnaf Kredisinden olan Spot krediler, kısacası gayrimenkulü nakde çeviren kredi türüdür. Açıklamak gerekirse; ana para ve faizi son vadede kapatılarak kullanmanızı sağlayan Finansbank Esnaf Kredisi türü de denilebilir, böylece piyasadaki çalkantılardan etkilenmiyorsunuz.90 gün içinde de kredinizdeki limiti rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Finansbank şubelerine uğrayarak spot kredi hakkında daha fazla bilgi de alabilirsiniz.

 • Taksitli Ticaret Mevzuat Hesabı

Taksitli ticaret mevzuat hesabı ise acil durumlarda esnafımızın yardımına koşuyor. Bu kredi türü ile fatura, çek gibi ödemelerinizi hesabınızda para olmasa da belirli limitler hesabınızla tanımlanarak ödemelerinizi büyük kolaylıkla yapabileceğiniz Finansbank Esnaf Kredisi türüdür. Böylece esnafın en acil zamanında taksitli ticaret mevzuat hesabı  hemen yanında.

 • Taksitli Ticari Krediler

Dövize bağlı ya da TL olarak kullanabileceğiniz kredilerin taksitli olarak geri ödemenizi sağlayan Finansbank Esnaf Kredisi türüdür. Sizin nakit para akışınıza göre uygun esnek ödeme planlar ile geri ödeyebilirsiniz. Üstelik  36-60 aya varan vade olanaklarından da hemen yaralanabilir, kredinizi rahatlıkla, hiç sıkıntıya girmeden rahatlıkla ödeyebilirsiniz.

 • İskonto/İştira Kredileri

Finansbank müşterilerine özel almış olduğunuz temlik cirosu ve teslim yoluyla bankaya satışının yapılması işlemidir. Değişilmeyen iskonto işlemini de Finansbank üstüne almaktadır. Yani seneden ödenmemesi banka tarafından karşılanmaktadır.

 • Yatırım Kredileri

İşyerinize makine ve malzeme alımında kullanacağınız Finansbank Esnaf Kredisi türüdür. İster döviz ister de TL endeksli kullanabilir. 60 aya varan esnek ödeme planı ile hiç bir zorlamadan kolaylıkla ödeyebileceğiniz kredidir. Finansbank Esnaf Kredisi hakkında başvuru ve bilgi için en yakın Finansbank şubesine başvurabilirsiniz.

 • Oto Kredileri

Kendi şahsınıza binek ve ticari araç alınımına kullanacağınız Finansbank Esnaf Kredisi türüdür. Bu kredide TL’ye ve dövize endeksli olup 48 aya varan vade seneçekleriyle rahat ve kolay geri ödeyebilirsiniz. Gerekli bilgi için size en yakın Finansbank şubesine gidebilir öğrenebilirsiniz.

 • İşyeri Kredileri

İşyeri açma ve ikinci bir şube açmanıza yardım edecek Finansbank Esnaf Kredisi türüdür. Bu kredi de TL ve Döviz endekslidir. İşyeri kredisi de 60 ay vade sağlayarak rahatça ödemenizi sağlar.

 • Döviz Kredileri

İşyeriniz ya da firmanız ihracat  ve ihracat sayılan ürünlerin satışını yapıyorsa ve döviz kazandırıcı faaliyeetler yapıyorsa ihracat taahhütünüzü yerine getirilmesi şartıyla  kredilendirme işlemi yapılır. Krediyi malın ihracından da önce alabilirsiniz.

 • Rotatif Krediler

Borçlu cari hesap şeklinde çalışan, avans kredidir. Kısa süreli nakit ihtiyacını karşılar. Krediyi isteğiniz zamanda rahatça kapatabilirsiniz. Vade süresi 12 aydır. Kredi kefil gösterilirse verilir. Avantajlı bir kredi türüdür.

Gayrinakdi Krediler

 • Teminat Kredileri

  Teminat mektupları sizin iş yapma güvenilirliğinizi gösteren mektuplardır. Kârlılığınızı artırır.

 • Akreditif

Şartlı Finansbank Esnaf Kredisidir. İhracatçıya şartlara uyarsa verilebilir.

 • Kabul/Aval Kredileri

Kabul kredisi, ihtiyaçlarınızın bedelini vadeli olarak ödemenizi sağlar.

 • Harici Garanti

Yurtdışına olan borçlarınızı Finansbank garantiye alır ve güven sağlar.

Referans Mektupları

İnşaat ve taahhüt firmaları için hazırlanır. Kolaylık sağlar.

Tarım Kredisi

 • İşletme kredileri

İhtiyacınız olan parasal desteği size kolay yollarla sağlar. Nakit sıkıntısı çekmezsiniz.

 • Yatırım Kredileri

Tarımsal Bankacılık kapsamında ortaya çıkmıştır. Tarımda yatırımlar yapmak için ve elinizdeki  yatırımı daha iyi hale getirmek için parasal kolaylık sağlar. 84 aya kadar vade gösterebilir. Krediyi siz belirleyerek yatırımınızı kolaylıkla yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.