Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Finansbank Hemşire Kart

finansbnk

Bankacılık sektöründe 1999 ve 2001 yıllarında yaptığı kampanyalar ve piyasaya sunduğu kartlar ile yenilikçiliği ilke edinmiş Finansbank, Hemşire Kart ile yine bir çok yeniliği ve kampanyayı sağlık sektörü emekçilerine sunuyor.

Bugüne kadar bankacılık sektöründeki ilke ve prensiplerini topluma da yansıtabilmeyi başarabilmiş nadir bankalardan biri olan Finansbank, Hemşire Kart ile sadece yeni bir ürün piyasaya sürmüş olmuyor, aynı zamanda bankacılık sektörü ile sağlık sektörünü bir araya getirmeyi hedefliyor.

Hemşirelere, ebelere ve tüm sağlık memurlarına özel bir dünya yaratmayı amaçlayan Finansbank Hemşire Kart’ın özelliklerini, avantajlı kampanya ve hizmetlerini ve Finansbank Hemşire Bankacılığını bu yazıda inceleyeceğiz.

Finansbank Hemşire Bankacılığı

Finansbank, gecesini gündüzünü sağlık sektöründe hizmet vererek birbirine katan hemşirelerimiz için hemşire bankacılığını geliştirmiştir. Hemşirelere sağlanan özel ayrıcalıklar arasında 3 ay erteleme imkanı ve değerinin %75’ine kadar cazip faiz oranları ile kredi kullanabilme imkanı, otomobil sahibi olmak için hemşirelere özel faiz oranları ile kredi kullanabilme özelliği, altın, fon, TL birikimi için Finansbank’ta yatırımları biriktirme ve değerlendirme fırsatı bulunuyor. Bu ayrıcalıklardan biri de bir sonraki başlıkta değineceğimiz Finansbank Hemşire Kart.

Güncel faiz oranları ve diğer bireysel kredi bilgileri için TIKLAYINIZ!

Altın Biriktiren Hesap başvurusu için TIKLAYINIZ!

Ad, Soyad, T.C. Numaranız, cep telefonu numaranız, Finansbank’la çalışmak istediğiniz şehir ve istediğiniz ürünlerden Altın Biriktiren Hesap’ı seçip başvurunuzu yapabilirsiniz.

Altın Biriktiren Hesap Hesaplama aracı için TIKLAYINIZ!

Finansbank Hemşire Kart Nedir?

Ülkemizde, günümüzde kredi kartı kullanan insan sayısı oldukça fazladır. Bu durumda bir çok banka yeniliklere açık olmayı, fırsatları değerlendirip toplumun tümünü kapsayan kredi kartlarını piyasaya sunmayı hedeflemektedirler. Finansbank Hemşire Kart da Finansbank’ın geçmişte yaptığı birçok işte olduğu gibi bir ilk olup sağlık sektörüne hizmet etmeyi amaçlamış, hepsinden önemlisi Finansbank Hemşire Kart  asıl kart ve ek kart asıl kart ve ek kart yıllık üyelik ücretinin olmadığı tek Finansbank ürünüdür.

Finansbank Hemşire Kart Kampanya ve Hizmetleri

hemsirekart

S-posta talimatı vererek ekstre detaylarını cep telefonunuzda inceleyebilir, asgari ödeme tutarınızı ve son ödeme tarihinizi SMS yoluyla alabilirsiniz. Bu SMS’te ayrıca sizi ekstrenize yönlendiren bir internet linki de bulunuyor. S-posta talebini ücretsiz vermek için SP yazıp 2273’e göndermeniz yeterli olacaktır. Bu talimatı vererek bütün kredi kart ekstrelerinizi tek bir SMS’te görüntüleyebilirsiniz.

Temassız özellik ile Visa Paywave okuyucu olan noktalarda 50 TL’ye kadar tüm alışverişlerinizi şifre girmeye gerek kalmadan kartı okuyucuya yaklaştırarak gerçekleştirebilirsiniz. Tabii ki ilk işlemi temaslı yapmanız gerekeceği için, ilk temaslı işlem sonrası dilerseniz şifrenizi SMS yoluyla, dilerseniz 0850 222 0 900 numaralı telefonu arayarak alabilirsiniz.

Taksit kolay seçeneği ile birlikte bulunduğunuz aydaki bütçenizi hesaplamayı kolaylaştırmak adına, talebiniz doğrultusunda bir faiz ve işlem ücreti karşılığında harcamanızı taksitlendirebilirsiniz. Bu işlemi internet bankacılığı ile ve ya ATM’lerden gerçekleştirebilirsiniz.

Finansbank Hemşire Kart sahipleri, ihtiyaçlarını karşılamayı beklememek adına 100 TL ve üzeri taksitsiz işlemlerini belli bir faiz ve işlem ücreti karşılığında belirli bir süre erteleyebilirler. Bunu yapmak için hesap kesim tarihinden önce başvurmak yeterlidir.

Finansbank Hemşire Kart sahibiyseniz ve harcamalarınız genellikle market ve benzin alışverişi ağırlıklıysa CardFinans ürünü olan Market ve Benzin programından yararlanabilirsiniz. Böylelikle bu iki sektörden herhangi birini ve ya ikisini birden seçebilir, seçtiğiniz sektör ve ya sektörlerde yapacağınız tek seferde 50 TL ve üzeri alışverişlerde %5 indirim kazanabilirsiniz. Programa üye olup 300 TL ve ya 500 TL’lik paketlerden birini seçmeniz yeterli olacaktır. 300 TL’lik pakette ayda 30 TL, 500 TL’lik pakette ayda 50 TL’ye kadar indirimli alışveriş avantajına sahip olabilirsiniz.

Finansbank Hemşire Kart sahipleri olarak kağıt kullanımını azaltmayı seçip çevreye yardımcı olmak isterseniz ekstrelerinizi her ay kağıt üzerinde almak yerine E-ekstre şeklinde alabilirsiniz. Bu özelliğin talimatını internet bankacılığı, 0850 222 0 900 numaralı telefon bankacılığı, Finansbank şubeleri ve Finansbank ATM’lerinden verebilirsiniz.

Finansbank Hemşire Kart sahipleri kuru temizleme harcamalarında da avantajlı. Dry Center güvencesi ile her ay 2 kıyafetinizi ücretsiz temizletip adresinize teslim alabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz uygulamadan faydalandıktan sonra her kuru temizleme hizmetinde ayrıca indirim alabileceksiniz. Bu hizmetten sadece İstanbul ilinde değil, Türkiye’nin bir çok ilinde yararlanabilirsiniz.

Finansbank Hemşire Kart’a Nasıl Başvururum?

Hemşire Kart sahibi olmak için, görselini eklediğimiz Finansbank internet sitesinde T.C Kimlik Numarası, cep telefonu numarası, güvenlik kodu gibi bilgileri girip, Finansbank’ın formda belirttiği şartları kabul ettiğinizi belirtip göndere tıklamanız yeterli olacaktır.

Aşağıda vermiş olduğumuz linke tıklayarak görseldeki alanları doldurduktan sonra siz de Finansbank Hemşire Kart sahibi olabilirsiniz.

Hemşire Kart Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.