Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Finansbank İnternet Bankacılığı

Teknoloji günümüzde hızla yayılım göstermekte. Hemen hemen her alanda etkisini göstermekte olan teknoloji, kaçınılmaz bir şekilde bankacılık sektörünü de etkisi altına almayı başarmıştır. İnternetin nimetlerinden fazlası ile yararlanan bankacılık sektörü neredeyse bütün işlem hacimlerini internet vasıtası yolu ile gerçekleştirmektedir. İşlem hızı, sıra beklemeden işlem yapma kolaylığı ve bunlar gibi birçok avantaja sahip internet bankacılığı bankaların müşteriye ulaşımındaki en etkili kanal konumundadır. İnternet bankacılığı her an her yerde bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir sistemdir. Mobil uygulamalar sayesinde cep telefonunuzdan yapmak istediğiniz işlemleri çok daha kolay gerçekleştirebilmektesiniz.

İnternetin sundukları noktasında sosyal medya bankacılık işlemleri için ayrı bir kolaylık sağlamakta. Müşteri ilişkileri yönetimi açısından bakıldığında bireylerin her an sosyal medya kanalı üzerinden paylaşım gerçekleştirmektedir. Bu paylaşımlar doğru ve gerçekçi bir şekilde yorumlandığında bankaların müşterilerini tanıma aşamasında çok önemli bir yol konumundadır. Müşteriler ayrıca sosyal medya kanalı ile bankalarına ulaşabilir, şikayetlerini memnuniyetlerini çok daha etkili ve hızlı bir biçimde bankaya iletebilmektedir. Yazımızın devamında sizlere yüksek müşteri profiline ulaşabilmiş banka olan Finansbank internet bankacılığı hakkında daha detaylı bilgi vereceğiz.

Finansbank İnternet Bankacılığı Nasıl Kullanılır?

Finansbank internet bankacılığı birçok müşteri tarafından tercih edilen bankacılık hizmetleri arasında bulunmaktadır. Finansbank kuruluşu itibari ile tüketicilere finansal destek sunmayı hedefleyen kuruluşlardan bir tanesidir. Gelişime ve değişime açık olan banka günün şartları neyi gerektiriyor ise müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek açısından kendini geliştiren banka konumundadır. Bu değişimlerden birisi olan Finansbank internet bankacılığı alanında kendini kanıtlamış durumdadır. Yazımızın sonundan da ulaşabileceğiniz internet sayfasına tarayıcınız vasıtası ile Finansbank internet sayfasına ulaşabilirsiniz. Sayfaya ulaştığınızda aşağıda sizleri paylaştığımız görsel karşılayacaktır.

İnternet sayfası içerisinden bireysel bankacılık, KOBİ bankacılığı, tarım bankacılığı, kurumsal bankacılık, ticari bankacılık, sigorta, xclusive bankacılık ve private bankacılık hizmetlerini vermekte. 7/24 bankacılık hizmetleri olarak ise internet şubesi ve mobil bankacılık hizmetleri göze çarpan noktalar olarak karşımıza çıkmakta. İnternet sayfası üzerinden ayrıca kredi başvuru işlemlerinizi hızlı ve güvenilir bir biçimde gerçekleştirmeniz mümkün. Finansbank internet bankacılığı üzerinden yapabileceğiniz işlemler;  E-Devlet Kapısı’na Giriş, Hesaplarla İlgili İşlemler, Para Transferleri, Yatırım İşlemleri, Kredi Kartı İşlemleri, Ödemeler, Kredi İşlemleri ve Sigorta ve Emeklilik işlemleridir.

E-Devlet kapısına giriş yapmak için hiçbir ücret ödemiyorsunuz. Finans şifrenizi alırken sıra beklemenize de gerek yok. Her yerden erişim sağlayabilmektesiniz. Hesaplarla ilgili işlemler kapsamında hesaplarınızla ilgili bilgi ve hareketlere kolaylıkla ulaşabilmektesiniz. Finansbank internet bankacılığı ile farklı hesap ve döviz türlerinden hesap açılabilmekte. Hesaplarınızı kapatabilir ek hesabınıza dair bilgilere ulaşabilmektesiniz. Finansbank internet bankacılığı ile para transferi kapsamında hesaplarınız arasında işlem yapabildiğiniz gibi farklı bankalara farklı döviz cinsleri türünden işlem yapabilmektesiniz. Bu işlem sırasında hesaplarınızı ya da kartınızı kullanabilir diğer bankalara para transferini saat 17.15’e kadar yapabilirsiniz.

Finansbank internet bankacılığı ile yatırım işlemleri kapsamında portföyünüzün ayrıntısını görüntüleyebilir aynı zamanda döviz, fon, repo, bono/tahvil ve VİOP işlemlerini gerçekleştirebilmektesiniz. Kredi kartı işlemleri kapsamında ekstre ve dönem içi hareketleri görüntüleyebilir, farklı katlara ödeme yapabilirsiniz. Finansbank internet bankacılığı sayesinde kartınızdan anında kredi ya da nakit avans kullanabilir, taksitsiz işlemleriniz ya da ekstrenizi taksitlendirebilirsiniz. Ödeme işlemlerinizi otomatik ödeme amaçlı talimat oluşturabilmektesiniz. Faturasız telefon hatlarına Türk Lirası yükleme işlemi yapabilmektesiniz. Kredi işlemleri kapsamında kredi başvurusu yapabilir mevcut kredinizi ödeyebilir ya da ödeme planını görüntüleyebilirsiniz. Sigorta ve emeklilik işlemlerinizi mevcut sigorta poliçeniz veya emekliliğiniz için gözlem yapıp aynı zamanda poliçenizi yenileye bilmektesiniz.

Finansbank İnternet Bankacılığı İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.