Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Finansbank İhtiyaç Kredisi

Günümüz toplumlarının tüketim alışkanlıkları sürekli olarak değişim gösterme halindedir. Eski çağlarda sadece temel ihtiyaçlarını giderme ihtiyacı duyan insanlar günümüzde üretim olanaklarının artması ile birlikte bu ihtiyaçlarını çok kolay bir şekilde bulabilmektedirler. Temel ihtiyaçlara örnek olarak yemek, barınma ve ulaşım gösterilebilir. Bu ihtiyaçlar günümüzde yaşamın eski çağlara göre değişim göstermesi sonucunda çeşitlilik göstermiştir. İnsanlar barınma ihtiyaçlarının dışında yatırım amaçlı olarak konutlar almaya başlamış, ulaşım ihtiyaçlarının ötesinde ulaşım ihtiyacını karşılama eylemini iş modeli şekline dönüştürmüş, giyim bir ihtiyaç halinden çıkıp kendine has bir sektör oluşturmuştur. Bütün bu değişim göz önüne alındığında eski çağlarda üretilen ürünlerin takası yani trampa yoluyla yapılan ticaret paranın icadı ile birlikte nakit akışları üzerinden yapılmaya başlanmış. İnsanoğlu günümüzde ihtiyaçlarını karşılama üzerine gerçekleştirdiği çabalar doğrultusunda nakit eksikliği dolayısıyla nakit desteği ihtiyacı duymaktadır. Değişen dünyada ihtiyaç duyulan alanlarda destek sağlamak amacıyla doğan bankacılık sektörü nakit desteğini müşterileri ile buluşturmaktadır. Evinizi boyamak istediğinizde, çocuğunuzun okul ihtiyaçlarınızı karşılamakta güçlük çektiğinizde veya düğün dernek işlerinde nakde sıkıştığınızda Finansbank ihtiyaç kredisi ürününe başvurabilir, bu ihtiyaçlarınız için nakit desteği oluşturabilirsiniz. Yazımızın devamında Finansbank ihtiyaç kredisi hakkında daha detaylı bilgiler sunacağız.

Finansbank İhtiyaç Kredisi Nedir?

Anlık veya planlı oluşan ihtiyaçlarınızı karşılama eğiliminde olduğunuz zaman nakit desteğine ihtiyacınız var ise bu desteği Finansbank yapılanması sayesinde bulabilmektesiniz. Finansbank ihtiyaç kredisine Finansbank şube bankacılığı vasıtasıyla ulaşabileceğiniz gibi internet ortamında Finansbank internet bankacılığı da sizin için bir tercih unsuru oluşturmaktadır. Yazımızın sonunda Finansbank internet bankacılığı sayfasında ihtiyaç kredisi sayfasına hızlı ulaşabilmeniz için bu sayfanın linkini sizlerle paylaşacağız. Finansbank ihtiyaç kredisi sayfasına ulaştığımızda sizlerle paylaştığımız görseldeki gibi bir sayfa sizleri karşılamaktadır.

Finansbank İhtiyaç Kredisi

Finansbank ihtiyaç kredisi sayfasına ulaştığımızda 1 numaralı alanda bizleri “İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları” sayfası karşılamakta. Belirtilen faiz oranları tablosu aşağıda sizlerle paylaştığımız görseldeki gibi oluşmakta.

Finansbank faiz oranları

Bu tablo doğrultusunda bankadan kullanabileceğiniz maksimum kredi tutarı 30.000 TL olarak belirtilmiş. Faiz oranları ise müşteri profilindeki kredi risk oranı verileri doğrultusunda değişiklik gösterebilmektedir. 2 numaralı alanda “İhtiyaç Kredisi Taksit Hesaplama” linki bulunmaktadır. Bu linke tıkladığımızda bizi karşılayan sayfa ihtiyacımız olan kredi tutarı ve kendi belirlediğimiz ödeme planı doğrultusunda oluşan kredi verilerine ulaşabilmekteyiz. Finansbank ihtiyaç kredisinde 3 numaralı alanda “İhtiyaç Kredisi Başvuru Kanalları” içeriğine ulaşabileceğimiz sekme belirtilmiş. Bu sayfaya geldiğimizde ihtiyaç kredisine ulaşabileceğimiz kanallar belirtilmiş. 4 numaralı alanda görmüş olduğumuz “Finansbank Online Kredi” sayfasına giriş belirtilmiş. Bu sayfaya girdiğimizde “Kredi Hesap Makinesi”, “Kredi Faiz Oranları” ve “Hemen Başvur” seçenekleri ile birlikte online kredi özellikleri hakkında bilgi alabileceğimiz daha detaylı sayfalar bulunmaktadır. 5 numaralı alanda bulunan “Konuşturan Kredi” kapsamında Finansbank’ın Turkcell işbirliği doğrultusunda geliştirilen kredi ürününden bahsedilmiş. Finansbank ihtiyaç kredisi kapsamı içeriği ise Turkcell’den almak istediğiniz telefon ya da tabletler için nakit ödeme ya da kredi kartı ile ödeme yapıp kredi kartı limitinizi doldurmak istemediğinizde Finansbank tarafından sunulan kredi ürününden yararlanabileceğinize vurgu yapılmış durumdadır. Bu kredi özelliklerine bir ek olarak da sıfır faizli ve masrafsız oluşu bizlere sunulan bir fırsat olarak karşımıza çıkmaktadır.

6 numaralı alanda bulunan “Mağaza İçi Kredi” sekmesi Finansbank’ın anlaşmalı olduğu mağazalar içerisinde Finansbank şubelerine veya Finansbank internet sayfasını kullanmadan ihtiyacınız olan ürün için nakit desteğine ulaşabileceğiniz bilgilerine kapı açmaktadır. Ayrıca bu kredi türü başvuru sürecinin nasıl olduğu hakkında bilgiler de sayfanın içerisinde bulunmaktadır. 7 numaralı alanda görünen “Diğer İhtiyaç Kredilesi Ürünleri” alanına geldiğimizde bizleri “Finansbank Tanışma kredisi”, “Borç Transferi Kredisi”, “Kamu Kredisi” ve “İhtiyaç Kredisi” ürünleri bizleri karşılamakta. Finansbank ihtiyaç kredisi sayfasında 8 numaralı alana geldiğimizde bizlere ihtiyaç kredimizi kendi ödeme planlarımız doğrultusunda planlayabileceğimiz “Kredi Hesap Makinesi”, yine kredi faiz oranlarına ulaşabileceğimiz “Kredi Faiz Oranları” sayfalarına ulaşım sekmelerine yer verilmesiyle birlikte Finansbank ihtiyaç kredisi ürününe “Hemen Başvur” sekmesi ile birlikte hızlı bir şekilde ulaşabilme imkanı da banka sayfası tarafından bizlere sunulmuş durumda.

Finansbank İhtiyaç Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.